PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت سرعت دانلود + و حجم دانلود از طریق مودم

intel-user
2016/08/14, 18:42
سلام دوستام

بنده از اینترنت حجمی مخابرات استفاده میکنم
همینطور که میدونید مخابرات قبل از اتمام حجم اخطار نمیده و
بعد از اینکه حجم تمام شد ، اینترنت قطع نمیشه و هزینه اضافه مصرف روی قبض میاد که اصلا به صرفه نیست !

1 چطور میتونم برای مودم حجم تعیین کنم که بعد از استفاده از این مقدار معین ، اینترنت قطع بشه

2 چطور میشه سرعت اینترنت رو مدیریت و محدود کنم

برای مثال الان سرعت دانلود من 8 مگ هست
میخوام این سرعت رو برای تمام کابرانی که به این مودم کانکت هستن ، به 100k کاهش بدم

مدل مودم
ASUS N10 Router هست ، که قابلیت Q.O.S هم داره

با تشکر

ErfanDL
2016/08/14, 18:45
سلام دوستام

بنده از اینترنت حجمی مخابرات استفاده میکنم
همینطور که میدونید مخابرات قبل از اتمام حجم اخطار نمیده و
بعد از اینکه حجم تمام شد ، اینترنت قطع نمیشه و هزینه اضافه مصرف روی قبض میاد که اصلا به صرفه نیست !

1 چطور میتونم برای مودم حجم تعیین کنم که بعد از استفاده از این مقدار معین ، اینترنت قطع بشه

2 چطور میشه سرعت اینترنت رو مدیریت و محدود کنم

برای مثال الان سرعت دانلود من 8 مگ هست
میخوام این سرعت رو برای تمام کابرانی که به این مودم کانکت هستن ، به 100k کاهش بدم

مدل مودم
ASUS N10 Router هست ، که قابلیت Q.O.S هم داره

با تشکر
سلام دوست عزیز

تمامی این موارد فقط با روتر میکروتیک امکان پذیره

intel-user
2016/08/14, 20:04
سلام
ممنونم

ولی برای اون مورد دوم یعنی محدود کردن سرعت ، من چندتا آموزش تو یوتوب دیدم که روی تی پی لینک و ایسوس
این کارو انجام دادن
یعنی آی پی به روتر میدی که این کلاینت از این به بعد فقط با این سرعت خاص دانلود و آپلود کنه...

منتهی با اون روش که توی فیلم بود رو من تست کردم ، تاثیری توی سرعت دانلود نداشت !
به خاطر همین پست گذاشتم که روش درست رو مطمعن بشم

فکر میکنم برند های دیگه هم این قابلیت رو داشته باشن درسته ؟

ErfanDL
2016/08/14, 20:11
سلام
ممنونم

ولی برای اون مورد دوم یعنی محدود کردن سرعت ، من چندتا آموزش تو یوتوب دیدم که روی تی پی لینک و ایسوس
این کارو انجام دادن
یعنی آی پی به روتر میدی که این کلاینت از این به بعد فقط با این سرعت خاص دانلود و آپلود کنه...

منتهی با اون روش که توی فیلم بود رو من تست کردم ، تاثیری توی سرعت دانلود نداشت !
به خاطر همین پست گذاشتم که روش درست رو مطمعن بشم

فکر میکنم برند های دیگه هم این قابلیت رو داشته باشن درسته ؟

میگم فقط میکروتیک داره تمامی این موارد رو حتی حجم و زمان محدودت ترافیک داره و...

intel-user
2016/08/14, 21:29
دوست عزیز این جواب کارو میده ؟

Router / اکسس پوینت - MikroTik hAP lite

46783

یا اگه امکانش هست مدل های میکروتیک ؛ که این قابلیت رو دارن ، اسم یا لینکشون رو ارسال کنید
ممنون میشم