PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگشت Splinter Cell به دنیای بازی در سال جدید

TideHunter
2012/01/03, 22:19
دوستان مجموعه اخبار بدست اومده حاکی از اینه که در سال جدید ما یک splinter cell جدید هم خواهیم داشت . طبق این اخبار عنوان جدید اسپلینترسل علاوه بر XBOX و Ps3 برای PC هم عرضه میشه که با توجه به دشمنی ubisoft با pc بازا جای شکر هم داره ولی معلوم نیست نسخه pc تاخیر می خوره یا نه ?????

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

تا الان چیز زیادی از بازی فاش نشده ولی گفته میشه که این عنوان جدید قراره تحولی شگرف در این سری بازی ها ایجاد کنه .

دوستان توجه داشته باشن که اگر خبر های دیگری از این عنوان بدستم برسه حتما اون ها رو اعلام می کنم و شما رو بی خبر نمیذارم و به قول معروف خانواده ای رو از نگرانی میرهانم ( منظورم خانواده ی گیمر هاست ).

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

منبع : gametechguide

Arsn
2012/01/04, 15:19
وای عالیه ! نسخه Splinter Cell Convection من را در خودش غرق کرد ! گرافیک عالی ، سایه زنی های فوق العاده (باگ هم داشت) ، صدا گذاری کار شده ، مولتی پلیر جذاب

میتونم بگم یکی از گیم های برتری بوده که من بازی کردم !

+Aren
2012/01/04, 20:31
خیلی خوشحال شدم.
البته امیدوارم مثل ورژن قبلش کوتاه نباشه!
سپاس

TideHunter
2012/01/04, 22:11
من به شخصه دوست ندارم بازی زیاد از روند سری های قبل خارج و به سمت بازی های اکشن پیش بره . معتقدم هیتمن و اسپیلنتر هر کدوم به خاطر ویژگی های خاص مخفی کاریی که دارن محبوبیت کسب کردن درسته که Convection یکم از اصل مخفی کاری دور شده بود ولی از جهت و هدفگیری این سری فاصله نگرفته بود .

+Aren
2012/01/04, 22:29
من به شخصه دوست ندارم بازی زیاد از روند سری های قبل خارج و به سمت بازی های اکشن پیش بره . معتقدم هیتمن و اسپیلنتر هر کدوم به خاطر ویژگی های خاص مخفی کاریی که دارن محبوبیت کسب کردن درسته که convection یکم از اصل مخفی کاری دور شده بود ولی هنوز از جهت و هدفگیری این سری فاصله نگرفته بود .
اگر مثل re بخوان تغییر سبک بدن فکر کنم بازخورد بسیار بدی از طرف طرفدارانش پیش بیاد.
بازی پرطرفدار اینچنینی نباید به این راحتی تغییر کنند!
همین چند بازی مخفی کاری برامون باقی مونده!
متال گیر رو هم که کنسولی کردند!
سپاس

vali66
2012/01/04, 22:54
چه خبر خوبی فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

TideHunter
2012/01/04, 23:07
اگر مثل re بخوان تغییر سبک بدن فکر کنم بازخورد بسیار بدی از طرف طرفدارانش پیش بیاد.
بازی پرطرفدار اینچنینی نباید به این راحتی تغییر کنند!
همین چند بازی مخفی کاری برامون باقی مونده!
متال گیر رو هم که کنسولی کردند!
سپاس

تغییر سبک که احتمال کمی داره بدن من نظرم اینه که از اصل فاصله نگیرن ./ آره بازی های مخفی کاری دیگه زیاد ساخته نمی شن چون دیگه مردم به بازی فقط از جنبه بکش بکش نگاه می کنن(برای همین بود که lost planet 2 با اون همه ضعف اونقدر زیاد فروش کرد ) و حوصله ندارن فشار بازی های مخفی کاری رو تحمل کنن . / و در مورد کنسول ها هم بگم که من خودم به شخصه با کنسول ها کنار نمیام (بجز سری های فوتبال و رالی (که اونم تو pc میشه با دسته بازی کرد )) و نمی دونم چطور باید موس و کیبورد به این گنده گی رو ول کنم و برم سراغ یه چیزی که برای استفاده از اون فقط به چهارتا انگشت احتیاج دارم.