PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلت ۴ هسته ای با نمایشگر hd

saeid6574598
2012/01/02, 12:06
شرکت Acer به تازگی تبلتی را با نام A700 به بازار معرفی کرده است. این تبلت قابلیت های متنوعی دارد و با پردازنده ۴ هسته ای به اولین تبلت آندرویدی مجهز به نمایشگر full HD به حساب می آید. باتری بزرگ این تبلت و نمایشگر 10 اینچی آن باعث شده اند تا وزن این محصول به حدود ۶۵۰ گرم برسد.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

A700 تصاویر را با وضوح ۱۹۸۰ در ۱۲۰۰ پیکسل برای کاربرانش به نمایش می گذارد. از دیگر مشخصات این تبلت می توان به WIFI , Bluetooth 3.0, ورودی سیم کارت برای 3G , اسلات کارت حافظه microSD و همچنین پورت micro HDMI اشاره کرد. دوربین ۵ مگاپیکسلی با فلش LED و دوبینی3/1 مگاپیکسلی برای تماس های تصویری هم قابلیت های دیگر این تبلت هستند. با این همه گویا خبری از پورت USB در این دستگاه نیست و از طرفی اطلاعاتی هم درباره رم و بخش های سخت افزاری دیگر دستگاه منتشر نشده است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

شرکت Acer اعلام کرده است که این تبلت را اولین بار در نمایشگاه CES 2012 رونمایی می کند، اما هنوز چیزی درباره زمان و قیمت دقیق عرضه آن منتشر نکرده است.

به نقل از ایران تجارت

rajah
2012/01/02, 12:19
پردازنده
1.3GHz Tegra 3
و ضخانت اون 9.8mm هستش

در ضمن باتری این تبلت هم 9800mAh هستش

Yaser_Aramesh
2012/01/02, 13:18
من داشتم رو مقاله ی این کار میکردم! حیف شد!
چقدر آدم تو ذوقش میخوره زحمت بکشه هدر بره!
برا من خیلی شده ولی عیب نداره!
یکی دیگه مینویسم.کاری نداره که!

درضمن با تشکر از سعید عزیز

Castiel
2012/01/02, 13:21
یاسر جان شما هم میتوانیدمطلب خودتان را در این تاپیک قرار دهید، به هر حال دید هر فرد از یک موضوع متفاوت است و همچنین سبک نگارشی

Yaser_Aramesh
2012/01/02, 13:34
یاسر جان شما هم میتوانیدمطلب خودتان را در این تاپیک قرار دهید، به هر حال دید هر فرد از یک موضوع متفاوت است و همچنین سبک نگارشی
نه.در حد همین ماله سعید بود.دیگه پاکش کردم.اگه جدید باشه حال میده.انشاالله بعدی ماله منه!
در هر صورت ممنون بابت اطلاعت