PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سیستم صوتی جهت اتصال به TV

ApocalypseNow
2016/11/30, 18:06
درود

بنده قصد خرید یک سیستم صوتی 5.1 جهت اتصال به TV را دارم که همانطور که در عکس مشاهده می کنید TV فقط خروجی دیجیتال داره. و بنده موردی پیدا نکردم که ورودی دیجیتال داشته باشه.
صوت TV دو کاناله 10 وات هست که اصلا مناسب فیلم دیدن نیست از این رو می خوام توان دستگاه تا 100 وات باشه .
بودجه تا 1200
اگر دوستان راهی دیگه ای به نظرشون میرسه اعلام کنند ( مثلا با تبدیل )
با تشکر

47114

VSH-Katana
2016/12/01, 02:07
مدل تلویزیون شما چی هست؟

ApocalypseNow
2016/12/01, 08:46
مدل تلویزیون شما چی هست؟

Sumsung 40J6920
خودم این مدل را مد نظر دارم CineSound B3 Soundbar که باید رابط بزنم و اینکه 5.1 نیست
این مدل Razer Leviathan 5.1 Channel Sound Bar هم هست که ورودی OPT داره که خیلی خوبه ولی یه عیب بزرگ داره که ریموت نداره.
این Logitech Z906 هم هست که ورودی OPT داره و گزینه خوبی هست

VSH-Katana
2016/12/01, 14:05
لاجیتک بهتره ولی گرونتر هم هست. حدود 1400 هست

اما ریزر قیمتش خوبه و به نظرم چون قراره به تلویزیون وصل بشه نداشتن ریموت مزیت هم میشه (شما صدا رو با کنترل تلویزیون کم و زیاد میکنید و صدای ساند با ثابته )

ApocalypseNow
2016/12/01, 15:28
لاجیتک بهتره ولی گرونتر هم هست. حدود 1400 هست

اما ریزر قیمتش خوبه و به نظرم چون قراره به تلویزیون وصل بشه نداشتن ریموت مزیت هم میشه (شما صدا رو با کنترل تلویزیون کم و زیاد میکنید و صدای ساند با ثابته )

دقیقا بین همین مدل دو دل هستم . اون edifier که بررسی کردم 5.1 نبود و کلا edifier 5.1 پلمپ شدش تو ایران نیست
در کل بیشتر razer به کار من میخوره چون Tv به دیوار هست و این هم به راحتی زیر TV نصب میشه ولی z906 را که یکی از دوستان داره و دیدم طول کابلهاش بلنده و نمیشه هم به دیوار زد و باید باز براش پایه دیواری بسازم ولی خب نمیشه از کیفیتش هم گذشت. البته یه Z506 هم دارم که باید رابط بگیرم اگه صدای خوبی با TV داد که یک دونه دیگه هم می گیرم. نتیجه را اعلام میکنم
ممنون