PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلیل حجم بالای آپلود از سیستم در بستر اینترنت در زمان دانلود از اینترنت؟

saja
2016/03/29, 12:57
با سلام خدمت دوستان گرامی سوالی داشتم در این خصوص که من از اینترنت 2MB با حجم 5GB ماهانه مخابرات استفاده میکنم که از ساعت 1 شب الی 6 صبح دارای دانلود رایگان هست مدتی هست وقتی با استفاده از نزم افزار NetWorx میزان دانلود شبانه و سایر زمان های استفاده از اینترنت رو مشاهده کردم میزان آپلود دز زمان های که سیستم به صورت خودکار با نرم افزار IDM مشغول دانلود می باشد در یک ساعت به میزان 150MB میرسد و در مجموع در طول 5 ساعت شبانه (از ساعت 1 بامداد الی 6 صبح)میزان آپلود چیزی در حدود 750MB می باشد (تصویر پیوستی)و حال سوال اینجاست که چه چیزی از سیستم من با این حجم در حال آپلود شدن است در صورتی که در این بازه زمانی من با سیستم کار انجام نمدهم و تنها سیستم روشن و نرم افزار IDM براساس زمان بندی که قبلا برایش تعریف نموده ام در حال دانلود می باشد.
نظر دوستان در این خصوص چیست؟آیا اطلاعات شخصی و یا سایر اطلاعات به دلیل وجود بدافزار و اسپایور اینگونه آپلود میشود؟در این صورت راه های مقابله با انتقال داده ها (آپلود) و یا نرم افزار های محدود کننده و جلوگیری کننده آپلود بدون اجاره را معرفی نمایید.
شایان ذکر است ویندوز نصب شده بر روی سیستم ویندوز 10 و آنتی ویروس نیز Kaspersky Total Security 2015 می باشد.

45956

ErfanDL
2016/03/29, 13:08
دوست عزیز این به دلیل تلمتری شرکت ماکروسافت بر روی ویندوز 10 هست باید از این روش اقدام کنید

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

saja
2016/04/01, 14:00
ممنون از راهنماییتون.
من نرم افزار مورد نظر رو نصب کردم و تغییراتیرو که آموزش داده بود انجام دادم.اما در مرجله آخر به یه ارور کار تغییر پیکر بندی رو انجام داد ،ارورشم این بود که میگفت دسترسی به فایل hosts در مسیر C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts امکانپذیر نیست "Access Denied" من به مسیر بالا رفتم و پوشه رو از حالت read only خارج کردم اما فکر نکنم حالت Access Denied برای فایل بالا لغو شده باشه و بعد از این کار و اعمال کردن تغییرات و کلیک روی گزینه ok نرم افزار سیستم ریستارت شد.
اما من وقتی دوباره با نزم افزار NetWorx اطلاعات میزان دانلود شبانه رو چک کردم بازم میزان آپلود مثل قبل از انجام تغییرات باز نرم افزار DESTORY WINDOWS 10 SPYING هست.
به نظر شما مشکل از کجاست تغییرات اعمال نشده یا مشکل جای دیگه است؟

ErfanDL
2016/04/01, 14:42
ممنون از راهنماییتون.
من نرم افزار مورد نظر رو نصب کردم و تغییراتیرو که آموزش داده بود انجام دادم.اما در مرجله آخر به یه ارور کار تغییر پیکر بندی رو انجام داد ،ارورشم این بود که میگفت دسترسی به فایل hosts در مسیر C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts امکانپذیر نیست "Access Denied" من به مسیر بالا رفتم و پوشه رو از حالت read only خارج کردم اما فکر نکنم حالت Access Denied برای فایل بالا لغو شده باشه و بعد از این کار و اعمال کردن تغییرات و کلیک روی گزینه ok نرم افزار سیستم ریستارت شد.
اما من وقتی دوباره با نزم افزار NetWorx اطلاعات میزان دانلود شبانه رو چک کردم بازم میزان آپلود مثل قبل از انجام تغییرات باز نرم افزار DESTORY WINDOWS 10 SPYING هست.
به نظر شما مشکل از کجاست تغییرات اعمال نشده یا مشکل جای دیگه است؟

دوست عزیز اون نرم افزار رو باید Run as administrator کنید