PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید مولتی متر

M.GH
2016/09/05, 19:08
سلام نمیدونستم کجا مطرح کنم دیدم یه جوری به اورکلاک هم مربوطه اینجا تاپیک زدم برای کار های معمولی یه مولتی متر می خوام بخرم کسی راهنمایی نمیکنه چه مارکی بخرم کسی هم اگه شیرازی هست بگه از کجا بخرم ممنون

ErfanDL
2016/09/05, 20:02
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. html

darvishkhoob
2016/09/05, 20:13
سلام نمیدونستم کجا مطرح کنم دیدم یه جوری به اورکلاک هم مربوطه اینجا تاپیک زدم برای کار های معمولی یه مولتی متر می خوام بخرم کسی راهنمایی نمیکنه چه مارکی بخرم کسی هم اگه شیرازی هست بگه از کجا بخرم ممنون

خوب بگو ببینم پولت چقده؟ برقکار شدی؟:D میخوای باهاش چه پارامترهای اندازه بگیری؟
البته دوستان اگر میدونید جای این تاپیک مناسب نیست به جای مناسب منتقل کنن

M.GH
2016/09/05, 20:45
خوب بگو ببینم پولت چقده؟ برقکار شدی؟:D میخوای باهاش چه پارامترهای اندازه بگیری؟
البته دوستان اگر میدونید جای این تاپیک مناسب نیست به جای مناسب منتقل کنن
پول دیگه حداکثر 100 :D
برقکار که بودیم:D....خیلی وقته دنبال یه فرصت بودم الکترونیک تفریحی یاد بگیرم...که فرصتش شد.. برای تست خازن و مقاومت و... خیلی حال میده اسپیکرت یا تلفن و... خراب بشه خودت تعمیر کنی :D

drjackool
2016/09/05, 20:59
من یدونه SANWA CD800a دارم حرف نداره! آخر کیفیت
46867
قیمتش الان نمیدونم چقده.

hossein951ann
2016/09/05, 21:18
با درود
دوست عزیز در شیراز خیابان مشیر فاطمی پاساژ قایم طبقه دوم زیاد پیدا میشه ....
از مارکهای چینی که خوب هم کار بکند مارک dec مدل 330fc هم قیمت مناسبی دارد و هم امکانات آن کامل میباشد و حدود قیمت هم احتمالا 100 یا کمتر هم میباشد .....

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.=dec330fc

blackbooter
2019/07/06, 02:05
سلام.میخیخواستم راهنمایی کنید برای خرید مولتی متر امکانات کاملی داشته باشه برای استفاده نیمه حرفه ای و اینکه در عین با کیفیت و امکانات قیمت هم زیاد نباشه چی پیشمهاد میدید؟؟
قیمت زیر 400 ترجیحا باشه.
ممنون میشم.