PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره رفع احتمالی تحریم های گوگل

Pr0m3en
2016/05/05, 15:21
درود
یکی از دوستان توی یکی از انجمن ها به من گفته که با خرید و وارد کردن گیفت کارت و دادن آدرس آمریکا توی گوگل والت میشه برنامه های درون پرداختی و پولی توی گوگل پلی رو بدون مشکل دریافت کرد درس عین وارد شدن با آیپی آمریکا و حالت هواپیما و .....
آیا این حقیقت داره؟
کسی از دوستان تست کرده؟
باتشکر

ErfanDL
2016/05/05, 15:32
درود
یکی از دوستان توی یکی از انجمن ها به من گفته که با خرید و وارد کردن گیفت کارت و دادن آدرس آمریکا توی گوگل والت میشه برنامه های درون پرداختی و پولی توی گوگل پلی رو بدون مشکل دریافت کرد درس عین وارد شدن با آیپی آمریکا و حالت هواپیما و .....
آیا این حقیقت داره؟
کسی از دوستان تست کرده؟
باتشکر
من حدود 4 سالی هست بدون تحریم استفاده میکنم فقط کافیه یه گیفت کارت تهیه کنید

Pr0m3en
2016/05/05, 15:34
گیفت کارت رو باید ساده Redeem کنم؟
قلقی نداره؟
چند تا برنامه هم که ارزش خرید داشته باشند هم معرفی میکنید؟
اعتبارم قابل انتقال هست؟

Pr0m3en
2016/05/05, 21:13
متاسفانه یه شایعه شنیدم که اگه با اکانت گوگل و آیپی ایران وارد بشیم حسابمو مسدود میکنن! و پول موجود رو هم بلوکه میکنن و نمیشه استفاده کرد مگه با ارسال گواهینامه آمریکا و ...
درسته؟

ErfanDL
2016/05/05, 21:16
متاسفانه یه شایعه شنیدم که اگه با اکانت گوگل و آیپی ایران وارد بشیم حسابمو مسدود میکنن! و پول موجود رو هم بلوکه میکنن و نمیشه استفاده کرد مگه با ارسال گواهینامه آمریکا و ...
درسته؟
چنین چیزی صحت نداره من 4 سال هست با IP ایران وارد اکانت میشم تا الان هم بالای 1000 دلار خرید کردم

Pr0m3en
2016/05/06, 09:46
چنین چیزی صحت نداره من 4 سال هست با IP ایران وارد اکانت میشم تا الان هم بالای 1000 دلار خرید کردم
درود
اینجا که فروشنده هم هستن همین رو میگن
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.آموزش-استفاده-و-شارژ-گیفت-کارت-گوگل-پلی/
میگن موقع خرید داستان داره و باید با لیپی آمریکا بریم و....
من خیلی گیج شدم😟😩

ErfanDL
2016/05/06, 10:03
بعضی فروشنده ها که سوادشون خیلی زیاده ! :)) من به شما گفتم 4 ساله استفاده میکنم مشکلی هم نداشتم

Pr0m3en
2016/05/07, 05:58
بعضی فروشنده ها که سوادشون خیلی زیاده ! :)) من به شما گفتم 4 ساله استفاده میکنم مشکلی هم نداشتم
من بالآخره یه مقداری ریختم تو حسابم و یه سری مشکلات دارم(یه دلار)
۱) متاسفانه باید بار اول لاگین رو با آیپی غیر ایران وارد شم وگرنه تحریم پابرجاست ولی بعد از آون دیگه کل برنامه ها بدون مشکل بالا میان
2)آپدیت ها برای اپی مثله ایران اپس داره زودتر از گوگل پلی میاد که فکر کنم هنوزم بدبخت میدونه من از ایرانم و آپدیت ها رو دیر میده.
حتی آپ هام رو پاک کردم و از تو گوگل پلی سعی کردم بریزم که کلا همون نسخه قدیمی آون تو بود
3)بدون تعویض آیپی موجودیم رو نشوند نمیده و فکر میکنم خرید هم نمیشه
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
خوب آگه مشکلات بالا راه حل داره که ممنون میشم دوستان راهنمائی کنن در غیر اینصورت که به نظر باید سوخت و ساخت
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

ErfanDL
2016/05/07, 07:24
من بالآخره یه مقداری ریختم تو حسابم و یه سری مشکلات دارم(یه دلار)
۱) متاسفانه باید بار اول لاگین رو با آیپی غیر ایران وارد شم وگرنه تحریم پابرجاست ولی بعد از آون دیگه کل برنامه ها بدون مشکل بالا میان
2)آپدیت ها برای اپی مثله ایران اپس داره زودتر از گوگل پلی میاد که فکر کنم هنوزم بدبخت میدونه من از ایرانم و آپدیت ها رو دیر میده.
حتی آپ هام رو پاک کردم و از تو گوگل پلی سعی کردم بریزم که کلا همون نسخه قدیمی آون تو بود
3)بدون تعویض آیپی موجودیم رو نشوند نمیده و فکر میکنم خرید هم نمیشه

خوب آگه مشکلات بالا راه حل داره که ممنون میشم دوستان راهنمائی کنن در غیر اینصورت که به نظر باید سوخت و ساخت
شما باید وارد تنظیمات حساب گوگل شوید سپس در قیمت آدرس و شماره تلفن یه آدرس fake وارد کنید سایت زیاد هست برای آدرس های fake بعد مشکلت حل میشه

Pr0m3en
2016/05/07, 07:48
شما باید وارد تنظیمات حساب گوگل شوید سپس در قیمت آدرس و شماره تلفن یه آدرس fake وارد کنید سایت زیاد هست برای آدرس های fake بعد مشکلت حل میشه
من تو تنظیمات گوگل ولتم خیلی وقته وارد کردم
آدرس و کدپستی کالیفرنیا هم هست
میشه محل دقیق رو بگید

ErfanDL
2016/05/07, 08:03
من تو تنظیمات گوگل ولتم خیلی وقته وارد کردم
آدرس و کدپستی کالیفرنیا هم هست
میشه محل دقیق رو بگید

همون ولت هست

Pr0m3en
2016/05/07, 09:00
همون ولت هست
خوب پس راه حلی نیست
دیگه نباس حریص باشم. 😥😥😑😯
بهترین بازار ایرانی یا خارجی برای آپدیت چیه؟

ErfanDL
2016/05/07, 11:31
بازار رو که دورش رو خط بکش تمام برنامه هاش ویروسی هستن :)) حتی برنامه هایی که داخل بازار هست از نسخه گوگل پلی هم بالاتره =)) کاملا APK ها دستکاری شدن

با قند شکن از خود گوگل پلی بگیری بهتره

Pr0m3en
2016/05/11, 21:04
بازار رو که دورش رو خط بکش تمام برنامه هاش ویروسی هستن :)) حتی برنامه هایی که داخل بازار هست از نسخه گوگل پلی هم بالاتره =)) کاملا APK ها دستکاری شدن

با قند شکن از خود گوگل پلی بگیری بهتره
بازار رو ما خودمون مشکلاتشو لمس کردیم
جم میخواستیم بزنیم برای مشتریا قبلا از نسخه بازار نمیشد
چه بدبختی کشیدیم تا اینو فهمیدیم
الان ایران اپس دارم
ولی دوستان گفتن با گیفت us حله مشکل و هدف صرفا پول بودن تو حساب نیست
ایشالله تست میکنم و همینجا خبرشو میزارم

Pr0m3en
2016/05/12, 14:14
با خرید گیفت آمریکا هم مشکل حل نشد
مشکل باید از جای دیگه ای باسه
در مورد گوگل ولت و تنظیماتی که انجام دادید منو راهنمائی میکنید؟