PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید اسپیکر

Overclocker
2016/03/25, 14:03
سلام دوستان

یکی از بستگان نزدیک بنده قصد داره برای سیستمش یه اسپیکر خوب تا ۱/۵ تهیه کنه
این بنده خدا به خاطر درسش خیلی وقت گیم نداره و اگه هم وقت کنه ، تفننی بازی میکنه . با سیستمش آهنگ ( بیشتر کلاسیک و همین طور سنتی و کمتر پاپ ) گوش میده و از سیستمش برای فیلم دیدن هم استفاده میکنه.
الان یه سیستم مال زمان مرحوم z68 داره و شاید در آینده با یه iMac عوضش کنه.
من خودم با توجه به تجربه خوبی که از logitech z906 داشتم ، بهش همین مدلو پیشنهاد کردم ولی خودش دلش پیش هارمن کاردون گیره. مخصوصا مدل های aura و onyx . البته از nova هم خوشش میاد. خودش میگه وقتی با خودم میگم لاجیتک ۵.۱ کاناله هست ۱/۵ و هارمن ساده ۱/۲ ، عقلم میگه لاجیتک ولی دلم میگه نه.
البته این بنده خدا از هدفون ( ؟ ) B&O استفاده میکنه ( مدل H8 ) و خیلی هم راضیه و همین تجربش داره به سمت هارمن سوقش میده.
البته بهش سری SoundSticks رو هم پیشنهاد کردم که ۲.۱ هست و قیمتش هم یه مقدار مناسب تر از Aura ست ولی خب طراحیش به پای Aura نمیرسه.
نظر شما چیه ؟ با این کاربرد ها شما هارمن رو توصیه میکنید یا لاجیتک ؟ اگه هارمن ، کدوم مدلش ؟

aryaiee
2016/03/26, 17:12
هارمن کاردون صداش مرگ نداره!تخصصی که توی ارنج تلفیقی در اسپیکرهاش داره هیچ برندی ندارد.بدون شک مدل های هارمن.

Overclocker
2016/03/26, 20:11
هارمن کاردون صداش مرگ نداره!تخصصی که توی ارنج تلفیقی در اسپیکرهاش داره هیچ برندی ندارد.بدون شک مدل های هارمن.

خیلی ممنون
ببخشید یه سوال دیگه
کدوم مدل هارمن رو پیشنهاد میکنید ؟
Aura / Onyx / Onyx Studio / Nova / SoundSticks
آیا این مدل ها تو صداشون با هم تفاوت دارن یا فقط توی قیافشون هست ؟
بعد امکانش هست که ۲ تا از اینا رو با هم ست کرد برای صدای استریو ؟ اگه بله ، کدوم مدلا این قابلیت رو دارن ؟
و در نهایت اینکه محصولات هارمن رو از کجا میشه تهیه کرد ؟