PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ست کردن تلویزیون با هارد تحت شبکه یا مودم

skyspirit
2016/10/25, 11:00
سلام

من قصد دارم مودمی بگیرم که بتونم باهاش به صورت بی سیم با تلویزیون از روی هارد کامپیوتر فیلم ببینم.
از یکی از دوستان شنیدم که بهترین کاری که میشه کرد گرفتن هارد تحت شبکه، خرید مودم با قدرت ارسال اطلاعات بالا ( مثلا رده ی ac1900 یا ac1700) و ست کردنش با تلویزیون هست
این ترکیب بهتر هست یا گرفتن یک مودم مثل لینک سیس EA7500 و یا DIR-880l و وصل کردن هارد اکسترنال به مودم
البته در مورد اینکه هارد اگر مستقیم به مودم وصل باشه و امکان دیدن فیلم به صورت مستقیم از روی هارد هست مطمئن نیستم
من خودم در نظر داشتم هارد دیسک تحت شبکه وسترن دیجیتال مای کلود و یک مودم سازگار برای همچین کاری بگیرم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ErfanDL
2016/10/25, 11:03
سلام

من قصد دارم مودمی بگیرم که بتونم باهاش به صورت بی سیم با تلویزیون از روی هارد کامپیوتر فیلم ببینم.
از یکی از دوستان شنیدم که بهترین کاری که میشه کرد گرفتن هارد تحت شبکه، خرید مودم با قدرت ارسال اطلاعات بالا ( مثلا رده ی ac1900 یا ac1700) و ست کردنش با تلویزیون هست
این ترکیب بهتر هست یا گرفتن یک مودم مثل لینک سیس EA7500 و یا DIR-880l و وصل کردن هارد اکسترنال به مودم
البته در مورد اینکه هارد اگر مستقیم به مودم وصل باشه و امکان دیدن فیلم به صورت مستقیم از روی هارد هست مطمئن نیستم
من خودم در نظر داشتم هارد دیسک تحت شبکه وسترن دیجیتال مای کلود و یک مودم سازگار برای همچین کاری بگیرم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز اول اینکه تلویزیون شما اصلا از AC با پهنای باند بالا پشتیبانی نمیکنه پس خرج اضافی هست من به شما پیشنهاد میکنم برای دست یافتن به بهترین کیفیت یک روتر میکروتیک با هارد NAS تهیه کنید

Mikrotik RB951Ui

skyspirit
2016/10/25, 12:51
سلام دوست عزیز اول اینکه تلویزیون شما اصلا از AC با پهنای باند بالا پشتیبانی نمیکنه پس خرج اضافی هست من به شما پیشنهاد میکنم برای دست یافتن به بهترین کیفیت یک روتر میکروتیک با هارد NAS تهیه کنید

Mikrotik RB951Ui

ممنون از راهنمایی شما

یعنی بهترین روش برای همچین کاری خرید این مدل مودم که فرمودید در کنار یک هارد مای کلود هست ؟

در کنار اینها البته میخوام که مودم اینترنت خیلی خوبی هم بده برای حدود 200 متر مربع
این مودم برای چنین کاری مناسب هست ؟

ErfanDL
2016/10/25, 12:53
ممنون از راهنمایی شما

یعنی بهترین روش برای همچین کاری خرید این مدل مودم که فرمودید در کنار یک هارد مای کلود هست ؟

در کنار اینها البته میخوام که مودم اینترنت خیلی خوبی هم بده برای حدود 200 متر مربع
این مودم برای چنین کاری مناسب هست ؟
دوست عزیز این مودم نیست روتر هست شما برای اینترنت باید از یک مودم معمولی استفاده کنید و به این روتر متصل کنید. البته کانفیگش یکم مشکله این روتر 2500 متر مربع رو پوشش میده

skyspirit
2016/10/25, 12:59
دوست عزیز این مودم نیست روتر هست شما برای اینترنت باید از یک مودم معمولی استفاده کنید و به این روتر متصل کنید. البته کانفیگش یکم مشکله این روتر 2500 متر مربع رو پوشش میده

ممنون

یک سوال دیگه هم از حضورتون داشتم
برای خرید مودم مدل خاصی رو پیشنهاد می فرمایید ؟

من الان این مدل مودم رو دارمD-Link DSL-2740U Wireless N300 ADSL2+ Modem Routerبرای ست کردن این مودم با روتری که فرمودید و شبکه کردنش با یک هارد تحت شبکه (NAS) برای استفاده از اطلاعات ذخیره شده در هارد حتما باید کامپیوتر روشن باشه ؟
یا هارد های تحت شبکه وقتی یکبار ست بشوند دیگه احتیجی به روشن بودن کامپیوتر ندارند

ممنون از وقتی که میگذارید

ErfanDL
2016/10/25, 13:43
ممنون

یک سوال دیگه هم از حضورتون داشتم
برای خرید مودم مدل خاصی رو پیشنهاد می فرمایید ؟

من الان این مدل مودم رو دارمD-Link DSL-2740U Wireless N300 ADSL2+ Modem Router

برای ست کردن این مودم با روتری که فرمودید و شبکه کردنش با یک هارد تحت شبکه (NAS) برای استفاده از اطلاعات ذخیره شده در هارد حتما باید کامپیوتر روشن باشه ؟
یا هارد های تحت شبکه وقتی یکبار ست بشوند دیگه احتیجی به روشن بودن کامپیوتر ندارند

ممنون از وقتی که میگذارید
دوست عزیز 2740U اصلا وای فایش کیفیت نداره ! NAS نیازی به کامپیوتر نداره فقط روشنش کنید و پورت لنش رو متصل کنید به موردم/روتر

skyspirit
2016/10/26, 10:02
دوست عزیز 2740U اصلا وای فایش کیفیت نداره ! NAS نیازی به کامپیوتر نداره فقط روشنش کنید و پورت لنش رو متصل کنید به موردم/روتر

ممنون از راهنمایی
میشه لطفا ک مودم با کیفیت معرفی بکنید ؟
چه مارکی بهترین مدل مودم برای مصارف خانگی رو داره که قیمتش هم معقول باشه

ErfanDL
2016/10/26, 10:09
ممنون از راهنمایی
میشه لطفا ک مودم با کیفیت معرفی بکنید ؟
چه مارکی بهترین مدل مودم برای مصارف خانگی رو داره که قیمتش هم معقول باشه
بودجه مشخص کنید تا بهترین انتخاب را بشه کرد

skyspirit
2016/10/26, 11:00
بودجه مشخص کنید تا بهترین انتخاب را بشه کرد

بودجه ی خاصی مدنظرم نیست
به نظر شما میشه تا 300-200 تومن مودم مناسب خرید ؟
محدودیت خاصی نداره و اینکه کارکردش خوب باشه کفایت میکنه

ErfanDL
2016/10/26, 12:04
بودجه ی خاصی مدنظرم نیست
به نظر شما میشه تا 300-200 تومن مودم مناسب خرید ؟
محدودیت خاصی نداره و اینکه کارکردش خوب باشه کفایت میکنه

پیشنهاد میکنم این مودم را تهیه کنید: D-Link DSL-2770L

skyspirit
2016/11/03, 10:29
پیشنهاد میکنم این مودم را تهیه کنید: D-Link DSL-2770L

سلام مجدد

یکی ز دوستان برای روتر NETGEAR Nighthawk AC1900 Dual Band Wi-Fi Gigabit Router (R7000) with Open Source Support رو به تازگی برام هدیهاورده میخواستم بدونم روتر مناسبی هست ؟
برای ارتباط با این روتر چه نوع مودمی رو پیشنهاد میکنید ؟

اگر درست متوجه شدم از فرمایشات شما من باید این روتر رو با یک مودم همراه کنم و بعد هارد دیسک NAS یا cloud رو به روتر به صورت مستقیم ( با کابل شبکه یا usb ) وصل کنم و وقتی که با تلویزیون به سیستم وای فای وصل بشم به صورت خودکار میتونم اطلاعات داخل هارد دیسک رو رو تلویزیون ببینم ؟

ErfanDL
2016/11/03, 12:05
سلام مجدد

یکی ز دوستان برای روتر NETGEAR Nighthawk AC1900 Dual Band Wi-Fi Gigabit Router (R7000) with Open Source Support رو به تازگی برام هدیهاورده میخواستم بدونم روتر مناسبی هست ؟
برای ارتباط با این روتر چه نوع مودمی رو پیشنهاد میکنید ؟

اگر درست متوجه شدم از فرمایشات شما من باید این روتر رو با یک مودم همراه کنم و بعد هارد دیسک NAS یا cloud رو به روتر به صورت مستقیم ( با کابل شبکه یا usb ) وصل کنم و وقتی که با تلویزیون به سیستم وای فای وصل بشم به صورت خودکار میتونم اطلاعات داخل هارد دیسک رو رو تلویزیون ببینم ؟
فرقی نداره چه نوع مودمی استفاده کنید چون فقط ارتباط اینترنت رو فراهم میکنه