PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربیات شما از گارانتی گرین

GREEN1
2016/06/13, 09:08
سلام و عرض ادب خدمت همراهان گرامی انجمن سخت افزار مگ

در این تاپیک می توانید تجربیات و نظرات خود را از گارانتی گرین بیان کنید. به طور حتم تجربیات و نظرات شما سروران گرامی، ما را در پیشبرد اهداف شرکت سیاره سبز در جهت ارائه خدمات بهینه یاری خواهد کرد.

majid4310
2016/06/13, 15:23
نماینده شهر قزوین قبلا پاور رو تعویض میکرد و درحال حاضر میفرسته تهران روال قبلی بهتر نبود؟

GREEN1
2016/06/13, 16:12
نماینده شهر قزوین قبلا پاور رو تعویض میکرد و درحال حاضر میفرسته تهران روال قبلی بهتر نبود؟

این مورد به بخش گارانتی اطلاع داده می شود و پاسخ مربوطه تقدیم حضور خواهد شد.

ARMIN
2016/06/14, 22:36
با سلام،

امروز پاورم رو برای تست به گرین بردم.

ضمن اینکه دوستان متخصص حضور داشتند پاور 850 واتم رو تحت سخت ترین تست ها قرار دادند که خدا رو شکر سربلند بیرون آمد.

بدین وسیله خواستم از شرکت محترم سیاره سبز و همچنین دوستان بخش R&D، آقا پوریا و آقا صابر عزیز تشکر ویژه کنم.

GREEN1
2016/06/15, 16:34

سلام دوست عزیز

تمامی نمایندگان شهرستان ها باید پاور و مودم های تحت گارانتی شرکت گرین را در محل تعویض کنند. در صورتی که قطعه را موجود نداشته باشند باید این مورد را به شرکت گرین اطلاع دهند تا برای رفع موجودی اقدام شود.

kooshamap
2016/06/16, 13:46
من چند سال پاور گرین داشتم که خوشبختانه هیچ وقت به گارانتی مراجعه نکردم.
الان هم کیسم هم گرینه.

aryaiee
2016/06/17, 10:38
همین که یک کمپانی (داخلی خصوصا) پیگیر رضایت کاربران در فروم تخصصی است،خودش یعنی کیفیت.

M.Sadegh.M
2016/06/23, 20:47
با سلام

لطفا آدرس مرکزی که میتونیم برای گارانتی در استان اصفهان مراجعه کنیم اعلام کنید.

سپاس

GREEN1
2016/06/25, 08:55
با سلام

لطفا آدرس مرکزی که میتونیم برای گارانتی در استان اصفهان مراجعه کنیم اعلام کنید.

سپاس

سلام و عرض ادب

آدرس و مشخصات نمایندگان خدمات پس از فروش سیاره سبز در تصویر ضمیمه شده موجود است.

graymind
2016/06/29, 14:22
سلام.تقریبا یک سال پیش موس cougar 200m رو با گارانتی شما خریدم.
الان اسکرول موس کار نمیکنه و بعضی اوقات هم مشکل قطع شدن پیدا میکنه که ظاهرا ربطی به کابلش هم نداره!
میخواستم بدونم رفع این مشکلات شامل گارانتی میشه؟! و اگه آره چه باید بکنم؟!

GREEN1
2016/07/02, 14:53
سلام.تقریبا یک سال پیش موس cougar 200m رو با گارانتی شما خریدم.
الان اسکرول موس کار نمیکنه و بعضی اوقات هم مشکل قطع شدن پیدا میکنه که ظاهرا ربطی به کابلش هم نداره!
میخواستم بدونم رفع این مشکلات شامل گارانتی میشه؟! و اگه آره چه باید بکنم؟!

سلام دوست عزیز

تا جایی که اطلاع دارم گارانتی موس و کیبورد ها حداکثر 1 سال است و تایم گارانتی شما به اتمام رسیده. اگر نیاز به تعمیر باشد، با دریافت هزینه، این کار برای شما انجام می شود.

graymind
2016/07/04, 21:10
سلام دوست عزیز

تا جایی که اطلاع دارم گارانتی موس و کیبورد ها حداکثر 1 سال است و تایم گارانتی شما به اتمام رسیده. اگر نیاز به تعمیر باشد، با دریافت هزینه، این کار برای شما انجام می شود.

نه، راستش گارانتی 25 ماهه داره! تاریخ اتمامش هم برج سه 2017 هست.

GREEN1
2016/07/05, 08:09
نه، راستش گارانتی 25 ماهه داره! تاریخ اتمامش هم برج سه 2017 هست.

سلام

با این اوصاف ارسال کنید برای گارانتی تا مورد تعمیر قرار گیرد.

MOHAMMAD MOBASHERI
2016/07/12, 23:52
یک موس گرین GM-701 به نیت حمایت از تولید کننده داخلی اوایل اردیبهشت خریدم (البته میدونم این موس چینی هست ولی بالاخره گرین تو قطعات دیگه که من بهشون احتیاج نداشتم تولید کننده هست و از وارد کننده های صرف جلوتره) ولی متاسفانه حدود یک ماه هست که کلید های BACK & FORWARD خراب شده و هر بار کلیک رو دو بار به حساب میاره. من تو وبگردی هام خیلی از این دو کلیک استفاده میکنم که متاسفانه خراب شده و مثلا وقتی میخوام برگردم به صفحه قبل من رو برمیگردونه به 2 صفحه قبل!!

البته میدونم گرین پشتیبانی خوبی از محصولاتش داره و همین موس هم 25 ماه گارانتی داره ولی چون به تازگی موس رو خریدم گفتم بزار مدتی بگذره و مشکلاتش بیشتر نمایان بشه و یک دفعه ببرم گارانتی دیگه :D بسوزه پدر تنبلی (البته اگر اصلا شامل گارانتی بشه)

راستی آقا حسام (عذر میخوام فامیلیتون رو تو پروفایلتون پیدا نکردم) گرین لپتاپ های ACER رو هم گارانتی میکنه؟؟؟ من تو یک فروشگاه دیدم و تعجب کردم!!! به تازگی وارد حوزه لپتاپ شدید؟؟ فقط ACER کار میکنید؟؟ با توجه به تازه وارد بودنتون به عرصه لپتاپ تیم فنی تون تو شهرستان ها در مورد لپتاپ تخصص کامل دارند؟؟

ممنون

GREEN1
2016/07/15, 18:43
یک موس گرین GM-701 به نیت حمایت از تولید کننده داخلی اوایل اردیبهشت خریدم (البته میدونم این موس چینی هست ولی بالاخره گرین تو قطعات دیگه که من بهشون احتیاج نداشتم تولید کننده هست و از وارد کننده های صرف جلوتره) ولی متاسفانه حدود یک ماه هست که کلید های BACK & FORWARD خراب شده و هر بار کلیک رو دو بار به حساب میاره. من تو وبگردی هام خیلی از این دو کلیک استفاده میکنم که متاسفانه خراب شده و مثلا وقتی میخوام برگردم به صفحه قبل من رو برمیگردونه به 2 صفحه قبل!!

البته میدونم گرین پشتیبانی خوبی از محصولاتش داره و همین موس هم 25 ماه گارانتی داره ولی چون به تازگی موس رو خریدم گفتم بزار مدتی بگذره و مشکلاتش بیشتر نمایان بشه و یک دفعه ببرم گارانتی دیگه :D بسوزه پدر تنبلی (البته اگر اصلا شامل گارانتی بشه)

راستی آقا حسام (عذر میخوام فامیلیتون رو تو پروفایلتون پیدا نکردم) گرین لپتاپ های ACER رو هم گارانتی میکنه؟؟؟ من تو یک فروشگاه دیدم و تعجب کردم!!! به تازگی وارد حوزه لپتاپ شدید؟؟ فقط ACER کار میکنید؟؟ با توجه به تازه وارد بودنتون به عرصه لپتاپ تیم فنی تون تو شهرستان ها در مورد لپتاپ تخصص کامل دارند؟؟

ممنون

سلام محمد جان

ارادتمند

در مورد موس باید این قطعه را به دفتر خدمات پس از فروش گرین در مشهد ارسال کنید و لطفا نتیجه را اعلام فرمایید.

مشهد- بلوار خیام- بلوار ارشاد- خیابان وحدت- خیابان هجرت- نبش هجرت 10- پلاک 100
05137653765
آقای نواب

در مورد گارانتی قطعات دیگر هم شرکت گرین نوت بوک های ایسر، تبلت و نوت بوک های لنوو را تحت پوشش قرار می دهد. شرکت گرین به عنوان شریک تجاری لنوو در سال 2016 در ایران فعالیت می کند.

موفق باشید

in-fo
2016/07/16, 13:35
تشکر بابت پاک کردن مطالب بنده . پس تا اینجا روشن شد که حرف حساب جواب نداره

Reza Eshraghi
2016/07/16, 13:37
تشکر بابت پاک کردن مطالب بنده . پس تا اینجا روشن شد که حرف حساب جواب نداره

حرف حساب اینه که هرسخن جایی و هر نکته مکانی دارد اگر عنوان تاپیک ها رو بخونید !! تاپیک مربوط به اعلام سطح رضایتمندی بعد از مراجعه کاربران به مراکز خدمات گرین هست
درد دل های شما منتقل شد به بحث آزاد توسط مدیر کل
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

majidkaka
2016/09/14, 03:28
سلام بنده یه موس101 گرین خریدم که متاسفانه به علت بی احتیاطی دوستم در باز کردن کارتن ان موس از فاصله یه متری به کف اتاق اصابت میکنه...موس کار میکنه و سالم است اما بویی شبیه بوی سوختگی میدهد
نمیدونم اولشه ایجوره یا نه بخاطر افتادنه میشه کمک کنید و پاسخ رو برام ایمیل کنید ممنونم...

aria95
2016/09/14, 13:21
سلام.
آدرس شعبه شیراز را میفرمایید؟

imanprjr
2016/09/14, 18:11
سلام.

سلام این لینک آدرس شعب شیراز : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2016/09/14, 18:28
سلام.

سلام . به انجمن سخت افزار خوش آمدید
آدرس مرکز خدمات شیراز رو در تصویر با رنگ قرمز مشخص کردم
46896

سلام این لینک آدرس شعب شیراز : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

آقا ایمان این لینک نماینده فروش هست نه خدمات !

Amin224
2016/09/19, 10:55
سلام.

درشیراز خیابان پشت هتل پارس هست اگر اشتباه نکنم دو یا سه کوچه نرسیده به پل " هر" داخل کوچه سمت چپ یه خونه قدیمی در از حال رو کردن خدمات پس از فروش اگر احیانا در خونه بسته بود زنگ در بزنید باز میکنن .

برا اولین بار که رفته بودم در بسته بود فکر کردم تعطیله :emoji_smiley-03:

mehdi0742
2016/09/23, 20:11
با سلام

ببخشید یاسوج رو تو فهرست نمایندگی هاتون نمیبینم ولی توی سایت هست .

به ادرسی ک تو سایت بود مراجعه کردم و متاسفانه فقط چند تا فن معمولی داشت و از محصولتتون خیلیاشو نداشت .

من فن نوتوس 100 میخواستم ،نداشت .

خواهشا اگه میشه محصولات بیشتری رو ارایه بدین .

با تشکر

Sent from my NokiaX2DS using Tapatalk

mehdi0742
2016/10/04, 20:21
فروم خلوته:'((TT)(TT)

ARMIN
2016/10/04, 20:46
با سلام

ببخشید یاسوج رو تو فهرست نمایندگی هاتون نمیبینم ولی توی سایت هست .

به ادرسی ک تو سایت بود مراجعه کردم و متاسفانه فقط چند تا فن معمولی داشت و از محصولتتون خیلیاشو نداشت .

من فن نوتوس 100 میخواستم ،نداشت .

خواهشا اگه میشه محصولات بیشتری رو ارایه بدین .

با تشکر

سلام دوست خوبم

چرا آنلاین تهیه نمیفرمایید؟

mehdi0742
2016/10/05, 09:59
سلام دوست خوبم

چرا آنلاین تهیه نمیفرمایید؟
نه دیگه منصرف شدم . [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30]

Reza Eshraghi
2016/10/24, 10:09
سلام

آیا گرین در تبریز شعبه فروش دارد ؟

سلام .
خدمت شما دوست گرامی :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
در لینک فوق اولین نماینده ، مشترکاً نماینده فروش و خدمات هست و بقیه نماینده فروش

MOHAMMAD MOBASHERI
2017/07/25, 13:59
سلام

موس GREEN GM-701 من مشکل قطع و وصل شدن مکرر پیدا کرده بود؛ بردم گارانتی گرین در مشهد؛ یک مغازه بود در معروف ترین پاساژ قطعات کامپیوتری مشهد که اصلا شباهتی به یک محیط فنی و تعمیرگاهی نداشت و فروشگاه بود!!

آقایی که اونجا حضور داشتند بدون اینکه موس من رو به سیستم وصل کنند و امتحان کنند گفتند باید ارسال بشه تهران و احتمالا تا 2 هفته طول میکشه و شاید عوض بشه یا چون این محصول دیگه موجود نیست پولش رو برگردونند. روی یک کاغذ سفید کوچک هم دستی رسید نوشتند و به من دادند؛ بدون سربرگ و مهر!!

بعد من گفتم بعضی گارانتی ها یک قطعه موقت جایگزین میدن تا کار آدم راه بیفته؛ گرین چنین برنامه ای نداره؟؟
ایشون پرسیدند موس نداری؟؟ من گفتم نه!!
گفتند گرین چنین برنامه ای نداره ولی لطف کردند از خودشون یک موس امانی به من دادند.

حالا منتظرم تا ببینم تصمیم گارانتی تهران راجع به موس من چیه ولی تا الان از خدمات شعبه مشهد مخصوصا به خاطر امانت دادن موس و راه انداختن کارم راضی بودم.

Reza Eshraghi
2017/07/25, 16:42
سلام

موس GREEN GM-701 من مشکل قطع و وصل شدن مکرر پیدا کرده بود؛ بردم گارانتی گرین در مشهد؛ یک مغازه بود در معروف ترین پاساژ قطعات کامپیوتری مشهد که اصلا شباهتی به یک محیط فنی و تعمیرگاهی نداشت و فروشگاه بود!!

آقایی که اونجا حضور داشتند بدون اینکه موس من رو به سیستم وصل کنند و امتحان کنند گفتند باید ارسال بشه تهران و احتمالا تا 2 هفته طول میکشه و شاید عوض بشه یا چون این محصول دیگه موجود نیست پولش رو برگردونند. روی یک کاغذ سفید کوچک هم دستی رسید نوشتند و به من دادند؛ بدون سربرگ و مهر!!

بعد من گفتم بعضی گارانتی ها یک قطعه موقت جایگزین میدن تا کار آدم راه بیفته؛ گرین چنین برنامه ای نداره؟؟
گفتند گرین چنین برنامه ای نداره ولی لطف کردند از خودشون یک موس امانی به من دادند.

حالا منتظرم تا ببینم تصمیم گاراتی تهران راجع به موس من چیه ولی تا الان از خدمات شعبه مشهد مخصوصا به خاطر امانت دادن موس و راه انداختن کارم راضی بودم.

سلام . آدرس نماینده خدمات مشهد اگر اشتباه نکنم، اصلاً مجتمع تک نیست محمد جان! اولین پست همین صفحه تاپیک آدرس نماینده های خدمات گرین رو گذاشتم.
هرچند به طور کلی تعدادی از نمایندگان خدمات گرین در اصل نماینده فروش هستن و مشترک!

MOHAMMAD MOBASHERI
2017/07/25, 16:59
سلام . آدرس نماینده خدمات مشهد اگر اشتباه نکنم، اصلاً مجتمع تک نیست محمد جان! اولین پست همین صفحه تاپیک آدرس نماینده های خدمات گرین رو گذاشتم.
هرچند به طور کلی تعدادی از نمایندگان خدمات گرین در اصل نماینده فروش هستن و مشترک!

سلام رضا جان

من آدرس رو از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) برداشتم

Ali.King
2017/07/25, 18:20
سلام رضا جان

من آدرس رو از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) برداشتم
دادا الان تو همون مجتمع تک بچه های گرین حضور دارن ک میتونین از گارانتی استفاده کنید من خودم هفته پیش یه فن گرین بوفالو رو بردم برای گارانتی پیششون و قبول کردن و فرستادن تهران
آدرسشم تو همون مجتمع تک طبقه اول واحد 217
یه آدرس نمایندگی دیگه هم : بلوار ارشاد.خیابان وحدت.نبش هجرت 10 پلاک 100
از جفت این آدرس ها میتونی استفاده کنی.ولی من همون تو مجتمع تک رو پیشنهاد میدم.چون دیدم چند نفر اومدن برای استفاده از گارانتی

MOHAMMAD MOBASHERI
2017/07/25, 18:55
دادا الان تو همون مجتمع تک بچه های گرین حضور دارن ک میتونین از گارانتی استفاده کنید من خودم هفته پیش یه فن گرین بوفالو رو بردم برای گارانتی پیششون و قبول کردن و فرستادن تهران
آدرسشم تو همون مجتمع تک طبقه اول واحد 217
یه آدرس نمایندگی دیگه هم : بلوار ارشاد.خیابان وحدت.نبش هجرت 10 پلاک 100
از جفت این آدرس ها میتونی استفاده کنی.ولی من همون تو مجتمع تک رو پیشنهاد میدم.چون دیدم چند نفر اومدن برای استفاده از گارانتی

سلام دوست عزیز

صفحه قبل گفتم که قطعه رو تحویل گارانتی دادم.

ضمننا این دو آدرس خیلی نزدیک هم هستند و هر دو هم به نام یک شخص هستند.

MOHAMMAD MOBASHERI
2017/09/09, 23:50
سلام

حالا منتظرم تا ببینم تصمیم گارانتی تهران راجع به موس من چیه ولی تا الان از خدمات شعبه مشهد مخصوصا به خاطر امانت دادن موس و راه انداختن کارم راضی بودم.

بعد از حدود 40 - 50 روز هنوز خبری از موسم نشده و با نمایندگی مشهد هم که تماس گرفتم گفتند این مدل توقف تولید شده و باید پولش رو برگردونند که هنوز خبری نشده!!!

با توجه به نقل هایی که تو فروم از کیفیت خدمات پس از فروش گرین خونده بودم انتظار خیلی بیشتری داشتم.

meelad
2017/09/28, 19:50
48477

48478

من میخواستم فن هاش سفید باشه اما مثل هندونه ی سربسته قرمز از آب دراومده، قصد تعویض هم ندارم منتها اینکار جالب به نظر نمیرسه! به برچسب RED LED کافی بود تا مشتری بفهمه LED ها چه رنگی هستن. تو نمایندگی مرکز کامپیوتر هم چیزی نگفتن.

اگه فرد دیگه ای خواست تعویض کنه شامل گارانتی میشه؟

hulkshark
2019/02/23, 23:26
سلام . من چند روزی هست که کیس بستم. ویندوز 10 پرو ... درایور ها آپدیت و بایوس هم آپدیت ... اما امروز متوجه شدم با اینکه دیشب سیستم رو خاموش کردم، فن پاورم یه سره داره کار میکنه... البته سیستم خاموشه ولی فن پاور یسره کار میکنه... این عادیه یا نه؟ اگه غیر عادیه ، تنظیمات خاصی باید انجام بدم یا مشکل جدی تره؟
پاور:
Green GP750B-OCPT

ARMIN
2019/02/24, 10:18
سلام . من چند روزی هست که کیس بستم. ویندوز 10 پرو ... درایور ها آپدیت و بایوس هم آپدیت ... اما امروز متوجه شدم با اینکه دیشب سیستم رو خاموش کردم، فن پاورم یه سره داره کار میکنه... البته سیستم خاموشه ولی فن پاور یسره کار میکنه... این عادیه یا نه؟ اگه غیر عادیه ، تنظیمات خاصی باید انجام بدم یا مشکل جدی تره؟
پاور:
Green GP750B-OCPT

بعد از خاموشی سیستم فن پاور ممکنه تا سه چهار دقیقه کار کنه. این طبیعیه.

اما اینکه یه سره تمام مدتی که سیستم خاموشه فن پاور روشن باقی بمونه این یعنی پاور خرابه.

ErfanDL
2019/10/09, 11:36
پاور:
Green GP750B-OCPTعزیز یه کلید کوچیک رو پاورت هست اونو بزن

Sent from my GALAXY A70 using Tapatalk