PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین برنامه ها جهت دریافت گیفت رایگان

Pr0m3en
2016/05/06, 10:56
درود
بهترین برنامه جهت دریافت گیفت رایگان رو میخواستم.
چند تا سوال هم داشتم
1) چند وقت زمان میبره تا یه گیفت کارت بهم بدن؟
2) نیازی به داشتن حساب بانکی خاصی نداره که؟
3)چه نکته یا نکاتی هست؟
آگه چند تا برنامه خوب سراغ دارید به ترتیب بگین من اینا رو موازی بزنم وقتمم هدر نره
ErfanDL
2016/05/06, 11:31
فقط وقت تلف کردنه! گیفت کارت 10 دلاری الان 39 تومن هست قیمتش مناسبه

Sent from my C6833 using Tapatalk

dotsis
2016/05/06, 20:38
سلام من کوپن گوگلی پلی رو با این نرم افزار فکر کنم بیشتر از یک سال جمع کرد که می شود جم کلش و نرمافزار خرید که می خواهم بفروشم .46214

Pr0m3en
2016/05/07, 05:50
سلام من کوپن گوگلی پلی رو با این نرم افزار فکر کنم بیشتر از یک سال جمع کرد که می شود جم کلش و نرمافزار خرید که می خواهم بفروشم .46214
آقا اون کاری که می خواستم انجام شد
برای استفاده ازاش باید همیشه به دیوارشکن وصل باشم؟(خود برنامه رو میگم نه گوگل پلی)
الان یه دلار ته حسابم رفت مستقیم.
برای خرید بدون اون نمی تونم و موجودیم هم بدون اون نمایش نمیده(دیوارشکن)
عادیه؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

dotsis
2016/05/07, 16:36
ببخشی د من با این جم کلش خریدم البته باید زمانی که می خواهید جم بگیر دیوار شکن روش باشد ین رو برای مثال زدم
زمانی که می خواهید امتیاز بگیرید برای گرفتن امتیاز همیشه باید به دیوار شکن وصل باشید
توی نرم افزار موجودی رو نشان نمی ذهد؟

Pr0m3en
2016/05/07, 20:59
ببخشی د من با این جم کلش خریدم البته باید زمانی که می خواهید جم بگیر دیوار شکن روش باشد ین رو برای مثال زدم
زمانی که می خواهید امتیاز بگیرید برای گرفتن امتیاز همیشه باید به دیوار شکن وصل باشید
توی نرم افزار موجودی رو نشان نمی ذهد؟

چرا
خوب الان از اولین آفرش چیزی نیومده دیگه
باید با آیپی us هیچ برم توش چک کنم یا خبرم میکنه؟
باید ریفرال هاش رو با آیپی us پر کنیم دیگه؟
شما الان تحریم های گوگل رفته براتون کامل یا مثل من باید بار اول با آیپی us وارد شید؟
آپدیت ها هم زود براتون میاد یا مثل منه؟

dotsis
2016/05/07, 22:25
شما هر وقت خواستی آفر بگیرید دیوار شکن رو باز کنید یکی دودقیقه صبر کنید اگر آفری باشد اطلاع می دهد. برای خرید هم باید از دیوار شکن استفاده شود
آفرها هم برای من دیر به دیر... قبلا ها هر روز بود اما چند وقتی است بسیار آفر کم می دهد
در هنگام جواب باید سوال پشت سر هم باید به درستی جواب دهید نه همین جوری معنی کنید درست باشد با هم هم خوانی داشته باشد سه دلار هم می دهد در بعضی از مواقع بعضی از مواقع هم فقط تشکر می کنند.

Pr0m3en
2016/05/08, 10:13
شما هر وقت خواستی آفر بگیرید دیوار شکن رو باز کنید یکی دودقیقه صبر کنید اگر آفری باشد اطلاع می دهد. برای خرید هم باید از دیوار شکن استفاده شود
آفرها هم برای من دیر به دیر... قبلا ها هر روز بود اما چند وقتی است بسیار آفر کم می دهد
در هنگام جواب باید سوال پشت سر هم باید به درستی جواب دهید نه همین جوری معنی کنید درست باشد با هم هم خوانی داشته باشد سه دلار هم می دهد در بعضی از مواقع بعضی از مواقع هم فقط تشکر می کنند.
برنامه دیگه ای هم مثله این سراغ دارین؟
در مورد تحریم ها نگفتید

dotsis
2016/05/08, 12:55
برنامه دیگه ای هم مثله این سراغ دارین؟
در مورد تحریم ها نگفتید

سلام بله هستند ولی من اسم شون رو بلد نیستم من فقط از این استفاده کرد چون الان گوشی ویندوزی دارم پیگیر نشدم الان این 68دلار هم جمع کردم دیگه به درد من نمی خورد
با یک سرچ در اینترنت به راحتی پیدا می کنید

Pr0m3en
2016/05/08, 14:16
سلام بله هستند ولی من اسم شون رو بلد نیستم من فقط از این استفاده کرد چون الان گوشی ویندوزی دارم پیگیر نشدم الان این 68دلار هم جمع کردم دیگه به درد من نمی خورد
تو نت چند تا رو گفتن ولی با یه هفته زحمت 10 دلار به دست میاریم باید کلی هم دانلود کنیم
این خیلی ساده تره
به هر حال بتونید راجع به این که موفق شدید تحریم ها رو بشکنید یا مشکلات من رو شما هنوز دارید توضیح ندادید

dotsis
2016/05/10, 00:31
شما هر مشکلی دارید من هم دارم مطمن باشید من هم دارم با استفاده از دیوار شکن تحریم رو دور زدم

Pr0m3en
2016/05/15, 09:39
عزیز من همچنان هیچ افر جدیدی ندارم
هر بار با دیوار شکن رفتم
کار خاصی نباید بکنم؟

dotsis
2016/05/21, 12:24
عزیز من همچنان هیچ افر جدیدی ندارم
هر بار با دیوار شکن رفتم
کار خاصی نباید بکنم؟

سلام برای من هم همین طور است هیچ خبری نیست