PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک اورکلاکgt730

dariush175
2016/08/25, 16:27
سلام خدمت دوستان
گرافیک منmsi geforce gt730 4gig ddr3 هست.میخوام اور کنم و با برنامهmsi afterburnerکه میخوام کار کنم گزینه ولتاژ فعال نیست و حتی تو ستینگ برنامه رفتم 2تا گزینه بود برای فعال کردن اما بازم نشد
ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری ولتاژ اضافه کنم برای افزایش اورکلاک
ممنون
و تا چه اندازه ای خوبه اور کنم؟؟دلیل اور کردن من واسه بازی نیست!برای کرک هش هست و این رو هم بگم که نمیخوام همیشه اور باشه مثلا ماهی 2روز.اما میخوام همون دوروز به بهترین درجه ممکن بیشترین قدرت رو بهم بده گرافیکم ممنون

ARMIN
2016/08/25, 17:08
سلام دوست عزیز

اینجور کارت های گرافیک رو نمیشه با دست بردن به ولتاژ اور کرد. نهایتش اورشون بدون ولتاژ هست که مقدار کمی هم بیشتر اور نمیشه.

ErfanDL
2016/08/25, 17:21
سلام خدمت دوستان
گرافیک منmsi geforce gt730 4gig ddr3 هست.میخوام اور کنم و با برنامهmsi afterburnerکه میخوام کار کنم گزینه ولتاژ فعال نیست و حتی تو ستینگ برنامه رفتم 2تا گزینه بود برای فعال کردن اما بازم نشد
ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری ولتاژ اضافه کنم برای افزایش اورکلاک
ممنون
و تا چه اندازه ای خوبه اور کنم؟؟دلیل اور کردن من واسه بازی نیست!برای کرک هش هست و این رو هم بگم که نمیخوام همیشه اور باشه مثلا ماهی 2روز.اما میخوام همون دوروز به بهترین درجه ممکن بیشترین قدرت رو بهم بده گرافیکم ممنون
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.آموزش-آنلاک-ولتاژ-به-مقدار-دلخواه-با-MSIAfterburner-و-CheatEngine

dariush175
2016/08/25, 17:50
ممنون دوست عزیز.یعنی هیچ راهی نداره بیشترش کنم؟؟؟؟
خیلی نیاز دارم.
و اینکه برنامه chat engineرو نصب کردم اما اول باید گزینه ولتازم فعال باشه بعد با اون زیادش کنم.اما فعال نیست..

dariush175
2016/08/26, 18:36
دوستان کمک نمیکنند