PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید لپ تاپ تا حداکثر 1400000

AY$AN
2016/08/17, 08:59
سلام به همه ی دوستان من به یه راهنمایی فوری احتیاج دارم من برای درسم باید لپ تاپ بگیرم بودجه م هم پایینه ، اندازه و مارکش هم برام مهم نیست فقط میخوام زیاد عمر کنه ، بشه باهاش انواع کارهای روزمره ، برنامه هایی مثل فوتوشاپ و... انجام داد باتریش خوب باشه سی پی یوش هم جوری باشه که بتونم این کار ها رو بدون کندی انجام بدم یا اگه مثلا خواستم یه ویندوز جدید بریزم یا برنامه هام رو آپدیت کنم به مشکل برنخوره بیشتر هم لپ تاپ رو برای مطالعه میخوام ، بازی هم فقط یدونه انجام میدم که اونم پیشنیاز سی پی یوش پنتیومه! دیگه گرافیک رو هم هرچی خودتون صلاح میدونید خلاصه بهترین لپ تاپ تو این رنج قیمت میخوام . خودم کلی تحقیق کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم.[emoji27]

mohammad95
2016/08/18, 17:24
سلام
تو این رنج نمیشه توقع یه لب تاپ کامل برای نرم افزار هایی مثل فوتوشاپ رو داشت تو این رنج بیشتر لب تاپ رم 4 گرافیک های خیلی ضعیف و cpu های ولتاژ پایین ضعیف استفاده میکنند که حتی برای مرور کردن صفحات وب سنگین هم لگ میزنند معمولا اگر بودجتون رو بیشتر کنید تا 2 تومن برسونید حد اقل لب تاپ حد اقلی میشه خرید که قسمتی از نیاز هاتون رو پوشش بده البته تو همین رنج 1400 هم لب تاپ های خوبی هست ولی خریدشون به دلیل ضعیف بودنشون پشیمونی به همراه میاره،