PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید هدفون فیلم+بازی تا 400 تومن

shookhi
2016/05/25, 18:53
سلام
بنده قصد خرید هدفون دارم. کاربری اصلی من فیلم هست و بازی .. موسیقی سبکشو نمیدونم همه چیز گوش میدم ولی اکثرا کار های هایده و اهنگ هایی که ویولن زیاد داره و صدای خواننده غالب هست ... البته در مواردی هم اهنگ هایی که بیس دارن هم گوش میدم. هدفون کامل دور گوش رو بگیره و پشت بسته هم باشه.

بفرمایید که چه هدفونی باید بگیرم و چقدر باید هزینه کنم تا کیفیت قبل قبول داشته باشم ؟
سوالی که برای من پیش اومده اینه که هدفون گیمینگ بگیرم که صدای 7.1 کاناله دارن یا هدفون مانیتورینک ؟ من می خوام صدای 7.1 رو داشته باشم ولی موقعی که موسیقی گوش میدم هم صدای واضح و خوبی داشته باشه....ایا هدفون های مختص گیمینگ در پخش موسیقی کیفیت قابل قبولی ندارند ؟ چیزی بین این دو کاربری نیست ؟

پخش کننده من pc هسن و مادربورد Asus b150m-a و 3 جک خروجی صدا داره .. اصلا این مادربورد توانایی پخش صدای 7.1 را دارد که من برم هدفون گیمینگ بخرم ؟

Realtek® ALC887 8-Channel High Definition Audio CODEC *1
- Supports : Jack-detection, Front Panel Jack-retasking
Audio Feature :
- LED-illuminated design - Brighten up your build with the gorgeous illuminated audio trace path.
- Audio Shielding: Ensures prec***on analog/digital separation and greatly reduced multi-lateral interference
- Dedicated audio PCB layers: Separate layers for left and right channels to guard the quality of the sensitive audio signals
- Premium Japanese-made audio capacitors: Provide warm, natural and immersive sound with exceptional clarity and fidelity

هدفون های زیر مد نظر من است :
logitech G430
Senhiser HD 215 2
Razer adora sterio
razer 7.1
razer 7.1 chroma
razer kraken pro
razer kraken pro gaming
razer krakenelectra
razer kraken black