PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در رابطه با روت

mahmodcomputer92
2016/09/24, 20:07
سلام دوستان من یک گوشی سونی c5 دارم و برای یک سری مسائل چند وقت پیش روت کردمش و نرم افزارهای آفیس و فایل منیجر که جزو نرم افزارهای سیستمیش بود رو پاک کردم و نسخه های pro رو نصب کردم. اما دیروز ریست فکتوری کردم و دیدم وقتی بالا اومد بدون فایل منیجیر و آفیس اومد!!!
و چون فایل منیجر نداشت عملا نمیتونستم هیچ کاری انجام بدم با گوشی تا اینکه یک حساب تو گوگل ساختم و از اونجا رفتم نصبیدم که رو اعصابم بود.
لطفا راهنمایی میکنید که همین نسخه هایی که الان نصب کردم از آفیس و فایل منیجیر رو سیستمیش کنم که وقتی ریست کردم با اونا بالا بیاد
ممنونم دوستان🙏

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Dan
2016/09/26, 21:56
چون نرم افزار ها رو بعد از روت پاک کردید بعد از ریست فکتوری نرم افزار ها باید برگردند اما در کل از اندروید 6 به بعد خود سیستم عامل یه فایل منیجر ساده داره که برای مراحل اولیه کار راه اندازه و نیاز های اولیه رو برطرف میکنه. از طریق Setting>Storage>Explore میتونید به این بخش دسترسی پیدا کنید. آفیس هم که به راحتی میشه نصب کرد. برای نصب خودکار هم میتونید از بک آپ استفاده کنید.