PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید مانیتور IPS

ali69
2016/07/14, 20:08
سلام خسته نباشید
مانیتور IPS تا سقف 700 تومان که تا حد امکان کیفیت خوبی داشته باشه و رنگها رو واقعی نمایش بده چی پیشنهاد میدین.
کاربری هم طراحی و چاپ تصویر، ساخت انیمیشن کوتاه و به طور کلی امورات گرافیک و البته گاهی گیم.
دو مدل مد نظرم هست اما نیاز دارم نظر تخصصی خودتون بگین
asus vx229h
lg 23mp67hq
مدل ایسوس تو ریویوها احساس کردم تم رنگی متمایل به سبز داشت! نمیدونم...
فقط IPS باشه تا همون 700

Reza Eshraghi
2016/07/14, 21:16
سلام خسته نباشید
مانیتور IPS تا سقف 700 تومان که تا حد امکان کیفیت خوبی داشته باشه و رنگها رو واقعی نمایش بده چی پیشنهاد میدین.
کاربری هم طراحی و چاپ تصویر، ساخت انیمیشن کوتاه و به طور کلی امورات گرافیک و البته گاهی گیم.
دو مدل مد نظرم هست اما نیاز دارم نظر تخصصی خودتون بگین
asus vx229h
lg 23mp67hq
مدل ایسوس تو ریویوها احساس کردم تم رنگی متمایل به سبز داشت! نمیدونم...
فقط IPS باشه تا همون 700

سلام
مانیتور سامسونگ 24D595 Plus پیشنهاد میشه به قیمت حدودی 680
پنلش PLS هست تا حالا به خیلی از کاربران پیشنهاد دادیم اینجا به نسبت قیمتش کیفیتش بی نظیره و تاحالا کسی ناراضی نبوده

ali69
2016/07/14, 22:35
سلام
مانیتور سامسونگ 24D595 Plus پیشنهاد میشه به قیمت حدودی 680
پنلش PLS هست تا حالا به خیلی از کاربران پیشنهاد دادیم اینجا به نسبت قیمتش کیفیتش بی نظیره و تاحالا کسی ناراضی نبوده

ممنونم جناب اشراقی @};-@};-
بله قبلا مطالب فروم خوندم راجبش. ولی راستش هنوز برای اولویت کارای چاپی و گرافیک به PLS تردید دارم...
این مدل سامسونگ توی گزینه هام میذارم، از IPS ها چه مدلی پیشنهاد دارین؟
من شنبه حتما مانیتور خواهم خرید قطعا استفاده میکنم از تجربیاتتون
بی نهایت ممنون

Reza Eshraghi
2016/07/14, 22:48
بحث اصلی بودجه هست عزیز . مدلی که بهترین کارایی رو در این بودجه داشته باشه . صرفاً کیفیت به IPS بودن پنل نیست . توی ایسوس ها در این رنج بعید میدونم مانیتور IPS درست حسابی پیدا بشه میمونه ال جی و بنکیو . اجازه بدهید فردا نگاهی به مدل های BenQ و مدل ال جی که خودتون گفتید میندازم ولی بعید میدونم چیزی با این نسبت قیمت و کیفیت سامسونگ گیرتون بیاد مگر اینکه بودجه رو افزایش بدهید که اون هم اختلاف بودجه زیاد میشه .

ali69
2016/07/15, 08:49
بحث اصلی بودجه هست عزیز . مدلی که بهترین کارایی رو در این بودجه داشته باشه . صرفاً کیفیت به IPS بودن پنل نیست . توی ایسوس ها در این رنج بعید میدونم مانیتور IPS درست حسابی پیدا بشه میمونه ال جی و بنکیو . اجازه بدهید فردا نگاهی به مدل های BenQ و مدل ال جی که خودتون گفتید میندازم ولی بعید میدونم چیزی با این نسبت قیمت و کیفیت سامسونگ گیرتون بیاد مگر اینکه بودجه رو افزایش بدهید که اون هم اختلاف بودجه زیاد میشه .

بله درست میفرمایید.
مانیتور IPS عالی که مناسب طراحی گرافیک باشه، خیلی گران تر هست قطعا.
کلا IPS گران تر هست.
اگر از همین BenQ یا LG هم مدلی مدنظر داشتین بفرمایید.
اون 23mp67hq هم آقای اشراقی به نظر بد نمیاد؟ قیمتش هم زیادی خوبه! حدود 550 تومان. از اون مدل asus که بهتر هست دیگه؟

Reza Eshraghi
2016/07/15, 09:11
بله درست میفرمایید.
مانیتور IPS عالی که مناسب طراحی گرافیک باشه، خیلی گران تر هست قطعا.
کلا IPS گران تر هست.
اگر از همین BenQ یا LG هم مدلی مدنظر داشتین بفرمایید.
اون 23mp67hq هم آقای اشراقی به نظر بد نمیاد؟ قیمتش هم زیادی خوبه! حدود 550 تومان. از اون مدل asus که بهتر هست دیگه؟

اگر کارت گرافیک نسبتاً مناسبی روی سیستمتون دارید و با مانیتور Ultra Wide مشکل ندارید (به هر دلیل از جمله فضا یا احیاناً نرم افزاری که نتونه از نسبت تصویر 21:9 درست پشتیبانی کنه ) ، غیر از اون سامسونگ بهترین گزینه LG 25UM65 هست به قیمت حدودی 600 تومن و قطعاً ارزش خرید بالاتری نسبت به اون 23 اینچ ال جی داره . رزولوشنش هم به خاطر الترا واید بودن و نسبت تصویر بیشتر کمی بیشتره .

ali69
2016/07/16, 14:32
اگر کارت گرافیک نسبتاً مناسبی روی سیستمتون دارید و با مانیتور Ultra Wide مشکل ندارید (به هر دلیل از جمله فضا یا احیاناً نرم افزاری که نتونه از نسبت تصویر 21:9 درست پشتیبانی کنه ) ، غیر از اون سامسونگ بهترین گزینه LG 25UM65 هست به قیمت حدودی 600 تومن و قطعاً ارزش خرید بالاتری نسبت به اون 23 اینچ ال جی داره . رزولوشنش هم به خاطر الترا واید بودن و نسبت تصویر بیشتر کمی بیشتره .

سلام از راهنمایی های خوبتون بسیار متشکرم @};-
بعد از کلی سبک سنگین بالاخره اون مدل PLS سامسونگ سفارش دادم فعلا بهترین گزینه همونه
اگر پولدار شدیم بعدها یه IPS فوق حرفه ای میخریم :دی
ختم تاپیک

Reza Eshraghi
2016/07/16, 16:32
سلام از راهنمایی های خوبتون بسیار متشکرم @};-
بعد از کلی سبک سنگین بالاخره اون مدل PLS سامسونگ سفارش دادم فعلا بهترین گزینه همونه
اگر پولدار شدیم بعدها یه IPS فوق حرفه ای میخریم :دی
ختم تاپیک

انشاء الله که راضی باشید . مبارکتون باشه پیشاپیش . عکس رو توی تاپیک خریدها بگذارید و وقتی باهاش کار کردید نظرتون رو همونجا اعلام کنید . دوستان مدیر زحمت بستن تاپیک رو می کشند .
پ.ن : هی جوونی ! کجایی که یادت بخیر !! :emoji_smiley-24::emoji_smiley-23: