PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماوس گیم جدید شرکت .Shogun Bros اسطوره است !!

Yaser_Aramesh
2012/01/03, 18:34
درحالیکه که تمام شرکت ها در حال آماده شدن برای CES (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)هستند شرکت .Shogun Bros یک نوع جدید از ماوس های Chameleon X1 را معرفی کرده که قرار است در CES به نمایش بگذارد.آرم سری بازی های Assassin's Creed روی این ماوس ها حک شده و به گفته ی شرکت سازنده این ماوس دراصل به خاطر بازی AC : Revelations تولید شده و دارای دو رنگ سفید و خاکستری هست که با نام های Altair White و Ezio Grey عرضه خواهند شد.هنوز تمام نشده.تا پایان این خبر همراه ما باشید تا با این اسطوره آشنا شوید!

اساسین ها دارای دو دکمه ی اصلی هستند!به نظر شما عجیب است؟! نه چون تمام ماوس ها دو دکمه ی اصلی دارند اما ماوس های ما با بقیه فرق می کنند.دکمه های اصلی (راست کلیک و چپ کلیک) مخلوطی از فلز و چرم اصل هستند و همراه با حکاکی درجه یک آرم Assassin's Creed شکل خاص,جذاب و زیبایی به ماوس های ما میدن.حالا از تمام اینها بگذریم و فرض کنیم که این ماوس, چرم و آرم Assassin's Creed را ندارد! باز هم فوق العاده خواهد بود!فکر میکنید اینبار چه ویژگی ای خواهید دید!

این ماوس یک ماوس خالی نیست بلکه در زیر آن یک گیم پد زیبا نهفته است.(حالا از فرض دربیایم و به واقعیت برگردیم!) گیم پدی که همراه با آرم Assassin's Creed می تواند تجربه ی Assassin بودن را برای من و شما شیرین ترکند.این ماوس-گیم پد دارای یک سنسور نوری 1600dpi ای هست و قطعا به خاطر مشخصاتی که دارد قیمت فوق العاده بالایی خواهد داشت اما قیمت بالا طرفداران واقعی Altair و Ezio را از خرید این گجت زیبا و رویایی منصرف نخواهد کرد!

(حتما عکس ها را در ابعاد بزرگتر ببینید چون لذت خواهید برد)

364636473648

ترجمه و نگارش : یاسر آرامش

Yaser_Aramesh
2012/01/03, 18:46
چشم من رو گرفته و قطعا چشم خیلی های دیگر رو هم خواهد گرفت

تمام ویژگی های خوب را داراست.dpi خوب.جنس خوب و دوکاره بودن و از همه مهم بودن آرم Assassin's Creed

به نظرم قیمت خیلی بالایی خواهد داشت.کمه کم 120 دلار

قطعا اگه ارزون بود (تا 80 تومن در داخل) یکی از Ezio هاش رو میگیرم!

نظر شما چیه حسام جان؟؟

Castiel
2012/01/03, 18:59
نکته جالب قرار دادن بورد گیم پد و ماوس در کنار یکدیگر و در فضایی کوچک است!
در خصوص قیمت هم فکر کنم کمتر از 160 دلار نباشد

rajah
2012/01/03, 22:43
اصلا برا گیم خوش دست نیست

+Aren
2012/01/04, 10:04
اصلا برا گیم خوش دست نیست
آره اصلا نیست!
بخاطر کاربری دو گانه ارگنومی جذابی نداره! فکر کنم دستا زود خسته بشن!
سپاس

TideHunter
2012/01/05, 00:56
مفت بدن گرونه (این نظر شخصیه منه ) این دوستان فقط یه چیزی ساختن که ساخته باشن / چند وقت پیش آقای پناهی یه موس فراسو رو بررسی کرد که چهارده تومن بیشتر قیمت نداشت به نظر من اون برای بازی بهتراز این بود . / آخه این کار چیه شاید یکی اساسینز دوست نداشت من نمی فهمم چرا باید اینقدر بازار فروششون رو محدود کنن البته برای شرکت های بزرگ این چیز ها معقوله ولی .......

+Aren
2012/01/05, 01:17
مفت بدن گرونه (این نظر شخصیه منه ) این دوستان فقط یه چیزی ساختن که ساخته باشن / چند وقت پیش آقای پناهی یه موس فراسو رو بررسی کرد که چهارده تومن بیشتر قیمت نداشت به نظر من اون برای بازی بهتراز این بود . / آخه این کار چیه شاید یکی اساسینز دوست نداشت من نمی فهمم چرا باید اینقدر بازار فروششون رو محدود کنن البته برای شرکت های بزرگ این چیز ها معقوله ولی .......
کلا وقتی محصولی بخواد جای محصول دیگری رو بگیرد یک سری فاکتورها دوچار مشکل می شوند.
بخاطر همین هست که بعضی ها وسایل تک کاره را بیشتر می پسندند تا وسایل چند کاره!
...
موس های بازی فراسو عالی هستند.
من مدل FLM-Z85 رو دارم و کاملا راضی هستم!(بیشتر از ون چیزی که انتظار داشتم خوب است!)
حیف که خواهر زاده ام سیمشو کشید و یک مشکل جزیی پیدا کرده! وگرنه حالا حالاها موندگار بود. البته هنوزم دارم ازش استفاده می کنم!
شاید هم رفتیم اینو گرفتیم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).
سپاس

TideHunter
2012/01/05, 01:23
هم موس های فراسو و هم کیبورداش تقریبا عالی هستن ولی خود شرکت فراسو خیلی شرکت تنبلیه ..... من چند وقت پیش رفته بودم تو سایتشون کیبورد ببینم دیدم نصف محصولات قسمت specifiction ندارن واسه اون مدل هایی هم که من دیدم بیشتر از یکی دو تا عکس نداشتن !!!!!! علاوه بر این فراسو توی طراحی جعبه ی محصولاتش هم تنبله و علاقه به ایجاد سری هم نداره .

doom2009
2012/01/05, 09:11
ما که یک کیبرد فراسو داشتیم زیاد کار نداد قسمتی از کیبرد از کار افتاد چندتا از دکمه ها دیگه فقط دکمه بودن کلیک می کردی هیچ عکس العملی نداشتن که دیگه درست نشد انداختیم دور سپاس

TideHunter
2012/01/05, 13:03
آره این مشکلات هم پیش میاد / میگن محصولات فراسو تو چین تولید میشه ؟؟؟ شاید به همین دلیل باشه که نظارت درست و حسابی روش نیست ؟؟؟؟؟/ ای کاش جعبه هاش هم تو چین تولید می شد