PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رئیس گوگل: شش ماه دیگر آی‌پد را از دور خارج می‌کنیم

*hit m@n*
2012/01/05, 20:53
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فارس: اریک اشمیت رئیس شرکت گوگل در اظهارنظری جالب مدعی شد این شرکت شش ماه دیگر محصول تازه ای را روانه بازار می کند که تبلت آی پد شرکت اپل را از میدان رقابت به در خواهد کرد.

در حالی که دهها شرکت سازنده تبلت مانند سونی، ایسوس، لنووو و موتورولا در رقابت با اپل و آی پد موفقیت چندانی کسب نکرده اند، اریک اشمیث رییس گوگل در مصاحبه با یک روزنامه ایتالیایی گفته که این شرکت به دنبال بازاریابی تبلت اختصاصی خود با یک کیفیت بسیار عالی است.

پیش از این گوگل گوشی های هوشمند سری نکسوس را عرضه کرده بود که با استقبال چندانی مواجه نشده و کمتر از حد انتظار مورد توجه قرار گرفته بود.

رییس گوگل دراین مصاحبه اپل را از جمله مهم ترین رقیبان گوگل توصیف کرده و تاکید کرده بود اگر شرکت های آمریکایی فعال در عرصه فناوری می خواهند از رقبای اروپایی و آسیایی خود عقب نمانند چاره ای ندارند جز اینکه محصولات تازه ای عرضه کرده و خلاقیت به خرج دهند.

اشمیث اظهار امیدواری کرد تبلت گوگل شش ماه دیگر روانه بازار شود.

وی از هرگونه اظهار نظر در مورد جزییات این تبلت و مشخصات وویژگی های آن خودداری کرد.

Arsn
2012/01/05, 21:01
دست گلشون درد نکنه !

اریک معمولا حرف هاش تحقق پیدا میکنه !

امیدوارم این یکی هم مثل قبلی ها باشه !

ya30n
2012/01/05, 21:15
گوگل سال گذشته با خرید موتورولا ، راه رو برای تحقق این حرف اریک ، باز کرد . رقابت که توی دنیای کامپیوتر به ضرر ما نیست . ولی محصول گوگل خیلی دیدنیه !

farjam1990
2012/01/05, 21:27
نمیدونم :دی

سیستم عاملش

Yaser_Aramesh
2012/01/05, 21:41
امروز در این رابطه تحقیق کردم و متوجه شدم طبق گزارشات دارای صفحه نمایش 7 اینچی و قیمت پایین تر از 200 دلار خواهد بود.درضمن سیستم عامل هم که معلوم بود قراره با طعم ساندویچ بستنی باشه,لازم به فکر کردن یا تحقیق نبود!

.................................................. .................................................. .................................................. ......................................

به نظر شما حریف Kindle Fire یا iPad جدید که قرار کوچک تر و ارزانتر باشه میشه؟!
به نظر من قطعا بهتر از Kindle Fire فروش میکنه اما امکان نداره از iPad بگذره!

+Aren
2012/01/06, 08:46
من یه چیزی می گم منو نزنیدا!!!
به نظر من آینده تو دستان ویندوز 8 هست!
ولی در مورد جلو زدن گوگل از اپل؛ آموزون نشون داده که می شه!
با این اوضاع اپل و خرابکاری های جدیدش زمین بازی رو داره به حریفاش تقدیم می کنه!
به هر حال به قول یاسین رقابت به نفع ماست.
در حال حاضر رقابت سنگینی بین اندروید و iOS هست و یک بازی کن تازه وارد که بزودی باز هم قدرتمند تر خواهد شد به نام ویندوز فود 7.5 وارد ماجرا شده که رشدش با وجود تعداد کم مدلهای معرفی شده نسبت به بقیه سیستم عامل ها عالیست!
اندروید هیچ گاه در سرعت به پای iOS و W7 نخواهد رسید! بخاطر معماری قدیمی در نوشتن هسته!
سپاس