PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت خرید سینمای خانگی یا ساند بار

vahid-7
2016/09/08, 18:21
سلام خدمت همه ی دوستان
من بین خرید یک سینمای خانگی, ساند بار, و اسپیکر مناسب برای استفاده در یک فضای 50 متری جهت مراسمهای جشن تولد یا مهمونی های خانگی دچار مشکل انتخاب شدم. بودجه مدنظرم حداکثر 1 میلیون هست.دلم میخواد یه دستگاه کارامد و با کیفیت بخرم.ولی نمیدونم کدومش انتخاب بهتریه؟
هر چند میدونم که هرکدوم مزایا و معایب خودشونو دارن, مثلا سینمای خانگی ال جی مدل LG LH-970XBH Home Theater و ساندبار ال جی مدل LG LH-140SPK Soundbar را دیدم...البته تلویزیونم سامسونگ 49 اینچ هست.در کل هدفم استفاده در جشنهای خانوادگی هست.میخواستم خواهش کنم بنده رو راهنمایی کنید.
با تشکر.

VSH-Katana
2016/09/08, 23:44
سلام خدمت همه ی دوستان
من بین خرید یک سینمای خانگی, ساند بار, و اسپیکر مناسب برای استفاده در یک فضای 50 متری جهت مراسمهای جشن تولد یا مهمونی های خانگی دچار مشکل انتخاب شدم. بودجه مدنظرم حداکثر 1 میلیون هست.دلم میخواد یه دستگاه کارامد و با کیفیت بخرم.ولی نمیدونم کدومش انتخاب بهتریه؟
هر چند میدونم که هرکدوم مزایا و معایب خودشونو دارن, مثلا سینمای خانگی ال جی مدل LG LH-970XBH Home Theater و ساندبار ال جی مدل LG LH-140SPK Soundbar را دیدم...البته تلویزیونم سامسونگ 49 اینچ هست.در کل هدفم استفاده در جشنهای خانوادگی هست.میخواستم خواهش کنم بنده رو راهنمایی کنید.
با تشکر.
دو تا از محصول محصولات خوب بازار هستن

منتها از سامسونگ مدل
Samsung HT-F4556 Home Theater
هست که خوبه اونم تو این محدوده

vahid-7
2016/09/09, 17:10
دو تا از محصول محصولات خوب بازار هستن

منتها از سامسونگ مدل
Samsung HT-F4556 Home Theater
هست که خوبه اونم تو این محدوده

همونطور که عرض کردم هدفم داشتن یک صدای با کیفیت و قوی هست. از بین سینمای خانگی و ساندبار و یا اسپیکرهایی که فلش خور هستن, کدامیک را توصیه میکنید؟