PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انفجار در انبار مهمات msi

Castiel
2012/01/04, 12:02
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نسل دوم مادربوردهای سری Big Bang کمپانی MSI برای اورکلاکرهای حرفه ای و گیمرها طراحی و به طور رسمی معرفی کرد. مادربورد XPower II با چیپ ست X79 اینتل تولید شده است و مدار تغذیه 22 فاز دیجیتال که با استفاده از تکنولوژی Hybrid Digital Power قابلیت تولید توان خروجی 770 وات را خواهد داشت. همچنین با استفاده از تجهیزات اختصاصی MSI به نام Military Class III که شامل خازنهای جامد، خازنهای Hi-c و تجهیزات DrMOS II می شود، پایداری قطعات در اورکلاک تضمین می گردد. دو کانکتور 8 پین جهت نصب دو منبع تغذیه با توان بالا، هفت اسلات PCI (که چهار عدد از آنها از نسل سوم هستند)، خنک کننده یکپارچه با استفاده از لوله های انتقال حرارت برای خنک سازی بورد، هشت اسلات حافظه با قابلیت نصب 128 گیگابایت حافظه از نوع DDR3 در فرکانس 2400 مگاهرتز، سوئیچ های CeaseFire برای اسلات های PCI، کلیدهای اختصاصی برای اورکلاک مستقیم از طریق مادربورد،‌کارت صدای 7.1 کاناله با چیپ ست صوتی Sound Blaster X-Fi MB2 از دیگر امکانات انبار مهمات MSI هستند.

در بخش ذخیره سازی تعداد شش عدد پورت نسل سوم و چهار پورت نسل دوم ساتا، در کنار شش پورت USB 3.0 (چهار عدد در پنل پشتی) و پورت FireWire در نظر گرفته شده است. همچنین جهت کنترل بهتر روی قطعات از Debug LED، رابط بایوس گرافیکی UEFI و دو چیپ بایوس استفاده شده است. اگر قصد خرید مادربورد XPower II را دارید، باید مبلغ 431.35 بپردازید!

لینک خبر در وبسایت سخت افزار:

Yaser_Aramesh
2012/01/04, 12:14
الان حسام جان این قدرتمندترین مادربرد جهان هست؟من که اینطور فکر میکنم!
ابر قدرتی هست در میان مادربرد ها

Castiel
2012/01/04, 12:18
یاسر جان در کل مادربوردهای سری Big Bang که اولین نمونه آن برای سوکت X58 اینتل عرضه شده بود, از جدیدترین و بهترین امکانات و تکنولوژیهای انحصاری MSI بهره می برند.
در هر حال مادربورد عجیبی است که حسابی شما را وسوسه می کند!

*hit m@n*
2012/01/04, 12:38
یاسر جان در کل مادربوردهای سری Big Bang که اولین نمونه آن برای سوکت X58 اینتل عرضه شده بود, از جدیدترین و بهترین امکانات و تکنولوژیهای انحصاری MSI بهره می برند.
در هر حال مادربورد عجیبی است که حسابی شما را وسوسه می کند!

آره حسام جان
این مادربورد با این امکاناتش همه رو وسوسه میکنه
ولی بعد از شنیدن قیمت هم قلب یه زره وسوسه میشه

با تشکر

Poorya_Lion
2012/01/04, 13:22
جسارتاً بنده فقط می خوام نظر شخصی خود رو راجب مادربردهای MSI اینجا مطرح کنم.
MSI Mainboard=آشغال=پول دور ریختن=بد=داغون=توروخدا اگه پولتون رو از سر راه آوردید بدید به من بی نوا=مزخرف و ...
و این نظر رو به تمامی مادربردهای این برند در تمامی پلت فورم ها تعمیم می دم.
این مادربردها واقعاً اشک من رو درآوردن x-(

Castiel
2012/01/04, 13:31
جسارتاً بنده فقط می خوام نظر شخصی خود رو راجب مادربردهای msi اینجا مطرح کنم.
Msi mainboard=آشغال=پول دور ریختن=بد=داغون=توروخدا اگه پولتون رو از سر راه آوردید بدید به من بی نوا=مزخرف و ...
و این نظر رو به تمامی مادربردهای این برند در تمامی پلت فورم ها تعمیم می دم.
این مادربردها واقعاً اشک من رو درآوردن x-(

پوریا جان در کل تفاوت مادربوردها و کارت های گرافیکی msi از هسته زمین تا آسمان هفتم است!
به طوریکه فکر میکنید این دو را دو شرکت متفاوت می سازند.
ولی به هر حال فرصت جبران به msi می دهیم :)>-

Poorya_Lion
2012/01/04, 14:45
پوریا جان در کل تفاوت مادربوردها و کارت های گرافیکی msi از هسته زمین تا آسمان هفتم است!
به طوریکه فکر میکنید این دو را دو شرکت متفاوت می سازند.
ولی به هر حال فرصت جبران به msi می دهیم :)>-

واقعاً همین طور هستش حسام جان . Gpu های کارت های گرافیک msi هندپیک شده هستش و از کیفیت خیلی بالایی برخوردارند ولی متاسفانه مادربردهاش واقعاً مفت نمی ارزه.

TideHunter
2012/01/04, 14:52
واقعاً همین طور هستش حسام جان . Gpu های کارت های گرافیک msi هندپیک شده هستش و از کیفیت خیلی بالایی برخوردارند ولی متاسفانه مادربردهاش واقعاً مفت نمی ارزه.دوست عزیز میشه بگید چی شده که این مادربرد ها اشکتون رو در آوردن . (می خوام اطلاعات عمومیم بالا بره)

Poorya_Lion
2012/01/04, 15:18
دوست عزیز میشه بگید چی شده که این مادربرد ها اشکتون رو در آوردن . (می خوام اطلاعات عمومیم بالا بره)

بله قربان چرا نمی شه !!!
توی سری 1155 ، دو عدد برد MSI رو بکار گرفتم تا پردازنده 2600K که روی ASUS به فرکانس 5660 رسیده بود رو اور کنم ولی تا فرکانس 5000 فقط بوت می شد و مولتی 51 رو ست نمی کردند هیچ کدومشون. من خودم شخصاً قطعه ای با این بردها نسوزوندم ولی دو تا از اورکلاکرهای عزیز چند ماژول رم رو روی این بردها گذاشتند و اولش ولت خور شد ، بعدش هم رم ها سوخت . اگر توی 1155 1.7 Dram Volt بدید خودش 1.8 تا 1.85 ست می کنه و رم بعد از چند بار اجرای تست به دیار باقی مشتابه.
توی سوکت 2011 هم دمای پردازنده که زیر 10 درجه بره ، دمای فاز ها رو توی بایوس 99 نشون می ده و اتوماتیک فرکانس کاری CPU رو میاره روی 1200 . توی فرکانس های بالای 5100 ، یا باید دما رو بیاری زیر 10 درجه که بوت بشه (البته وقتی می ره توی ویندوز فرکانس اتوماتیک 1200 می شه) یا دما رو بالا نگه داری که دیگه بوت نمی شه و نمی ره توی ویندوز.
آقا ما خون دلها خوردیم.

Arsn
2012/01/04, 15:37
والا اینی که من میبینم همچین آش دهن سوز لب دوزی هم نیست !

یه نگاهی به پل جنوبی و او خنک کننده .......... بندازید ! کاراییش در حد G1 Assassin است !

چه علاقه ی خاصی دارند این شرکت ها به این جینگول بازی ها !

ولی پوریا جان (خوبی ؟ خوش میگذره ؟) مادربورد های چیپ 990 خوبی داره !

TideHunter
2012/01/04, 15:38
البته اینم بگم که من قصد طرفداری از این برند رو نداشتم فقط قصد داشتم از مشکلات مادربرد های این برند با خبر شم . مرسی که توضیح دادین

Arsn
2012/01/04, 15:39
بله قربان چرا نمی شه !!!
توی سری 1155 ، دو عدد برد MSI رو بکار گرفتم تا پردازنده 2600K که روی ASUS به فرکانس 5660 رسیده بود رو اور کنم ولی تا فرکانس 5000 فقط بوت می شد و مولتی 51 رو ست نمی کردند هیچ کدومشون. من خودم شخصاً قطعه ای با این بردها نسوزوندم ولی دو تا از اورکلاکرهای عزیز چند ماژول رم رو روی این بردها گذاشتند و اولش ولت خور شد ، بعدش هم رم ها سوخت . اگر توی 1155 1.7 Dram Volt بدید خودش 1.8 تا 1.85 ست می کنه و رم بعد از چند بار اجرای تست به دیار باقی مشتابه.
توی سوکت 2011 هم دمای پردازنده که زیر 10 درجه بره ، دمای فاز ها رو توی بایوس 99 نشون می ده و اتوماتیک فرکانس کاری CPU رو میاره روی 1200 . توی فرکانس های بالای 5100 ، یا باید دما رو بیاری زیر 10 درجه که بوت بشه (البته وقتی می ره توی ویندوز فرکانس اتوماتیک 1200 می شه) یا دما رو بالا نگه داری که دیگه بوت نمی شه و نمی ره توی ویندوز.
آقا ما خون دلها خوردیم.

آقا پوریا سوکت 2011 را خودتون تست کردید یا اونور آبی ها ؟ تو ایران اومده ؟

TideHunter
2012/01/04, 15:43
والا اینی که من میبینم همچین آش دهن سوز لب دوزی هم نیست !یه نگاهی به پل جنوبی و او خنک کننده .......... بندازید ! کاراییش در حد g1 assassin است !چه علاقه ی خاصی دارند این شرکت ها به این جینگول بازی ها !ولی پوریا جان (خوبی ؟ خوش میگذره ؟) مادربورد های چیپ 990 خوبی داره !g1 که مادربرد فوق العاده ای اگه مثل اون باشه که باید کلاشونو بندازن هوا

Arsn
2012/01/04, 15:51
g1 که مادربرد فوق العاده ای اگه مثل اون باشه که باید کلاشونو بندازن هوا

این حرف را نزن حتی من که گیگابایت را دوست دارم از این مدل واقعا وجودم به درد اومد !

راستی آقا پوریا اعصاب نداره ، جلوش از این مادربورد تعریف نکن :دی!

TideHunter
2012/01/04, 16:12
والا اینی که من میبینم همچین آش دهن سوز لب دوزی هم نیست !یه نگاهی به پل جنوبی و او خنک کننده .......... بندازید ! کاراییش در حد G1 Assassin است !چه علاقه ی خاصی دارند این شرکت ها به این جینگول بازی ها !ولی پوریا جان (خوبی ؟ خوش میگذره ؟) مادربورد های چیپ 990 خوبی داره !منم موافقم رو 990 ها خوب کار کرده .

rajah
2012/01/04, 21:09
الان حسام جان این قدرتمندترین مادربرد جهان هست؟من که اینطور فکر میکنم!
ابر قدرتی هست در میان مادربرد ها

نه دوست عزیز msi متاسفانه با مادربردهای high end پلتفرم اینتلش هیچ وقت حرفی برای گفتن نداره ولی مادربردهای

amd ساپورتش خیلی خوبن البته امکاناتشون خیلی خوبه ولی برا اور نمی تونن دربرابر مادربردهای ایسوس و گیگا بایستن

قدرت msi بیشتر تو کارت های انویدیاش و همچنین نوت بوک هاش قابل مشاهده هستش