PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خريد هدفون

mohammad77
2016/10/01, 20:00
سلام خدمت همه دوستان
من چند روزه هندزفري گوشيم خراب شده قست خريد يك هدفون يا هندزفري دارم حدود ٢٠٠ تومن هر چي كمتر باشه بهتر.
چون تو خوابگاه زندگي ميكنم قابليت حذف نويز و صداي اطرافو داشته باشه.
من در روز حدود ٣ تا ٥ ساعت استفاده ميكنم.
گوشيم ايفون ٥اس هستش.
ممنون بابت وقتي كه ميزاريد

Amin224
2016/10/02, 12:41
سلام ، با بررسی و تست های مختلف و نسبت قیمت با هم ردهای خودش این رو مدل خرید کردم باس نرم و قوی داره بواسطه ساب اختصاصی ، در عین حال شفافیت و تفکیک پذری بسیار خوبی هم داره .

البته ساده هست امکان مکالمه تلفنی نداره .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

mohammad77
2016/10/02, 18:34
ممنون بابت راهنمايي
با توجه به اينكه من با گوشي استفاده ميكنم داشتن كليد ولوم و قابليط مكالمه مهمه برام.

third person
2016/10/02, 19:17
سلام خدمت همه دوستان
من چند روزه هندزفري گوشيم خراب شده قست خريد يك هدفون يا هندزفري دارم حدود ٢٠٠ تومن هر چي كمتر باشه بهتر.
چون تو خوابگاه زندگي ميكنم قابليت حذف نويز و صداي اطرافو داشته باشه.
من در روز حدود ٣ تا ٥ ساعت استفاده ميكنم.
گوشيم ايفون ٥اس هستش.
ممنون بابت وقتي كه ميزاريد
Cooler Master CM Storm Resonar
CREATIVE EP930I
هر دو مدل کیفیت ساخت خوبی دارن و دارای میکروفون و امکان مکالمه با گوشیهای موبایل هستن.

Amin224
2016/10/02, 19:22
ممنون بابت راهنمايي
با توجه به اينكه من با گوشي استفاده ميكنم داشتن كليد ولوم و قابليط مكالمه مهمه برام.

خواهش ، با این حساب پیشنهادم این ایرفون هست Beyerdynamic MMX 41 تعریف زیادی ازش شنیدم اما شخصا تست نکردم !

در این مدل از اهنربای نئودیمیوم استفاده شده با ایفون سازگاری کامل داره و همچنین قابلیط مکالمه .

third person
2016/10/02, 19:32
خواهش ، با این حساب پیشنهادم این ایرفون هست Beyerdynamic MMX 41 تعریف زیادی ازش شنیدم اما شخصا تست نکردم !

در این مدل از اهنربای نئودیمیوم استفاده شده با ایفون سازگاری کامل داره و همچنین قابلیط مکالمه .

بله این مدل هم مناسبه و تایید میشه.
مدل Audio-Technica ATH-CHX7iS RD هم با داشتن درایوهای 14 میلیمتری ، انتخاب مناسبی در این محدوده قیمتی هست.

Amin224
2016/10/02, 19:46
بله این مدل هم مناسبه و تایید میشه.
مدل Audio-Technica ATH-CHX7iS RD هم با داشتن درایوهای 14 میلیمتری ، انتخاب مناسبی در این محدوده قیمتی هست.

با تایید برند Audio-Technica اما توجه داشته باشید ایرفون CHX7iS RD برای سبک های متال و راک مناسبه !
چون دوستمون اشاره ی نداشتن و عموما کاربرای ایرانی موزیک پاپ و ترنس گوش میدهند ایرفونی که پیشنهاد داده شد برای سبک های ترنس و پاپ کالیبره شد .

mohammad77
2016/10/05, 15:14
ممنون از همه دوستان.
با توجه به موارد پيشنهادي دوستان من كولر مستر رو پسنديدم.(بيشتر به خاطر ظاهر و اشنا بودن برند براي خودم و موجود بودن در ليون كامپيوتر)
فقط چند مورد هست
يه مقدار تو عكس ها بزرگ به نظر ميرسه ميخواستم بدونم در مواقع دراز كشيده گوش رو اذيت نميكنه؟
با توجه به اين كه من عرق زياد ميكنم براش مشكلي به وجود نمياد؟
چون هيچ جا نديدم در مورد استفاده با ايفون موردي گفته بشه. ايا سازگاري كامل داره با ايفون؟

در مورد استفاده هم من بيشترين استفادم مكالمه، گوش كردن فايلهاي صوتي و موسيقي پاپ هستش.

Amin224
2016/10/05, 21:54
هدفون ها روی گوش با توجه به ابعاد و امپدانس بالای که دارند بیشتر برای pc مناسب هستند .

هدفون های تو گوش به دلیل سبکی و کوچک بودن و امپدانس پایین برای گوشی موبایل و واکمن ها مناسب هستند .

هر چقدر میزان امپدانس بالاتر باشه نیاز به امپلی قوی تر ی هست . برای مثال امپدانس 16 اهم برای گوشی مناسب هستند و سازگاری بهتری دارند .

کولر مستر در زمینه صدا و موزیک برند حرفه ای محسوب نمیشه بیشتر به عنوان تولید کننده لوازم جانبی شناخته میشه .

برندهای که به صورت تخصصی و حرفه ی در زمینه صدا فعالیت دارند برندهای مثل شور ، سنهایزر ، بیردینامیک ، ادیو تکنیک ، پایونر ، رازر و .. هستند .

کولر مستر پیشنهادی صداش رو تست نکردم ، اما باتوجه به اینکه برند حرفه ی در زمینه صدا نیست خریدش رو پیشنهاد نمیکنم!

هدفونهای روی گوشی چون همه گوش رو می پوشاند در استفاده طولانی مدت به دلیل ایجاد گرما باعث عرق ریزی میشوند.

در صورت عرق ریزی بیش از حد به دنبال هدفونهای ورزشی باشید .

mohammad77
2016/10/07, 09:16
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی شما:emoji_smiley-173:
با توجه به موارد دیگه ای که معرفی شد Beyerdynamic MMX 41 مناسب ترین مورده
این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فروشگاه هم موجود داره.
در مورد موارد ورزشی هم معمولا یه قسمت داره که روی گوش میفته ترجیح میدم معمولی بگیرم.

Amin224
2016/10/07, 14:34
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی شما:emoji_smiley-173:
با توجه به موارد دیگه ای که معرفی شد Beyerdynamic MMX 41 مناسب ترین مورده
این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فروشگاه هم موجود داره.
در مورد موارد ورزشی هم معمولا یه قسمت داره که روی گوش میفته ترجیح میدم معمولی بگیرم.

خواهش ، انتخاب مناسبی کردید تبریک میگم امیدوارم لذت کافی از هدفون جدید ببرید.

فروشگاه معتبریه و قیمتهاش هم مناسبه .

هدفونهای ورزشی جدای از اینکه غالبا دور گوش میفتن جنس پلاستیک متفاوتی هم دارند که در برابر عرق ربزی مقاوم بهتری از خودشون نشان میدن ، مضاف بر اینکه در برابر میکروب به دلیل ترشحات بدن هم ایزوله هستند .