PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محاسبه گر سرعت اینترنت دست ساز

Arsn
2012/01/02, 23:05
سلام دوستان

بنده یه فایل اکسل قبل ها درست کرده بودم ، برای کسایی که ADSL دارند خیلی به درد میخوره !

شما میتونید سرعت اسمی سرویس تون رو توش پیدا کنید بعد میتونید مشاهده کنید که در یک دقیقه چقدر دانلود میکنید ، در یک ساعت و یک گیگابایت را در چند دقیقه یا ساعت دانلود میگیرید !

به نظرم خیلی کاربردی اومد و دارم روش وقت میزارم تا بتونم ازش به عنوان پایگاه داده درون نرم افزار ACCESS بزارم تا به شما دوستان امکان Query گرفتن بده !

حجمش 550 کیلوبایت و در فرمت اکسل است ! که میتونید از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دانلود کنید

Editor In chief
2012/01/02, 23:39
این نرم افزار کاربرد زیادی برای آقای فاتحی داره که اینترنت زود تمام می شود.

Ali Fatehi
2012/01/02, 23:43
ممنون تست می زنم

*hit m@n*
2012/01/03, 00:21
علیرضا جان
خیلی کامل بود
عالی

ولی اینجا باید یه چیزی رو بگم
من 1 سال adsl دارم
تو این یکسال اکثر خط های اندیشه رو گرفتم
از 128 بگیر تا 1024
از بس تو این یکسال محاسبه میکردم با چه خطی بیشتر میتونم دانلود کنم
دیگه الان خیلی از ارقام رو حفظ هستم

ولی بازم ممنون
کامل بود

با تشکر

Arsn
2012/01/03, 01:06
برای دوستانی که اکسل ندارند فایل را به صورت pdf در اوردم که میتونید از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دانلود کنید

اگر احیانا کسی 1 درصد از کارکرد این فایل سر در نیورد لازمه که توضیحی را اضافه کنم

مثلا شما میخواین بدونین توی سرعت 2048 که همون 2 مگابیت خودمونه نرخ دانلودتون باید چقدر باشه که وقتی ستون Kbps را تا پایین بیاید به 2048 میرسید و متوجه میشه دانلود ریت شما باید 256 و آپلودتون 64 باشه که با این سرعت ها میتونین 15360 کیلوبایت در دقیقه (15 MB) دانلود کنید و در ساعت 921 مگابایت دانلود کنید که برای دانلود 1 گیگابایت اطلاعات به 1.13 ساعت نیاز دارید که برابر با 68 دقیقه است !