PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خريد سيستم تا 2.5

tranceyou
2016/08/22, 19:08
با سلام و خسته نباشيد مجدد به دوستان ، آقا من خواستم تاپيك قبلي رو بيارم بالا
گفتم شايد اخطار دريافت كنم واسه همين تاپيك دومي زدم.
من ميخوام سيستم رو جمع آوري كنم تا مبلغ 2500 با مانيتور كارهامم با برنامه Unreal
و Photoshop و After هست البته گيم هم برام مهمه كه بتونم روي فريم مناسب و
بدون تيك بازي كنم.
ممنون ميشم راهنماييم كنيد و سيستم رو پيشنهاد بدين ، سپاس

نکته : چون مدتی از تاپیک قبلی و سیستم پیشنهادی قبلی گذشته و ممکنه تو
قیمت و قطعات تغییراتی ایجاد شده باشه این تاپیک رو زدم

لازم به ذكره كه سيستم قبلي پيشنهادي دوستان اين بوده:

cpu: Intel® Core i3-6100
M/B : ASUS H110-Plus
RAM : Geil SUPER LUCE 8GB 4GBx2 2400Mhz CL15 DDR4
VGA : ASUS GTX 950 OC 2GB GDDR5
H.D.D: Western Digital Caviar Blue 1TB WD10EZEX
O.D.D: Asus 24X DRW-24D3ST
PSU: Cooler Master B500 Ver.2
Case: BitFenix NOVA Window Black

tranceyou
2016/08/29, 17:06
دوستان عزیزان ، گرامیان ، ما هنوز منتظر یاری سبز شما هستیم :emoji_smiley-51:
دوستان یه نکته رو لازم دیدم بگم که من متاسفانه به دلیل مشکل مالی تصمیم گرفتم
یه تغییر بدم توی انتخاب گرافیک و مدل nvidia gtx 750ti بزنم بجای قبلی حالا با این
تغییر چه چیزایی نیاز به تغییر پیدا میکنه البته از نظر پاور منظورمه ، و یه چیز دیگه اینکه
من خیلی ویدیو در یوتوب دیدم با این کانفیگ سیستم یعنی i3 6100 ram8 vga 750ti ولی
میخوام از اساتید هم بپرسم که آیا از نظر گیم همینطوری خوب جواب میده این گرافیک روی
این گانفیگ؟
فقط خواهشاً دوستان سریع راهنمایی کنن چون قصد خرید در این 1 یا 2 روز رو دارم ، با سپاس

tranceyou
2016/08/29, 18:15
و در آخر اینکه بعد از مشخص شدن سیستم نظر دوستان رو راجع به ارزش خرید این 3 مدل که
البته 950 یک مدله فقط یکی گیگا هست و یکی ایسوس رو میخوام بدونم

سپاس

46852

third person
2016/08/29, 18:25
و در آخر اینکه بعد از مشخص شدن سیستم نظر دوستان رو راجع به ارزش خرید این 3 مدل که
البته 950 یک مدله فقط یکی گیگا هست و یکی ایسوس رو میخوام بدونم

سپاس

46852

همون کانفیگ در پست اول تایید میشه. البته کیس دیگه موجود نیست که مدل Green Z2 Honor رو میشه جایگزین کرد.
کارت گرافیک 750Ti هم دیگه برای بازی در رزولوشن FHD مناسب نیست. حداقل باید یک GTX 950 تهیه کنید.
در بین مدل های مختلف از 750Ti هم الان مدل MSI GTX 750 Ti Gaming Twin Frozr IV OC 2GB GDDR5 با قیمت حدود 475 تومن ارزش خرید بالاتری داره.

tranceyou
2016/08/30, 08:00
همون کانفیگ در پست اول تایید میشه. البته کیس دیگه موجود نیست که مدل Green Z2 Honor رو میشه جایگزین کرد.
کارت گرافیک 750Ti هم دیگه برای بازی در رزولوشن FHD مناسب نیست. حداقل باید یک GTX 950 تهیه کنید.
در بین مدل های مختلف از 750Ti هم الان مدل MSI GTX 750 Ti Gaming Twin Frozr IV OC 2GB GDDR5 با قیمت حدود 475 تومن ارزش خرید بالاتری داره.

پس شما پیشنهادی که میدین همون 950 هست درسته؟ و در حال حاضر میشه بازی های موجود و بازی هایی که بزودی منتشر
میشن رو روی حالت مناسب بازی کرد و یا حتی HIGH?

tranceyou
2016/08/30, 11:28
یه سوال دیگه هم دارم که سوال اخرم هست اینم یه پیشنهاد و راهنمایی کنید ممنون میشم

آیا تغییر مادربرد از asus به msi به همون مدل h110 که عکسش در زیر هست بهتره یا همون ایسوس؟

46854

third person
2016/08/30, 13:09
پس شما پیشنهادی که میدین همون 950 هست درسته؟ و در حال حاضر میشه بازی های موجود و بازی هایی که بزودی منتشر
میشن رو روی حالت مناسب بازی کرد و یا حتی HIGH?

950 حداقل انتخاب مناسب برای بازی در Res FHD هست . یعنی بازیهای روز رو میشه با فریم مناسب و تنظیمات متوسط اجرا کرد. نباید انتظار فریم بالا در حالت تنظیمات بالای گرافیکی رو از این کارت داشت.
در مورد مادربرد هم بله ، مدل MSI H110M GAMING که تازه موجود شده در بازار ارزش خرید بالاتری از مدل ایسوس پلاس داره.

tranceyou
2016/08/30, 13:13
950 حداقل انتخاب مناسب برای بازی در Res FHD هست . یعنی بازیهای روز رو میشه با فریم مناسب و تنظیمات متوسط اجرا کرد. نباید انتظار فریم بالا در حالت تنظیمات بالای گرافیکی رو از این کارت داشت.
در مورد مادربرد هم بله ، مدل MSI H110M GAMING که تازه موجود شده در بازار ارزش خرید بالاتری از مدل ایسوس پلاس داره.

بسیا ممنونم ، فقط یه چیز دیگه به ذهنم اومد و اون اینکه چون من 3 - 4 سال با لپ تاپ کار کردم واسه همین
میخوام بدونم مانیتوری که دو پورت vga و dvi داشته باشه و hdmi نداشته باشه هیچ ارتباطی به full hd بازی
کردن که نداره یعنی درگاه hdmi بیشتر برای رابط بین وسایلی مثل کنسول و تلویزیون هست درسته؟ اگه درباره
این موضوع هم کمی راهنمایی کنید تمام مشکلاتم حل میشه ، سپاس از شما.

third person
2016/08/30, 13:23
بسیا ممنونم ، فقط یه چیز دیگه به ذهنم اومد و اون اینکه چون من 3 - 4 سال با لپ تاپ کار کردم واسه همین
میخوام بدونم مانیتوری که دو پورت vga و dvi داشته باشه و hdmi نداشته باشه هیچ ارتباطی به full hd بازی
کردن که نداره یعنی درگاه hdmi بیشتر برای رابط بین وسایلی مثل کنسول و تلویزیون هست درسته؟ اگه درباره
این موضوع هم کمی راهنمایی کنید تمام مشکلاتم حل میشه ، سپاس از شما.
خیر از لحاظ ساپورت رزولوشن FHD مشکلی وجود نداره.

tranceyou
2016/08/30, 13:29
خیر از لحاظ ساپورت رزولوشن FHD مشکلی وجود نداره.

آیا پیشنهادی دارین دست دوم یا نو نهایت 350 تومن؟

third person
2016/08/30, 17:30
آیا پیشنهادی دارین دست دوم یا نو نهایت 350 تومن؟

منظورتون مونیتوره ؟ با این قیمت که مونیتور فول اچ دی نداریم. دست دوم هم باید خودتون در بازار بگردید.

tranceyou
2016/09/11, 16:13
چند روز بود میخواستم عکس رو بذارم و بگم که تاپیک بسته بشه یادم رفت به لطف راهنمایی های
دوستان عزیز انجمن سخت افزار سیستم خریداری شد.

46883

واقعاً انجمن سخت افزار نعمتی هست ، بازم سپاس از همه ، موند یه کارت گرافیک