PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اتصال مودم یو.اس.بی 4G ایرانسل E3372

vahid__moghadam
2016/06/21, 20:25
سلام دوستان
من امروز یک مودم E3372 که دانگل USB اینترنت 4G ایرانسل هست خریدم ... وقتی مودم رو به کامپوتر وصل میکنم خود مودم به اینترنت سیم کارت وصل میشه (طبق چراغی که روشن میشه و تو کاتالوگش توضیح داده) و به محض فیکس شدن چراغش هم یک صفحه Browser باز میشه که آی پی 192.168.8.1 رو باز میکنه ... اما صفحه پنل تنظیمات مودم باز نمیشه و کامپیوتر اصلا به اینترنت وصل نمیشه ...
مشکل از چی میتونه باشه؟ لطفا راهنمایی کنید
ممنونم

ErfanDL
2016/06/21, 21:15
با پشتیبانی تماس بگیرید
احتمالا imei هنوز در سیستم ثبت نشده

Sent from my C6833 using Tapatalk

vahid__moghadam
2016/06/21, 22:21
عرفان خان عزیز همیشه حلال مشکلاتم بودی ... :)
آقا عرفان اولین بار مودم رو که زدم یه درایو مجازی تو مای کامپیوتر اومد که آیکون ایرانسل داشت و یه فایل اتوران داشت که رو اون کلیک کردم و یه لحظه همین آی.پی 192.168.8.1 کار کرد و یه پنل باز کرد اما چند ثانیه بعدش بسته شد و دیگه هیچی نیاورد ... از اونجا به بعد قطع شد ...
با پشتیبانی ایرانسل که تماس گرفتم گفت هنوز سیم کارتت فعال نشده مدارکت هنوز از طرف فروشنده دست ایرانسل نرسیده ... اگه فعال شد و بازم صفحه برات باز نشد تماس بگیر پیگیر بشیم ... اما من یه سیم کارت دیگه که 4G بود و فعال هم بود و اینترنت داشت رو هم امتحان کردم ... چراغ مودم نشون میداد که به شبکه LTE کانکت هست اما اون آی.پی کماکان پنلی رو باز نمیکرد و کامپیوتر هم به اینترنت وصل نمیشد ...
چرا این مشکلات هست ؟ یعنی اکتیو نبود IMEI میتونه دلیلی باشه برای باز نشدن آی.پی ؟

ErfanDL
2016/06/21, 22:42
عرفان خان عزیز همیشه حلال مشکلاتم بودی ... :)
آقا عرفان اولین بار مودم رو که زدم یه درایو مجازی تو مای کامپیوتر اومد که آیکون ایرانسل داشت و یه فایل اتوران داشت که رو اون کلیک کردم و یه لحظه همین آی.پی 192.168.8.1 کار کرد و یه پنل باز کرد اما چند ثانیه بعدش بسته شد و دیگه هیچی نیاورد ... از اونجا به بعد قطع شد ...
با پشتیبانی ایرانسل که تماس گرفتم گفت هنوز سیم کارتت فعال نشده مدارکت هنوز از طرف فروشنده دست ایرانسل نرسیده ... اگه فعال شد و بازم صفحه برات باز نشد تماس بگیر پیگیر بشیم ... اما من یه سیم کارت دیگه که 4G بود و فعال هم بود و اینترنت داشت رو هم امتحان کردم ... چراغ مودم نشون میداد که به شبکه LTE کانکت هست اما اون آی.پی کماکان پنلی رو باز نمیکرد و کامپیوتر هم به اینترنت وصل نمیشد ...
چرا این مشکلات هست ؟ یعنی اکتیو نبود IMEI میتونه دلیلی باشه برای باز نشدن آی.پی ؟
بله عزیز باید imei در سیستم ثبت بشه تا شما امکان اتصال به شبکه را داشته با شید

0937750
2018/08/07, 09:27
سلام
خسته نباشید
شرمنده من این مودمو دارم که جدیدن بعد از وصل شدن به لب تاب دیگه صفحه همیشگی رو نمیاره و پیامی میده که ویندوز پشتیبانی نمیکنه باید چیکار کنم؟باید ویندوز عوض کنم؟ممنون اگه راهنمایی کنید

aminlatifi
2019/10/05, 09:44
این مودم در Mac شناسایی نمی‌شه. کسی تونسته از اون در کامپیوترهای اپل استفاده کنه؟

REZA
2019/10/05, 17:17
یه اسکرین شات از اروری که میده بگیرید بگذارید.
دوم اینکه تو سیستم عامل ویندوز و مک هر دو جواب نمیده درسته؟
نسخه ویندوزی هم که استفاده می کنین رو بگذارین. با زدن دکمه ویندوز و R و بعدش تایپ winver و اینتر زدن، به ورژن ویندوزتون می رسید، یه شات از اون هم قرار بدبد. نهایتا آپدیتای اخیر ویندوزتونو uninstall می کنید، مسئله ای نیست. از شما آنلاک هست یا لاک شده ایرانسل؟
شاید فریمورش اپدیت بشه و درست بشه.

REZA
2019/10/05, 17:34
درایور جدیدش در اومده برای ویندوز10:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
آگه هم لاک هست مودمتون بگید تا آموزش آنلاک کردنشو بگذاریم. البته به فارسی سرچ کنید تو وب هست.
شایدم از عدم پیدا کردن آی پی باشه توسط مودم شما یا تنظیماتا آی پیش به هم خورده باشه که در این صورت،
بهترین جوابی که در فرومهای خارجی پیدا کردم که دقیقا مشکل شما رو داشتن با این مودم این بود:

I solved the problem by realizing that the modem isn't able to find itself an I.P. address, so you have to do it yourself in the Windows options:

Go to the Control Panel, search for the Control Panel.
Navigate to Network and Internet -> Network and Sharing Center
On the right sidebar, you will see Change adapter settings, go there.
There you will see a few devices, open the one that has a greyed text: Remote N.D.I.S. based Internet Sharing Device (some text probably cut out).
Properties -> Select Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4) by clicking on it -> Properties.
Click on Use the following I.P. address: and fill in these values:
I.P. address: 192.168.1.100
Subnet mask: 255.255.255.0
Default gateway: 192.168.1.1
These D.N.S. servers are Google Public D.N.S.'s, you can use your preferred one if you want.
Preferred D.N.S. server: 8.8.8.8
Alternate D.N.S. server: 8.8.4.4
And check the tick box that says Validate settings upon exit.
Click OK and it should work wonders after this."

m0hamad
2020/01/28, 13:32
سلام وقتتون بخیر.دوستان من درایور مودم e3372 رو برای ویندوز 7 میخوام.از پست بالاتر گرفتم ولی نصب نمیشه اگر کسی داره اپلود کنه ممنون میشم.

REZA
2020/01/28, 16:42
سلام وقتتون بخیر.دوستان من درایور مودم e3372 رو برای ویندوز 7 میخوام.از پست بالاتر گرفتم ولی نصب نمیشه اگر کسی داره اپلود کنه ممنون میشم.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.