PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید کنسول PS4

shahab.sh7
2016/12/21, 16:55
سلام دوستان عزیز
اقا من میخوام ps4 بخرم هیچی هم سر در نمیارم که چی به چیه اصلا ، تعداد مدل ها هم خیلی زیاده داشتم نگاه میکردم گیج شدم
لطفا راهنماییم کنید که کدوم مدلو بخرم
میخوام 1 ترابایت بگیرم
بعدش یه مدل میگن دکمه هاش فرق داره باهم یعنی x o جابجاس بگید این مدل که جابجس دکمه هاش کدومه که اشتباهی نخرم
و همچنین میخوام انلاین هم بازی کنم و برای همین کد روی دستگاه با یه چیزی باید یکی باشه ، چی با چی باید یکی باشه؟
گیم بازاش یه مدل خوب بین این همه مدل بهم بگید که برم خریداری کنم
مخلص همه

mohsen70
2016/12/25, 12:46
سلام دوستان عزیز
اقا من میخوام ps4 بخرم هیچی هم سر در نمیارم که چی به چیه اصلا ، تعداد مدل ها هم خیلی زیاده داشتم نگاه میکردم گیج شدم
لطفا راهنماییم کنید که کدوم مدلو بخرم
میخوام 1 ترابایت بگیرم
بعدش یه مدل میگن دکمه هاش فرق داره باهم یعنی x o جابجاس بگید این مدل که جابجس دکمه هاش کدومه که اشتباهی نخرم
و همچنین میخوام انلاین هم بازی کنم و برای همین کد روی دستگاه با یه چیزی باید یکی باشه ، چی با چی باید یکی باشه؟
گیم بازاش یه مدل خوب بین این همه مدل بهم بگید که برم خریداری کنم
مخلص همه

بعدش یه مدل میگن دکمه هاش فرق داره باهم یعنی x o جابجاس

تغییر مکان دکمه ها در ریجن ۳ وجود داره ریجن های ۱ و ۲ مربوط به ژاپن ، آمریکا و اروپاست که در ایران خرید ریجن ۲ مرسوم تر هستش هر کنسول مختص به منطقه خاصی که براش تولید شده قیمت گذاری و عرضه میشه که منطقه بندی سونی هست، در ضمن ریجن کنسول هیچ ارتباطی به ریجن بازی یا تاثیری در بازی آنلاین نداره
برای بازی آنلاین شما به یک دستگاه پلی استیشن ۴ + بازی اوریجینال فیزیکی یا دیجیتالی + اکانت پلاس نیاز دارید
پیشنهاد من PS4 مدل CUH-1216B سری جدید رنگ مات ظرفیت 1 ترابایت ریجن 2 تولید 3 ماه اول سال 2016 هست مدل های pro و Slim هم که جدا هستند

shahab.sh7
2016/12/28, 18:02
تغییر مکان دکمه ها در ریجن ۳ وجود داره ریجن های ۱ و ۲ مربوط به ژاپن ، آمریکا و اروپاست که در ایران خرید ریجن ۲ مرسوم تر هستش هر کنسول مختص به منطقه خاصی که براش تولید شده قیمت گذاری و عرضه میشه که منطقه بندی سونی هست، در ضمن ریجن کنسول هیچ ارتباطی به ریجن بازی یا تاثیری در بازی آنلاین نداره
برای بازی آنلاین شما به یک دستگاه پلی استیشن ۴ + بازی اوریجینال فیزیکی یا دیجیتالی + اکانت پلاس نیاز دارید
پیشنهاد من PS4 مدل CUH-1216B سری جدید رنگ مات ظرفیت 1 ترابایت ریجن 2 تولید 3 ماه اول سال 2016 هست مدل های pro و Slim هم که جدا هستند

سلام داداش عزیز ممنون بابت راهنماییت
پس همون مدلی که گفتی خریداری میکنم فقط گیر میاد که همه جا درسته؟
بعدش میشه برای بیعضی از بازی ها از موس یا کیبورد بی سیم استفاده کرد یا با کابل فرقی نداره ، امکانش هست؟
بازم ممنون
مخلص

mohsen70
2016/12/28, 21:28
سلام داداش عزیز ممنون بابت راهنماییت
پس همون مدلی که گفتی خریداری میکنم فقط گیر میاد که همه جا درسته؟
بعدش میشه برای بیعضی از بازی ها از موس یا کیبورد بی سیم استفاده کرد یا با کابل فرقی نداره ، امکانش هست؟
بازم ممنون
مخلص

بله فروشگاه ها موجود دارن.
خیر نمیشه در بازی از موس و کیبرد استفاده کرد.

amiralisahari
2017/01/04, 10:08
سلام من تاحالا کنسول نداشتم و با کامپیوتر بازی میکردم الان کنسول ps4 میخام بگیرم نسخه 500گیگ
مدل معمولیو بخرم یا slim??? چه تفاوتی دارن؟؟
و این اکانت پلاس ps4 چه کاربردی داره؟؟