PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با فایل Misc

th e nd
2016/04/06, 12:22
سلام بر اساتید

دوستان من در تبلت خودم که مدل lenovo yoga 2 هستش در SD Card خودم 14 گیگابایت فضای هدر رفته
دارم که با نام Misc شناخته میشه!

چطور حذفش کنم؟

meelad
2016/04/06, 20:42
با نرم افزار هایی مثل Folder Size ، WinDirStat و ... فولدر ها و فایل های حجیم درایو کارت حافظه رو شناسایی کنید.

th e nd
2016/04/07, 06:46
اون نرم افزارها هم نتونستن.
این فایل Misc داخل Setting و در بخش Storage قابل رویت هستش. 14 گیگ هم حجمشه!

چطور پاکش کنم!! :emoji_smiley-29:

meelad
2016/04/08, 13:09
اون نرم افزارها هم نتونستن.
این فایل Misc داخل Setting و در بخش Storage قابل رویت هستش. 14 گیگ هم حجمشه!

چطور پاکش کنم!! :emoji_smiley-29:

ببینین، من نگفتم که این نرم افزار ها برای پاک کردن فایل هستن، این نرم افزار ها برای معلوم کردن فضای استفاده شده توسط فایل ها و فولدر ها هستن.

فایلی به نام misc وجود نداره! از نظر اندروید misc یک دسته بندیه!
اندروید فایل های غیر قابل دسته بندی رو در گروه misc (همون متفرقه) قرار میده. دقیقا مثل اینه که فایل های صوتی رو در دسته بندی خودشون قرار میده اما این به این معنی نیست که فایلی به نام صدا داریم که شامل همه صدا های گوشی میشه!

misc شامل فایل های زیر میشه:
- پسوند های غیر قابل دسته بندی (مثلا dat .vhx .thumbnails. و ...)
- پسوند های ناشناخته (مثلا qwerty. )
- فایل بدون پسوند

در همون بخش storage روی miscellaneous ضربه بزنید تا بتونید جزییات بیشتری رو ببینید.

th e nd
2016/04/08, 16:04
در بخش Storage فایل Misc رو باز نمی کنه.

با اون نرم افزارها هم فایل ها رو چک کردم چیز خاصی نبود! همشون 0.0 کیلوبایت بودن!

من اگر Sd کارت خودم رو فرمت کنم به دلیل از بین رفتن اون فایل ها مشکلی در کارکرد تبلت ایجاد نمیشه که؟ میشه؟

meelad
2016/04/08, 17:03
یک سوال مهم، سیستم عامل تبلت شما الان چیه!؟

th e nd
2016/04/08, 17:22
Kitkat

Shahin007
2016/04/08, 18:46
درود ...
Developer Option رو اگه فعال نیست فعال کنید ... در منوی about چند بار روی بیلد نامبر تپ کنید فعال میشه ...
بعد به تنظیمات و storage مراجعه کنید و cashed data رو بزنید و اوکی کنید. چندین بار این عمل رو پشت سر هم تکرار کنید. بعد ببینید پاک شدن فایل های misc یا نه.
بعد از کاری که بالا کردین از همون قسمت storage روی miscellaneos files تپ کنید ببینید واردش میشه و فایل هارو نشون میده یا نه. اگه نشون داد همه رو مارک کنید و پاک کنید.
یه بار هم با clean master چک کنید .
معمولا این مشکل راه حل قطعی و تضمینی نداره و ممکنه تنها راه حل ریست فکتوری باشه. اما امیدارم با روش هایی که گفته شد جواب بده.
موفق باشید.

th e nd
2016/04/08, 20:58
نشد! :emoji_smiley-29:

Shahin007
2016/04/08, 21:55
نشد! :emoji_smiley-29:

مشخص شد پوشه ی misc هیچ چیز غیر عادی نیستش و دقیقا تمامی اطلاعات خود کاربر هست که به صورت یکجا حجم اشغال شده رو نشون میده.
حالا در تبلت شما نشون نمیده اما در گوشی هایی که با انتخاب این پوشه میشه به محتویات دسترسی داشت و محتویات دقیقا دیتا ها و اطلاعات مختلف کاربر هستش.
در نتیجه این پوشه کاملا عادیه. حالا ممکنه کسی حجم بیشتری از حافظه رو اشغال کرده باشه این پوشه هم مقدار حجم اشغال شده ی بیشتری رو نشون میده.@};-

th e nd
2016/04/09, 06:31
آقا من نخوام نشون بده کیو باید ببینم؟ :emoji_smiley-17:
یعنی داخلش یکسری فایل هست؟ :emoji_smiley-50:

الان SD کارت 32 گیگی من پر شده و چیز دیگه ای نمی تونم بریزم! :emoji_smiley-29: پس اطلاعات خودم رو که نیاز دارم بردارم و
یعد فرمت کنم؟ مشکلی که پیش نمیاد؟ :emoji_smiley-57:

Shahin007
2016/04/09, 10:09
آقا من نخوام نشون بده کیو باید ببینم؟ :emoji_smiley-17:
یعنی داخلش یکسری فایل هست؟ :emoji_smiley-50:

الان SD کارت 32 گیگی من پر شده و چیز دیگه ای نمی تونم بریزم! :emoji_smiley-29: پس اطلاعات خودم رو که نیاز دارم بردارم و
یعد فرمت کنم؟ مشکلی که پیش نمیاد؟ :emoji_smiley-57:

بله دقیقا فایل های دیتاهای برنامه ها و اطلاعات شما در اونجا قرار داره.
نه مشکلی پیش نمیاد .