PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست رام Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Pr0m3en
2016/04/13, 10:51
درود
گوشی مذکور رو رنگ سفیدش رو دارم.
رام اندروید 6 رو میخوام.
با تشکر از دوستان

Dan
2016/04/14, 11:55
درود
گوشی مذکور رو رنگ سفیدش رو دارم.
رام اندروید 6 رو میخوام.
با تشکر از دوستان
هنوز رام رسمی از طرف شیائومی منتشر نشده. این دو تا رام برای دانلود موجوده که هر دو بر پایه 5.1 هستند:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Pr0m3en
2016/04/14, 12:21
کی میاد؟

فرستاده شده از Redmi Note 3ِ من با Tapatalk

Dan
2016/04/14, 18:35
کی میاد؟

هنوز بصورت رسمی اعلام نشده.

Pr0m3en
2016/04/14, 19:30
من میخوام کنترل تلویزیونی قدیمی رو رو گوشی استفاده کنم کجا باید بپرسم؟

Shahin007
2016/04/14, 22:17
من میخوام کنترل تلویزیونی قدیمی رو رو گوشی استفاده کنم کجا باید بپرسم؟

درود ...
منظورتون چیه؟
تی وی رو توسط گوشی کنترل کنید؟

Pr0m3en
2016/04/15, 08:57
درود ...
منظورتون چیه؟
تی وی رو توسط گوشی کنترل کنید؟
ببینید
گوشیم مادون قرمز داره که توی کنترل تلویزیون ها هست و الان دیگه تو اکثر گوشیا میزارن
من رفتم از تو نت یه کنترل پیدا کردم ولی تلویزیون ما رو پشتیبانی نمیکرد
یه کنترل کامل میخوام که تلویزیون های عهد بوقی سونی رو بشه باهاش کنترل کرد(برای اون موقعیه که سونی ژاپنی وارد ایران میشد)
Shahin007
2016/04/15, 09:10
ببینید
گوشیم مادون قرمز داره که توی کنترل تلویزیون ها هست و الان دیگه تو اکثر گوشیا میزارن
یه کنترل کامل میخوام که تلویزیون های عهد بوقی سونی رو بشه باهاش کنترل کرد(برای اون موقعیه که سونی ژاپنی وارد ایران میشد)
بله متوجه هستم ...
این برنامه ها اکثرا فقط تلویزیون های هوشمند رو پشتیبانی میکنند،پس امکان پشتیبانی از تلویزیون شما کمه ...
جهت اطمینان از اپلیکیشن های IR Universal Remote یا ASmart Remote IR استفاده کنید. هر دوی این برنامه ها رایگان هستند و میتونید از گوگل پلی دانلودشون کنید.
موفق باشید.

Dan
2016/04/15, 10:34
ببینید
به جز نرم افزار هایی که شاهین جان گفتند ، نرم افزار رسمی شیائومی رو هم میتونید تست کنید.

Pr0m3en
2016/04/15, 11:20
به جز نرم افزار هایی که شاهین جان گفتند ، نرم افزار رسمی شیائومی رو هم میتونید تست کنید.

این برای تلویزیون های شیاءومیه و پیشفرض هست رو گوشی

Dan
2016/04/15, 17:02
این برای تلویزیون های شیاءومیه و پیشفرض هست رو گوشی

این نرم افزار از برند های دیگه هم پشتیبانی میکنه و این مورد در توضیحات نرم افزار ذکر شده.

".Supported Brands: Samsung, LG, Sony, Panasonic, Sharp, Haier, Videocon, Micromax, Onida, etc"

Pr0m3en
2016/04/16, 08:48
بله متوجه هستم ...
این برنامه ها اکثرا فقط تلویزیون های هوشمند رو پشتیبانی میکنند،پس امکان پشتیبانی از تلویزیون شما کمه ...
جهت اطمینان از اپلیکیشن های IR Universal Remote یا ASmart Remote IR استفاده کنید. هر دوی این برنامه ها رایگان هستند و میتونید از گوگل پلی دانلودشون کنید.
موفق باشید.
درود بر شما
ASmart جواب داد
مرسی

Pr0m3en
2016/04/16, 08:49
این نرم افزار از برند های دیگه هم پشتیبانی میکنه و این مورد در توضیحات نرم افزار ذکر شده.

".Supported Brands: Samsung, LG, Sony, Panasonic, Sharp, Haier, Videocon, Micromax, Onida, etc"
من نتونستم باهاش سونی رو کنترل کنم چون خودش میگردد دنباله دستگاه شیاءومی