PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایراد اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس در باز کردن صفحات

hamidparsafar
2012/01/03, 21:01
با سلام خدمت دوستان گلم ، حتما یادتون هست که چند وقت پیش مشکلی در یاهو بود که معروف شد به صفحه سفید یاهو ! الان من اون مشکلو به نوعی دیگر دارم ، ie 9 باز میشه ولی وقتی آدرسی رو وارد میکنی صفحه لود میشه اما روبه روی من چیزی جز صفحه سفید خالی نمایش داده نمیشه ! فایرفاکسم که کلا موقع باز شدن درست باز نمیشه و یاهو مسنجرم هم باز میشه اما insider و pm هر دو صفحات سفیدی رو نشون میدن !
نکته اینجاست که اون روش قبلی جواب نداد ! قسمت advanced ie هم جواب نداد ، ویروسی هم در سیستم نیست، گرچه با غیر فعال کردن eset هم چیزی درست نشد ! فقط گوگل کروم درست کار میکنه !!!!!!!
لطفا راهنمایی کنید، ممنون از همه دوستان

Castiel
2012/01/03, 21:12
دوست عزیز مشکل از شما و مرورگرتان نیست. همه این موارد برای من نیز وجود دارد و تنها دلیل آن، سرعت بسیار پایین اینترنت است که به مرورگر اجازه لود کامل صفحات را نمی دهد. بهترین مرورگر در چنین شرایطی همان گوگل کروم است/

*hit m@n*
2012/01/03, 21:13
دوست عزیز من جدیدا با فایرفاکس مشکل دارم
سرعت دانلودم 130 هست
ولی پیج رو نمیتونه درست حسابی باز کنه ( واقعا مسخره هست )

نمیدونم مشکل از کجاست

با تشکر

Castiel
2012/01/03, 21:25
جواد جان این مشکل بنده هم هست، البته من برای دانلود یک فایل 70 مگابایتی، امروز 4 ساعت و 30 دقیقه انتظار کشیدم و سرعت دانلودم حتی از 5 کیلو بایت هم فراتر نرفت!
البته زمانی هم که سرعت دانلود مناسب باشد به 250 کیلوبایت می رسد ولی مشکل باز شدن صفحات وجود دارد که مشکل از جایی دیگر است!!

*hit m@n*
2012/01/03, 21:34
جواد جان این مشکل بنده هم هست، البته من برای دانلود یک فایل 70 مگابایتی، امروز 4 ساعت و 30 دقیقه انتظار کشیدم و سرعت دانلودم حتی از 5 کیلو بایت هم فراتر نرفت!
البته زمانی هم که سرعت دانلود مناسب باشد به 250 کیلوبایت می رسد ولی مشکل باز شدن صفحات وجود دارد که مشکل از جایی دیگر است!!

نه حسام جان
من خط 1 مگ دارم
و سرعتم همیشه ثابت هست
همیشه 130 کیلو بایت هست
حتی تو 6 ساعت دانلود رایگان

حدود 1 سال هست از اندیشه خط گرفتم
حتی یک بار هم سرعتم پایین نیومده
همیشه همون سرعت اولیه بود

ولی جدیده فقط نمیتونم پیج باز کنم
سرعت دانلود 130 هست
دیشب داشتم دانلود میکردم

با تشکر

hamidparsafar
2012/01/03, 22:35
دوست عزیز مشکل از شما و مرورگرتان نیست. همه این موارد برای من نیز وجود دارد و تنها دلیل آن، سرعت بسیار پایین اینترنت است که به مرورگر اجازه لود کامل صفحات را نمی دهد. بهترین مرورگر در چنین شرایطی همان گوگل کروم است/
نه جناب مدیر عزیز ، خط من 2 مگه ، اصلا سرعتم کم نیست ، سرعت دانلودم 200 به بالاست ، همونطور که توضیح دادم این مشکل قبلا به شکل دیگه ای بود که با پاک کردن یک کلید رجیستری درست میشد ، الان حتی بیبیلون هم نتایج ترجمه رو نشون نمیده یا تون آپ یوتیلیتی هم نمیتونه صفحاتشو باز کنه!

TideHunter
2012/01/03, 23:26
دوست عزیز مشکل اصلی از اینترنت کشورمونه و به مرورگر ها زیاد ربطی نداره . من هم با اینترنت در برخی موارد به دلیل کم کردن سرعت و یا بستن بعضی پورت ها با مشکل مواجه میشم ( اینم می تونه دلیلش باشه ) ولی باید بسوزیم وبسازیم .

درباره ی رجیستری منم شنیدم اینم ممکنه باشه

و اینکه به عنوان یه دوست به همه ی عزیزان مرورگر opera next 12.00 Alpha رو توصیه می کنم .

hamidparsafar
2012/01/04, 00:33
دوست عزیز مشکل اصلی از اینترنت کشورمونه و به مرورگر ها زیاد ربطی نداره . من هم با اینترنت در برخی موارد به دلیل کم کردن سرعت و یا بستن بعضی پورت ها با مشکل مواجه میشم ( اینم می تونه دلیلش باشه ) ولی باید بسوزیم وبسازیم .

درباره ی رجیستری منم شنیدم اینم ممکنه باشه

و اینکه به عنوان یه دوست به همه ی عزیزان مرورگر opera next 12.00 Alpha رو توصیه می کنم .
دوست عزیز اگه اینجا dislike داشت حتما بهتون میدادم !
دوستان ایرادو بخونن بعد نظر بدین!
یه کم سرچ کنید بعد .............
این مشکل اعصاب منو خورد کرده حسابیییییییییییی

doom2009
2012/01/04, 13:41
دوست عزیز وقتی از اینترنت نیست و از ویروس هم نباشه و نرم افزارهایی که نصب میکنی مشکل ندارن به فکر نصب ویندوز باش سپاس

doom2009
2012/01/04, 13:53
وضعیت اینترنت اینجانب با مشکل قطعی مکرر مواجه است از این رو از کلیه دوستان بابت عدم حضور عذر خواهی میکنم

TideHunter
2012/01/04, 17:17
دوست عزیز اگه اینجا dislike داشت حتما بهتون میدادم ! دوستان ایرادو بخونن بعد نظر بدین!یه کم سرچ کنید بعد ............. این مشکل اعصاب منو خورد کرده حسابییییییییییییدوست عزیز شما مشکل یاهو رو مطرح کردین منم چیزی که می دونستم رو بیان کردم و یه توصیه هم داشتم نمیدونم چی شما رو اینقدر ناراحت کرده . برادر عزیز نگران نباش این طور نظر دادن از 100 تا dislike بد تره !!!!!.

hamidparsafar
2012/01/05, 11:21
دوست عزیز شما مشکل یاهو رو مطرح کردین منم چیزی که می دونستم رو بیان کردم و یه توصیه هم داشتم نمیدونم چی شما رو اینقدر ناراحت کرده . برادر عزیز نگران نباش این طور نظر دادن از 100 تا dislike بد تره !!!!!.
lمن اعصابم از دست سیستمم خورده نه از شما ، دوستان گلم ویندوز هیچ مشکلی نداره ! فقط اون چندتا نرم افزار ایراد پیدا کردن ، مشکل از ویروس هست مطمئناً ، دیروز bitdefender نصب کردم اما چون باید میومدم دانشگاه نرسیدم تستش کنم ، قبلا هم شبیه این مشکل برام پیش اومده بود که با حذف یک کلید در رجیستری درست میشد اما این بار مشکل با اون کار حل نمیشه

amir90
2012/01/05, 12:02
دوست عزیز مشکل از اینترنته اگه میتونی با وی *-*پی*-* ان*-* وصل شو مشکلت حل می شه

doom2009
2012/01/05, 13:40
اینجانب چند وقته که از ویروسیاب nod32 ورژن 5 اینترنت سیکوریتی استفاده می کنم و هیچ گونه مشکلی برام پیش نیومده راحت هر چند ساعت بروز رسانی اتوماتیک میشه سپاس

hamidparsafar
2012/01/06, 18:03
قبلا با این ترفند مشکل حل میشد که براتون مینویسم اما الان نمیشه !
شاید شما هم به این مشکلی که چند وقته شایع شده و اعصاب خیلی ها رو خورد کرده برخورد

کرده باشید.مشکل صفحه سفید یاهو مسنجر .میتونید پیام رو بنویسید ، ارسال هم میشه ولی

نمیتونید هیچ پی ام یا آفی رو ببینید و فقط یه صفحه سفید اعصاب خورد کن جلوتون باز میشه

این مشکل نه از ویروسه نه تروجان و نه از ورژن مسنجر شما . مشکل درست از زمانی شروع

میشه که اینترنت اکسپلورر 9 بتا رو نصب میکنید و با پاک کردن اون هم از بین نمیره

اما جهت رفع این مشکل:
ابتدا به منوی Start بروید و عبارت cmd را وارد نمایید.
حال (ترفندستان) بر روی cmd.exe راست کلیک کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید (این کار را بایستی حتماً انجام دهید)
اکنون در پنجره Command Prompt ابتدا دستور زیر را وارد کرده و Enter بزنید:
regsvr32 jscript.dll
سپس دستور زیر را وارد نموده و Enter بزنید:
regsvr32 vbscript.dll
مشکل با انجام این کار حل خواهد شد.

دقت کنید که در صورتی که مشکل حل نشد، دو دستور زیر را نیز در محیط CMD وارد کنید:
regsvr32 msxml3.dll
regsvr32 scrrun.dll

در صورتی که مشکل باز هم حل نشد، آخرین نسخه Java Runtime Environment را از سایت فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود نموده و نصب کنید. سپس دستورات فوق را مجدداً وارد نمایید.

راه‌حل دیگر:
در صورتی که این ترفند موجب حل مشکل نشد و یا اینکه اصلاً این مشکل به دلیل نصب IE 9 حادث نشده بود، این ترفند را اجرا کنید:
بر روی منوی Start کلیک کنید و عبارت regedit را وارد نمایید.
پس از باز شدن رجیستری ویندوز،‌ به مسیر زیر بروید:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones
اکنون دقت کنید بایستی در پوشه Zones، تعداد 5 پوشه از 0 تا 4 وجود داشته باشد (0، 1، 2، 3 و 4). در صورتی که هر پوشه‏ دیگری به جز این 5 پوشه وجود داشت،‌ بر روی آن راست کلیک کنید و Delete را انتخاب کنید و پوشه اضافی را حذف کنید.
پس از این کار یک‏بار سیستم را از نو راه‏اندازی کنید.

doom2009
2012/01/07, 07:12
این مشکل نه از ویروسه نه تروجان و نه از ورژن مسنجر شما . مشکل درست از زمانی شروع

میشه که اینترنت اکسپلورر 9 بتا رو نصب میکنید و با پاک کردن اون هم از بین نمیره

دوست عزیز شما به نوشته های خودتون دقت بفرمایید !

l مشکل از ویروس هست مطمئناً ، دیروز bitdefender نصب کردم اما چون باید میومدم دانشگاه نرسیدم تستش کنم ، قبلا هم شبیه این مشکل برام پیش اومده بود که با حذف یک کلید در رجیستری درست میشد اما این بار مشکل با اون کار حل نمیشه

یک بار مینویسید از ویروسه و بار دیگر مینویسید از ویروس نیست دوست من اگر می گویی از نرم افزار اینترنت اکسپلورر 9 هست پس چرا نصب می کنی که با مشکل مواجه میشی نصب کردن یک نرم افزار با حذف کردن اون فرق داره شما برای حذف یک نرم افزار بصورت کامل باید از نرم افزارهایی مانند Advanced Uninstaller PRO 10 که بهترین در نوع خود هست استفاده کنی که حتی فایلهای ریجستری نرم افزار نصب شده را حذف می نماید با تشکر

hamidparsafar
2012/01/07, 15:30
دوست عزیز من ، اون یه ترفند بود مه از سایت ترفندستان گرفته شده که من برای اینکه بیشتر به موضوع پی ببرید براتون نوشتم ، فقطم قسمت آخرش به درد می خوره یعنی این :
پس از باز شدن رجیستری ویندوز،‌ به مسیر زیر بروید:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones
اکنون دقت کنید بایستی در پوشه Zones، تعداد 5 پوشه از 0 تا 4 وجود داشته باشد (0، 1، 2، 3 و 4). در صورتی که هر پوشه‏ دیگری به جز این 5 پوشه وجود داشت،‌ بر روی آن راست کلیک کنید و Delete را انتخاب کنید و پوشه اضافی را حذف کنید.
پس از این کار یک‏بار سیستم را از نو راه‏اندازی کنید.
اما این بار موضوع فرق میکنه ، من که براتون توضیح دادم که فرق داره با دفعه قبلی !
به جای ایراد گرفتن از حرفای من راه حلی پیدا کنید لطفا !!
تا امروز من متوجه شدم که مشکل از یه سری spyware هست که مرورگرها و کلا هر چیزی که از java استفاده میکنه رو یه جورایی از کار می اندازه ،
اوکی دوستان ؟
این انجمن مدیر نداره؟؟؟؟؟
انتظارم از بچه های سخت افزار بیشتر از این حرفا بود

doom2009
2012/01/07, 19:57
دوست من اگر اطمینان داری که از spyware هست که این مشکل را برای شما بوجود آورده توصیه می کنم از این نرم افزار Malwarebytes Anti-Malware به همراه آنتی ویروس استفاده کنی و بعداز آپدیت نمودن نرم افزار سیستم خود را یکبار با این نرم افزار اسکن کن این نرم افزار احتیاج به تعریف ندارد بر روی سیتم اینجانب به همراه nod32 اینترنت سیکوریتی نصب میباشد برای دانلود نرم افزار این نرم افزار می توانید از لینک زیر استفاده نمایید سپاس

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

doom2009
2012/01/07, 20:07
و در مورد اینکه این که چرا راه حلی برای مشکل شما پیدا نمی کنند ببینید دوست من اگر چنین مشکلی برای کسی بوجود نیامده باشد پس یقینا دنبال راه حل نمی گردد فکر کنم تا الآن چنین مشکلی برای دوستان سخت افزار به وجود نیامده اینجانب که فکر می کنم اگر مشکل شما با نرم افزار Malwarebytes Anti-Malware حل نشد اولین کاری که باید انجام دهید این هست که نرم افزار Advanced Uninstaller PRO 10 را از لینک زیر دانلود و نصب نمایید بعد از نصب این نرم افزار یکبار دیگر اینترنت اکسپلورر 9 را نصب و توسط این نرم افزار Advanced Uninstaller PRO 10 حذف نمایید سپاس

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

maryan
2012/05/21, 11:39
سلام ممنون از سایتتون
جدیدا همه لینک هام با اکسپلوره باز میشه. مثل لینک هایی که تو دانلود منیجرم گذاشتم تا بعد دانلود کنم با اکسپلوره باز میشه و خرابش می کنه یا میلی که از مسنجرم بهم نشون میده با اکسپلوره باز میشه. از کجا باید اکسپلوره رو غیر فعالش کنم؟ ممنون می شم

Castiel
2012/05/21, 12:21
سلام ممنون از سایتتون
جدیدا همه لینک هام با اکسپلوره باز میشه. مثل لینک هایی که تو دانلود منیجرم گذاشتم تا بعد دانلود کنم با اکسپلوره باز میشه و خرابش می کنه یا میلی که از مسنجرم بهم نشون میده با اکسپلوره باز میشه. از کجا باید اکسپلوره رو غیر فعالش کنم؟ ممنون می شم

شما یک مرورگر مثل فایرفاکس نصب کنید، زمان نصب از شما سوال میکنه که میخواهید مرورگر اصلی شما باشه، شما هم تیک تاییدش را بزنید.