PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین نقش آفرینی سال از نگاه کاربران سخت افزار

TideHunter
2012/01/02, 16:47
این بار بهترین بازی نقش آفرینی سال از نگاه کاربران سخت افزار نامزد های این بخش بدین شرح اند :

Darksouls

Deus EX

Dragon Age ll

Es V:Skyrim

The Witcher 2

و دوستان می تونن نظر هاشون راجع به بازی ها رو در همین تاپیک اعلام کنن .

Yaser_Aramesh
2012/01/02, 16:58
این بار بهترین بازی نقش آفرینی سال از نگاه کاریران سخت افزار نامزد های این بخش بدین شرح اند :

Darksouls

Deus EX

Dragon Age ll

Es V:Skyrim

The Witcher 2

نظر سنجی تا آخر ماه ژانویه ادامه خواهد داشت .
و دوستان می تونن نظر هاشون راجع به بازی ها رو در همین تاپیک اعلام کنن .

یعنی چی؟؟!!
این الان نظرسنجی هست؟؟
یه سر برو اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.نظرسنجی-برترین-گجت-سال-2011-از-نگاه-شما-کدام-است؟؟) ببین نظر سنجی چطوریه!!
اینطوری که شما نظرسنجی رو برگزار کردی خیلی سخت میشه آخر سر آمار دراورد و خیلی ها هم شرکت نمیکنند اما اگه مثل بقیه گزینه رو با چند تا کلیک ماوس انتخاب کنیم خیلی راحت تره.اگر هم بلد نبودی نظرسنجی بزاری بگو تا روشش رو بگم.الانم اگه خواستی اینجوری بمونه که هیچ.اگه خواستی یه نظرسنجی تمیز بزاری به مدیر فروم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) (آقا حسام) بگو این تاپیک رو حذف کنه و یکی دیگه تمیز درست کن.

موفق باشید

Yaser_Aramesh
2012/01/02, 16:59
درضمن تمام عکس ها دارای بدافزار هست و آنتی ویروس نود 32 من اجازه ی نمایش نمیده.قابل توجه هم باشه که هر روز آپدیت میکنم!

TideHunter
2012/01/02, 17:05
بهترین نقش آفرینی از نظر خودم : The Witcher 2

TideHunter
2012/01/02, 17:08
امکان ویروسی بودن فایل ها خیلی کمه دوست عزیز چون خودم اون ها رو آپلود کردم در رابطه با اون نظر سنجی هم بگم که من هم می خواستم همین کار رو بکنم ولی با سایت دچار مشکل شدم . تازه این طوری که نو آورانه تره .

Yaser_Aramesh
2012/01/02, 17:35
من قراره فردا Skyrim رو تهیه کنم.میگیرم نظرم رو چند روز دیگه میدم.البته اگه امتحانات بزارن!

TideHunter
2012/01/02, 17:48
من قراره فردا Skyrim رو تهیه کنم.میگیرم نظرم رو چند روز دیگه میدم.البته اگه امتحانات بزارن!

بهتره این بازی رو تا تموم شدن امتحانات اصلا نخری . (البته اگه قبول شدن برات مهمه) به خاطر اینکه این بازی شدیدا اعتیاد آوره یعنی حتی با یه ساعت بازی میشی یه گیمره بنگی (معتاد حرفه ای را گویند ).

farjam1990
2012/01/03, 19:18
یک سوال فنی
من بازی Skyrim رو با حجم 3.5 گیگ دانلود کردم که بعد از نصب شد 5.5 گیگ!آیا درسته؟چیزی ازش کم نشده؟ :دی
ولی با تنظیمات گرافیکی روی آخرین حد خیلی فاز میده :دی

*hit m@n*
2012/01/03, 19:29
یک سوال فنی
من بازی Skyrim رو با حجم 3.5 گیگ دانلود کردم که بعد از نصب شد 5.5 گیگ!آیا درسته؟چیزی ازش کم نشده؟ :دی
ولی با تنظیمات گرافیکی روی آخرین حد خیلی فاز میده :دی
فکر نکنم چیزی ازش کم شده باشه
چون تو سیستم پیشنهادیش هم 6 گیگ هارد پیشنهاد شده

فرجام بازی باهاله ؟؟
حال میده ؟؟

با تشکر

TideHunter
2012/01/03, 19:40
عزیز شما نسخه بلک باکس رو دانلود کردید که توی این نسخه هیچ کم و کسری وجود نداره خیالتون راحت (در بعضی بازی ها بلک با کس چیزی کم نمی کنه مثل همین بازی ). ولی در کل حجم کم بازی به دلیل برنامه نویسی فوق العاده ی اونه مگر نه باید عینه l.a noire شیش تا دی وی دی میشد . امیدوارم از بازی لذت ببرید و در نظر سنجی هم شرکت کنید .

farjam1990
2012/01/03, 19:50
جواد جان من فقط 3-4 دقیقه بازی کردم که گرافیکش فوق العاده بود!در مورد گیم پلی فعلا نمیتونم نظری بدم :دی زود بستمش چند تا اورکلاک کنم و شکنجه کنم قطعات رو :دی

TideHunter ممنونم از راهنماییت...درسته بلک باکس هستش
بازیهای دیگه نظرسنجی رو بازی نکردم پس انتخابم همین میتونه باشه :دی

نسخه بلک باکس رو از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دانلود کنید

TideHunter
2012/01/03, 20:17
همین که این عنوان رو بین این عناوین برای بازی انتخاب کردید خودش نشون دهنده ی برتری این عنوانه .

farjam1990
2012/01/04, 20:20
این نسخه بلک باکس دقیقا چه ورژنی هستش؟

TideHunter
2012/01/04, 21:46
فرجام عزیز توی بازی دکمه Esc رو بزن گوشه پایین سمت چپ نوشته شده .

farjam1990
2012/01/04, 23:22
پچ و اینا براش اومده؟

TideHunter
2012/01/04, 23:42
آره پچ و مود زیاد اومده آخرین پچشم hit man چند روز پیش معرفی کرد (پچ افزایش فریم) / راستی به این سایتم یه سر بزن : skyrimnexus.com

*hit m@n*
2012/01/05, 00:20
پچ و اینا براش اومده؟

فرجام جان
شرمنده
حواسم نبود نظر دادی - الان دیدم

2 تا mod واسش اومده

اولیش واسه مراحل نصب بسیار آسان و رنگ و آب قشنگ و زیباست

تاپپیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

دومیش هم واسه افزایش فریم هست ( تو که خوراکت کارت گرافیکه - ببینم میتونی تا 20 فریم بیشتر ازش بگیری )

تاپیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ضمنا لینک دانلود هم داخلشون هست

با تشکر

farjam1990
2012/01/05, 00:33
پچ من قدیمی :(
روی ورژن بالاتر از مال من نصب میشه :(

farjam1990
2012/01/05, 09:48
مشکل برطرف شد :دی
از ساعت 3 شب تا الان داشتم بازی میکردم :دی
اژدهای اول کشته شد :دی فریاد اژدها یاد گرفته شد :دی
الانم پشت 3 تا در فلزی گیر کردم :دی که تا میام رد بشم بسته میشه :دی

TideHunter
2012/01/05, 10:38
فرجام عزیز برای عبور از اون در باید ها باید از جادو استفاده کنی یعنی وقتی که از کنار اون سنگا رد میشی و در ها هر سه باز میشن باید با دکمه z و با استفاده از اون جادویی که تو رو به جلو پرت میکنه ازشون عبور کنی .

farjam1990
2012/01/05, 15:58
والا هرچی جادو جمبل میکنم نمیشه :دی
فک کنم فقط دعا نویسی نکرده باشم :دی

TideHunter
2012/01/05, 16:42
"چرا دیگه با جادوی whirlwind Sprint می تونی عبور کنی با دکمه Z"اصلا این جادو رو داری ؟

TideHunter
2012/01/05, 16:47
اینم عکس اون جادو که از منوی جادوی خودم گرفتم :فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

demigod
2012/08/10, 13:51
آفرین میبینم که همه خوره بازی شدن رفت...
خب یه سوال چطوری میشه یه شمشیر اتک گیر خیلی بالا گیر آورد که به زره dragon souls بخوره..
در ضمن بیان کنم که این زره ultimate هستش شما اتک نمیخورین به هیچ وجه...

یه راهنمایی میکنم (توی منطقه ای هست که شما کلید skyrim رو پیدا میکنید حالا بگردین...)

شمشیرشم توی قسمت مرتفع کوهستانی هاست...
با اتک باور نکردنی و وزن فوق العاده کم....

حالا بگردین دنبالش :دی