PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايى اينترنت point to point شاتل

flashpoint
2016/08/15, 18:48
سلام
كسى از دوستان اينترنت point to point شاتل داره؟
من نويز شديد و قطعى مكرر رو خط دارم و بعد ماه ها انجام تمام كارها سرانجام خودم و كارشناسان به اين نتيجه رسيدن حل شدنى نيست.
خواستم اين نوع اينترنت رو بگيرم و با شاتل تماس گرفتم و گفتند ماه اول اجبارى طرح نميدونم چى چى داره كه نامحدوده و دويست و خرده اى ميشه به علاوه چهارصد و خرده اى نصب و تجهيزاتش، خواستم از دوستان بپرسم دقيق چي بوده اين طرح و جزييات طرح هاى ديگه بعد ماه اول چيه و آيا به صرفه هست؟
راهنمايى جامعي تو اينترنت و سايت خود شاتل ازين سرويس نبود ممنون ميشم كمك بفرماييد.

ErfanDL
2016/08/15, 19:18
سلام
كسى از دوستان اينترنت point to point شاتل داره؟
من نويز شديد و قطعى مكرر رو خط دارم و بعد ماه ها انجام تمام كارها سرانجام خودم و كارشناسان به اين نتيجه رسيدن حل شدنى نيست.
خواستم اين نوع اينترنت رو بگيرم و با شاتل تماس گرفتم و گفتند ماه اول اجبارى طرح نميدونم چى چى داره كه نامحدوده و دويست و خرده اى ميشه به علاوه چهارصد و خرده اى نصب و تجهيزاتش، خواستم از دوستان بپرسم دقيق چي بوده اين طرح و جزييات طرح هاى ديگه بعد ماه اول چيه و آيا به صرفه هست؟
راهنمايى جامعي تو اينترنت و سايت خود شاتل ازين سرويس نبود ممنون ميشم كمك بفرماييد.
سلام

رادیو میکروتیک هست یا UBNT ?

flashpoint
2016/08/15, 21:14
سلام

رادیو میکروتیک هست یا UBNT ?

سلام، چى دوست عزيز؟ من اصلا اطلاعات ندارم برا همين مطرح كردم

ErfanDL
2016/08/15, 21:18
سلام، چى دوست عزيز؟ من اصلا اطلاعات ندارم برا همين مطرح كردم
از داخل تنظیمات مدل رادیو را بفرمایید

flashpoint
2016/08/15, 21:21
از داخل تنظیمات مدل رادیو را بفرمایید

من هنوز راه ننداختم اين سرويس رو كه بدونم نوع دستگاه بيسيم چي هست درست عزيز

ErfanDL
2016/08/15, 21:26
من هنوز راه ننداختم اين سرويس رو كه بدونم نوع دستگاه بيسيم چي هست درست عزيز
عذر خواهی میکنم دوست عزیز متاسفانه پیج کامل لود نشده بود نوشته های شما کامل باز نشده بود.

معمولا از میکروتیک سری SXT استفاده میشه قیمت بین 280 تا 380 هست اگر خواستن تجهیزات UBNT یا Ubiquiti استفاده کنند مخالفت کنید و از همون میکروتیک استفاده کنید

از نظر کیفیت از ADSL بهتره

flashpoint
2016/08/15, 21:27
عذر خواهی میکنم دوست عزیز متاسفانه پیج کامل لود نشده بود نوشته های شما کامل باز نشده بود.

معمولا از میکروتیک سری SXT استفاده میشه قیمت بین 280 تا 380 هست اگر خواستن تجهیزات UBNT یا Ubiquiti استفاده کنند مخالفت کنید و از همون میکروتیک استفاده کنید

از نظر کیفیت از ADSL بهتره

تشكر، راجع به طرح ها هم ميفرماييد؟ هزينه هاي ماهيانه و حجم ترافيك و قواعدش، به من گفتن ماه اول اجبارا نامحدود بايد بگيرم كه ٢٥٠ قيمتشه

ErfanDL
2016/08/15, 22:48
تشكر، راجع به طرح ها هم ميفرماييد؟ هزينه هاي ماهيانه و حجم ترافيك و قواعدش، به من گفتن ماه اول اجبارا نامحدود بايد بگيرم كه ٢٥٠ قيمتشه
دوست عزیز این سرویس تو شهرهای مختلف متفاوته بنده از طرح های شاتل در شهر شما مطلع نیستم

flashpoint
2016/08/15, 23:29
دوست عزیز این سرویس تو شهرهای مختلف متفاوته بنده از طرح های شاتل در شهر شما مطلع نیستم

من تهران هستم، حالا شما مال شهر خودتم بفرما يه كليتى دستم بياد
تشكر