PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قانونی وحشتناک در بلاروس!!!!!

Yaser_Aramesh
2012/01/03, 15:46
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

جمهوری بلاروس قانون جدیدی وضع کرده است که طبق آن........بگذازید قبل از آن یک چیز بگویم..........اگر بیماری قلبی دارید تا آخر نخوانید!!.........بله...........جمهو ری بلاروس قانونی وضع کرده است که طبق آن شهروندان و ساکنان این کشور حق بازدید و استفاده از سایت های خارجی (جز کشور بلاروس) را ندارند و نقص این قانون برای اولین بار موجب می شود نام مجرم به سیستم برود و در صورت تکرار به جریمه ی 125 دلاری محکوم می شود و پرونده ای برایش درست می شود که بعدها برای شاغل شدن و یا کارهای دیگر اداری برایش مشکل می سازد.
این قانون مقر می دارد که شرکت ها و اشخاصی که نام آنان در حوزه های داخلی به عنوان یک شرکت یا یک کارآفرین ثبت شده است می توانند از دامنه های خود برای خدمات آنلاین,فروش و تبادل ایمیل استفاده کنند و در صورتی که از امکانات خود برای فعالیتی خارج از حیطه ی کاری استفاده کنند دامنه هایشان بسته می شود!!

این قانون از ششم ژانویه به اجرا خواهد درآمد و تمام مزایا و کاربرد های اینترنت,از اقتصاد و کسب درآمد تا سرگرمی و اخبار و.........را برای مردم بلاروس نابود خواهد کرد و همانند SOPA نوآوری را خفه خواهد کرد!

ترجمه و نگارش : یاسر آرامش

*hit m@n*
2012/01/03, 15:48
یاسر جون همچین گفتی قانونی وحشتناک من فکر کردم چه خبره
همین اینترانت ملی ما هم آخرش باید بشه همین

با تشکر

Yaser_Aramesh
2012/01/03, 15:55
بابا تو کشور ما هر کاری کنن اینکارو نمیکنن.!!!!!!
یعنی چی؟؟

بلاروس برای چی باید این کارو بکنه؟؟!! مگه حکومتش اسلامیه؟؟!!

ف ی س Book تعطیل!!! Uت-ی-و-ب تعطیل!! همه چی جز سایت های بلاروسی!!!

به نظرم دو تا حالت هست!

یا 1.میخوان خودکفا بشن یا 2. زده به سرشون و یه ویروس دیوانه کننده بین مقامات شیوع کرده که عموم حالت اول رو بیشتر ممکن میدونن اما حالت دوم هم غیرممکن نیست!!

Arsn
2012/01/03, 15:58
توی کره شمالی هم همین را داریم ! درضمن اونایی که تاجر هستند که مجوز میگیرند !

کسی هم که نیاز داشته باشه روش های استفاده مخفیانه از اینترنت زیاد هست !

اگر 1 درصد همچین قانونی تو ایران اجرا بشه آمار هکر های دنیا با 50 درصد رشد مواجه میشه ! همه ملت سعی میکنن با تعویض مک و اینترنت ******* ای و ... به اینترنت برن !

*hit m@n*
2012/01/03, 16:08
بابا تو کشور ما هر کاری کنن اینکارو نمیکنن.!!!!!!

!!

یاسر جون بحث در این باره رو زیاد کش نده
ولی اینو بهت بگم هدف نهایی د/و/ل/ت از اینترانت شک نکن 100 برابر سخت گیرانه تر از بلاروس خواهد بود
پسر خوب اینترانت که اسمش روش هست - یعنی یه شبکه محدود - یعنی قطع اینترنت

با تشکر

TideHunter
2012/01/05, 12:28
به قول استاد جواد این ممکنه آینده ی ما هم باشه . / من فکر می کنم اینا از تاثیرات سوراخ شدن لایه ی اوزونه ( پاره شده افتاب مستقیم خورده تو کله ی مسئولین بلاروس قاط زدن )