PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام برند سخت افزاری بهترین برند تولید کننده قطعات و لوازم گیمینگ است؟ No. 1 Brand in Gaming

ARMIN
2016/12/07, 23:24
با سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز

بسیاری از برند های فعال و مطرح در دنیای کامپیوتر، مدعی تولید بهترین و برترین قطعات و لوازم جانبی مخصوص Game و بازی هستند. در این نظر سنجی ما میخوایم بدونیم نظر شما چیه، کدوم برند، برند شماره یک No. 1 Brand in Gaming از نظر تولید لوازم و قطعات سخت افزاری مخصوص گیمینگ هستش.

همچنین اگر شما قطعه سخت افزاری Hardware، لپتاپ و لوازم جانبی Peripherals مخصوص گیمینگ دارید، در این تاپیک برامون بنویسید، و دلیل انتخاب برند و اون قطعه رو برامون بنویسید تا ببینیم کاربران عزیز فروم بیشتر قطعات گیمینگ کدوم برند رو تهیه میکنند، و یا اینکه برای تهیه فلان قطعه گیمینگ کدوم برند ها رو قبول دارند و اگر بودجه و تواناییش باشه سراغ قطعات کدوم برند رو میگیرند.

این نظر سنجی شما عزیزان است، خوشحال میشیم نظر شما رو داشته باشیم و البته کامنت شما رو در باره محصولات Gaming که دارید و دلیل انتخابشون توسط شما.

(لیست نظر سنجی بر اساس حروف الفبا مرتب شده است)
(آرای کاربران محرمانه است یعنی من هم که مدیر کل انجمن هستم به اسامی رای دهندگان دسترسی ندارم)
(برند هایی که کاربران بهشون رای دادند به صورت Italic برای خودشون نمایش داده میشه)

ErfanDL
2016/12/07, 23:28
فقط ALIENWARE و دیگر هیچ. دلیلش هم مشخصه مثلش در دنیا نیست و نخواهد بود از لپ تاپ گرفته تا PC ها و لوازم جانبی گیمینگ

Rezasam1
2016/12/08, 14:51
من در کارت گرافیک گیمینگ فقط MSI TwinFrozr رو قبول دارم مادربرد هم نسبت به قیمت به امکانات ASUS AURA انتخاب میکنم

خیلی دوست داشتم کارت سفید سه فنه GALAX HOF رو با چیپ رادئون داشته باشم ! اما این یک رویاست

Ali.King
2016/12/09, 19:32
(ASUS ROG (Republic Of Gamers

من هم از مادربرد و هم گرافیک ASUS استفاده میکنم و خیلی هم راضیم.اسمبل کردن رو سر همین سیستم جدیدم یاد گرفتم خدایی انتظار نداشتم برد سالم بمونه ولی الان سالم سالمه:emoji_smiley-02:

mamaly1991
2018/02/11, 00:29
از قديم كه سيستم داشتم يادمه اينتل بوده الان هم اينتله

دليلش و نميدونم برادرم ميگرفت منم فقط استفاده ميكردم و راضي بودم

MSI هم گرافيك دارم و 8 ساله شبانه روزي روشنه و مشكلي نه براي كارت گرافيك يا بقيه قطعات نيوفتاده

drjackool
2018/03/17, 07:58
برای هر محصولی فرق مکوله:
Corsair, Asus

AH64-E
2019/08/27, 15:41
درود

این پرسش تاپیک چندتا جواب در زمینه های مختلف داره.

Static Void Main (string )

به عنوان مثال من بگم Intel در زمینه پردازنده برای بازی خوب هستش به گزاف نگفتم اون هم به شرط ها اگر در زمینه API DX Single thread یا تک رگه ای به خوام حساب کنم بله Intel سرامد هستش و من همیشه پردازنده های Intel استفاده کردم و می کنم.

اگر اگر اگر

بحث آینده نگری باشه و بخوام به آینده نگاه کنم و ببینم شرکت ها معتبر چه در زمینه GAME و نرم افزارهای کاربردی حرکت می کنند و چه افقی در نظر گرفتند با استفاده از Multi Threading یا چند رگه ای خوب قطعا AMD برتر هستش و کارایی به مراتب بالاتر از رقیب خود داره.

ELSE -- > در غیر این صورت :

برای کارت گرافیک: مانند CPU هم بله قدرت برنامه نویسی NVIDIA زبان زد هستش و توسعه دهندگان بسیار عالی داره الان برتری NVIDIA نه تنها معماری سخت افزاریش هستش بلکه مهندسین نرم افزار که داره باعث شدن قدرت کارهاش برتر از AMD ظاهر بشه البته اختلاف در هم رده ها خیلی نیستش.

((

اگر بیاییم DX 12 مبنا حرکت و استفاده توسعه دهندگان بازی قرار بدیم بله نگاه آینده نگرتر برای AMD هم محصول GPU و CPU می باشد.

))

End.

منبع تغذیه همیشه محصولات : Seasonic و XFX ستودم.

برای موس و کیبورد: Razer .

مانیتور : قطعا قطعا SAMSUNG .

رم: Gskill و بعد از آن محصولات Corsair.

مادربرد: ASUS همیشه.

mammad24amin
2021/01/30, 14:27
nvidia برای گرافیک و amd سی پی یو.
راستی سری ryzen گرافیک های آنبورد خوبی دارن. اگه درست سی پی یو انتخاب کنید یه گرافیک آنبورد گیرتون میاد که میتونید وارزون رو رو تنظیمات low بازی کنید.
رم هم g.skill.
البته اگه nvidia نمیخواید msi و asus و گیگابایت گرافیک خوبی میده