PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس سیستم با کیس Corsair Graphit 760T

ARMIN
2015/05/02, 00:05
38576

old gamer
2015/05/02, 02:07
کارت گرافیک؟؟؟ کیس؟؟؟ بورد ؟؟؟ اون بورد کارت گیگا روپس نمیزنه؟؟؟ جوجه سیاه گیگا انداختی رو قرمز جیگری؟

ARMIN
2015/05/02, 12:40
کارت گرافیک؟؟؟ کیس؟؟؟ بورد ؟؟؟ اون بورد کارت گیگا روپس نمیزنه؟؟؟ جوجه سیاه گیگا انداختی رو قرمز جیگری؟

Gigabyte GTX 960 G1 Gaming 2G

کیس Corsair Graphit 760T

و مادربرد هم که مجددا" با افتخار Hero Z97

بورد خیلی خوب با گرافیک سازگاره، و اتفاقا" خیلی به هم میان. فقط یک مقدار فشار آوردم تا گرافیک گیگا رو تونستم به کیس پیچ کنم. حقیقتش، اگر پیچ وسط مادربرد رو می بستم، بعید بود گرافیک به ته کیس برسه و پیچ بشه.

میشه گفت از نظر کلاس زیبایی، گرافیک های گیگای سری 9 حرف ندارن.

iSteve
2015/05/02, 20:39
Gigabyte GTX 960 G1 Gaming 2G

کیس Corsair Graphit 760T

و مادربرد هم که مجددا" با افتخار Hero Z97

بورد خیلی خوب با گرافیک سازگاره، و اتفاقا" خیلی به هم میان. فقط یک مقدار فشار آوردم تا گرافیک گیگا رو تونستم به کیس پیچ کنم. حقیقتش، اگر پیچ وسط مادربرد رو می بستم، بعید بود گرافیک به ته کیس برسه و پیچ بشه.

میشه گفت از نظر کلاس زیبایی، گرافیک های گیگای سری 9 حرف ندارن.
کیس فعلی شما، کیس مورد علاقه ی منه :x هیچ کیسی رو به اندازه ی این دوست ندارم واقعا به طرز وحشتناکی قشنگ و شیک طراحی شده. خیلی خوشگله.
بهترین انتخاب... مبارکتون باشه و به شدت لذت ببرید :)
@};-

ARMIN
2015/05/02, 21:14
کیس فعلی شما، کیس مورد علاقه ی منه :x هیچ کیسی رو به اندازه ی این دوست ندارم واقعا به طرز وحشتناکی قشنگ و شیک طراحی شده. خیلی خوشگله.
بهترین انتخاب... مبارکتون باشه و به شدت لذت ببرید :)
@};-

ممنونم ناصر جان،

شما دستور بده برات تیپاکس کنم. قابلی هم نداره.

منم در شیش ماه گذشته در عشق این کیس بودم تا اینکه بالاخره خدا کمک کرد و گرفتم،

اما خوب، به عنوان کسی که کیس قبلیش کولرمستر بود، به وضوح برتری کیفیت ساخت کولر مستر رو حس کردم.

برتری های این کیس کورسیر در طراحی و فضای باز و بسیار کاربردی اون نهفته است. فضای پرت نداره، تمام بخش های اون با فکر ساخته شده، و پنل پنجره ای دستگیره ایش هم که زیبایی اون رو دو چندان میکنه.

اما در مقابل کیس Trooper که داشتم، اونم حرف نداشت، و ازش راضی راضی بودم.

در قیاس با کولر مستری که داشتم این کورسیر بدنه ی ضعیفتری داره. تروپر کولر مستر فوق العاده مستحکمه. دست به بدنه ی فلزی اون که می کشیدم قدرت و کیفیت ساخت و تو پر چهار چوب و اسکلت کولر مستر رو حس میکردم. در مقابل، کیس کورسیر بسیار ظریفتر و سست تره. این موضوع در سینی مادربرد به چشم میخوره. من میتونم با دستم سینی مادربرد رو به اصطلاح شیکم بدم. اما با دست نمیشه سینی مادربرد کیس تروپر رو تکون بدی. مثل تیر آهن هیجده خم بر نمیداره. اما سینی مادربرد کورسیر بسیار ظریفه. همچنین پایه های پلاستیکی اون، با اینکه پهن هستند اما می توان با فشار آوردن به وسط آنها - آنها را خم کرد. پایه های تروپر هم افتضاح بود، و آخر هم شکست، اما پایه های کورسیر، علیرغم ظاهر قوی که دارند اونقدر های هم توپر نیستند.

از دیگر ایرادات این کیس، همین درب های بسیار زیبا هستند. در لبه های بالا و پایین پنل های دو طرف کیس تروپر چهار پنج تا غلاف فلزی وجود داره که وقتی پنل رو می بندی، اون غلاف ها به چهارچوب کیس به صورت کشویی توی هم می روند و پنل قفل و بی حرکت میشه و از پشت پیچ میشه. این موضوع خیلی عادیه، مکانیزم بسته شدن اغلب کیس های درست درمون به همین شکل به کمک غلاف های بالا و پایینه، اما در کیس کورسیر به دلیل مکانیزم باز شدن پنل ها به شکل کابینتی اون غلاف ها وجود ندارند.

حالا مشکل کجا بوجود میاد، اینجا که هارد دیسک که داره میچرخه و لرزش روی بدنه ی کیس ایجاد میکنه، و یا فنها که دور میگیرند و باعث لرزش خفیف می شوند، لبه های بالایی و پایینی پنل های کیس کورسیر با صدای "ورررررررررررررررر" به بدنه برخورد میکنه و قادر نیست لرزش حاصل از گردش هارد یا فن ها رو در دور بالا دفع کنه و از بین ببره. از این رو وقتی من با دستم لبه ی پنل رو به بدنه ی کیس می چسبونم صدای خفیف لرزش از بین میره، اما دستم رو که بر میدارم، لرزش به سادگی پنل رو می لرزونه.

ولی خوب در کل راضی ام. من میخواستم Cooler Master 280L رو به صورت Pull-Push با دو فن 14 سانتی کورسیر و دو فن 15 سانتیمتری نوکتوا استفاده کنم و این کیس توانست این فضا و امکان را به من بدهد، اما تروپر قادر نبود رادیاتور 28 سانتی را به صورت Pull-Push پذیرایی کند.

خلاصه اینکه، هیچ چیز کامل و همه چیز تموم نیست. :)

ARMIN
2015/05/03, 16:46
به نظر من خرید 960 یک اشتباه هست.
به نسبت پولی که میپردازید و فاصله قیمتی کمی که کارت 970 زوتک داره فکر میکنم خریدش اشتباه هست
کارایی این کارت حتی از 7970 GHz هم کمتره.
اون هم خرید نسخه G1
این بررسی این کارت :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

به هر حال مبارک باشه ایشالا به خوبی و خوشی ازش استفاده کنید:) @};-

علی جان

آیا میدانید کارت گرافیک 970 زوتک مینیموم دور فنهاش 1400 در دقیقه است؟

و آیا می دانید کارت های گرافیک 970 ها همه از ایجاد نویز رنج می برند؟

;))

Reza Eshraghi
2015/05/03, 18:50
به نظر من خرید 960 یک اشتباه هست.
به نسبت پولی که میپردازید و فاصله قیمتی کمی که کارت 970 زوتک داره فکر میکنم خریدش اشتباه هست
کارایی این کارت حتی از 7970 GHz هم کمتره.
اون هم خرید نسخه G1
این بررسی این کارت :

به هر حال مبارک باشه ایشالا به خوبی و خوشی ازش استفاده کنید:) @};-

واقعاً هم نداره ارزش خرید علی جان . به درد افراد خاصی میخوره که تعدادشون خیلی کمه مثل من و رئیس ! :D
البته زوتک 970 ( 970OC دو فن ) هم در بین بقیه 970 ها همچین وضعی رو داره چه به صورت کلی از نظر نویز بالای فن های زوتک چه از نظر کارایی دمایی این مدل

Aliover
2015/05/03, 20:01
علی جان

آیا میدانید کارت گرافیک 970 زوتک مینیموم دور فنهاش 1400 در دقیقه است؟

و آیا می دانید کارت های گرافیک 970 ها همه از ایجاد نویز رنج می برند؟

;))

آرمین جان البته بحث من کارایی بود
و اینکه ایا میدانید کارت گرافیک منم نویز فنش زیاده؟ :-s
درسته کارت بسیار خنکی هست و 10 درجه از کارت های غیر رفرنس دیگه هم خنکه ولی نویز فناش زیاده
البته تو حالت بیکاری 1000RPM میزنه که نویزی نداره.
بازی که شروع میشه RPM فن ها به 55 درصد میرسه که یعنی بیش از 2000RPM که یه صدای شششششش هوووووو داخل اتاق میپیچه.
کولر مشکلی نداره این شکل فن هاست که مشکل ساز هست.
کارت قبلی MSI R9 280 Gaming OC دارای فن های اصلاح شده TwinFrozr IV Advanced بود که پره های بسیار بی صدا و ایرودینامیکی داشت.
اکثرا در دور 45 درصد فعالیت میکرد و هیچ صدایی نداشت.
جالب صدایی که دور فن های نسخه ادونسد تو دور 70 درصد داشت با صدای 50 درصد این نسخه ساده(7970) برابر میکنه.
من چند تایی که 970 گیگا رو تست زدم هیچ صدایی نداشتن.
ولی زوتاک رو نمیدونم.

ایجاد نویز؟
چه نویزی؟

واقعاً هم نداره ارزش خرید علی جان . به درد افراد خاصی میخوره که تعدادشون خیلی کمه مثل من و رئیس ! :D
البته زوتک 970 ( 970OC دو فن ) هم در بین بقیه 970 ها همچین وضعی رو داره چه به صورت کلی از نظر نویز بالای فن های زوتک چه از نظر کارایی دمایی این مدل

که اینطور. زوتاک هم پس با اینکه خیلی کارت خوش قیمتی هست ولی فن درست و حسابی نداره
خدایی به فن های MSI ایمان دارید؟ :D تو فروم مهدی مشقی یه 970 گیمینگ برا دوستش گرفت خدایی میگفت صدا ازش نشنیدم

ARMIN
2015/05/30, 23:56
45925

ARMIN
2016/03/24, 00:34
با سلام

عکس های سیستم بعد از مرتب کردن اتاق:

عکس از پشت کیس:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ARMIN
2016/03/24, 00:36

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ARMIN
2016/03/24, 00:37

ARMIN
2016/03/24, 00:38

Devileytion
2016/03/24, 02:22
آرمین جان سر صبحی حرکت زدی ها!
تازه خریدی؟ مبارک باشه.

Reza Eshraghi
2016/03/24, 07:19
تازه خریدی؟ مبارک باشه.

نه بابا ایمان جان ! اتاق رئیس مرتب نبوده اعتصاب کرده بوده عکس نمیگذاشته ! :D
زور وخشم عقابی برای اولین بار اینجا افاقه نکرد که زودتر عکس بگذاره ( از وقتی بازنشسته شدیم خشم عقابیمون هم بازنشسته شده ! :(:(()

----------
آزمین جان رادیاتور و اون دو تا فن A15 + پرینترت از پهنا تو بصل النخاعم !
انعکاس پاور و اسپیکر توی پلکسی کیس هم توی سلول های مخروطی و استوانه ای چشمم ! :emoji_smiley-07::emoji_smiley-07:
عنوان تاپیک که دیدم یه لحظه فکر کردم ایمان جان عکسی چیزی گذاشته از سیستمی با 760T !
خلاصه دلمون رو بردی خدا دلتو ببره ! :D

ARMIN
2016/03/24, 09:30
تازه خریدی؟ مبارک باشه.

سلام ایمان جان

مرسی عزیز، اما بیش از یک ساله که این سیستم رو دارم. منتها ازش کم عکس گذاشته بودم.

in-fo
2016/03/25, 21:30
آرمین جان واقعا منتظر یه همچین عکسایی بودم خیلی ممنون واقعا مشتاق دیدار غول شما بودم :|
فقط این فن های جلوی کیس فن های نوکتوا نیستن ؟ خنک کنندگیشون چطورن ؟ کم صدا هستن ؟ روی آخرین سرعتشون صداشون در چه حده ؟ کمه یا زیاده یا متوسطه یا اصلا صدا نداره ؟ :)
بعد اینکه من خیلی عاشق این کیس هستم مخصوصا سفیدش که دیگه اوجش هست .
کیفیت صدای اسپیکرا چطورن ؟ خیلی جمع و جور و قشنگه . وقتی صداش رو تا آخر بلند کنی خش خش نداره ؟ :| بیسش خوبه ؟ خونه رو میلرزونه ؟

ARMIN
2016/03/25, 23:07
آرمین جان واقعا منتظر یه همچین عکسایی بودم خیلی ممنون واقعا مشتاق دیدار غول شما بودم :|
فقط این فن های جلوی کیس فن های نوکتوا نیستن ؟ خنک کنندگیشون چطورن ؟ کم صدا هستن ؟ روی آخرین سرعتشون صداشون در چه حده ؟ کمه یا زیاده یا متوسطه یا اصلا صدا نداره ؟ :)
بعد اینکه من خیلی عاشق این کیس هستم مخصوصا سفیدش که دیگه اوجش هست .
کیفیت صدای اسپیکرا چطورن ؟ خیلی جمع و جور و قشنگه . وقتی صداش رو تا آخر بلند کنی خش خش نداره ؟ :| بیسش خوبه ؟ خونه رو میلرزونه ؟

والا غول که نمیشه گفت، ولی بچه غول چرا، هست. :emoji_smiley-14:

فن های نوکتوا صدایی ندارند. حتی روی آخرین سرعتشون صدایی ازشون در نمیاد. باددهی خوبی دارند. البته من برای رادیاتور چهار جفت فن نصب کردم تا نیاز نباشه دو فن با سرعت بالا بچرخند. در 90 درصد مدت زمانی که سیستمم روشنه بدون استثناع همه ی فن ها خاموش هستند و پمپ رادیاتور هم با حداقل سرعت میچرخه. اگر بازیی اجراکنم، گاهی فنهای رادیاتور روی دور پایین روشن میشن که اونهم صدایی نداره.

این کیس خیلی خوب و جاداره، حتی از 780T هم بهتره. اون زمان که من خریدمش هنوز سفیدش نیومده بود، وگرنه منم سفیدش رو بیشتر دوست دارم. البته نظرم رو در مورد کیس در پست 5 این تاپیک نوشتم.

کیقیت صدای اسپیکر ها خیلی خوبه، بسیار با کیفیت اجرا میشه. هنوز نتونستم صداش رو تا آخر بلند کنم، بیس متوسطی داره، یعنی صدای بیس رو میشنوی ولی قدرتی نداره که بلرزونه. من هم دقیقا" چون نمیخواستم بلرزونه این رو گرفتم که برای آپارتمان مناسب باشه. اصولا" چون نمیتونستم و نمیخواستم خونه رو بلرزونه این اسپیکر رو گرفتم، اگر هدف لرزوندن خونه بود Razer Leviathan رو میتونستم بخرم، هم استاندارد های بهتری داشت، هم قدرت بهتری نسبت به این، با همین قیمت که اینو گرفتم.

MR.POORSUNI
2016/03/26, 11:35
اقا ارمین گل در مورد محتویاتش و هاردای روی سقف کیس که کلااا هیییچ !!!! ظاهر حرفه ای و نورپردازی تو حلقم :) .و البته ایشالا دست کسی تو اون فنای نوکتوا نره که واای ...

in-fo
2016/04/09, 02:16
ارمین جان راستی
پنل کیس به اون خوشگلی و شیکی رو چطور دلت اومد درش بیاری ؟
اگه لازم نیست من هستم :|

ARMIN
2017/04/05, 00:42
یک روز پیش از 13 به در فرصت کوتاهی دست داد تا سفره هفت سین رو چند لحظه ای روی میزم قرار بدم هول هولکی این عکس یادگاری رو بگیرم.
سال نو رو به همه ی علاقمندان به سخت افزار کامپیوتر و دوستان و کاربران عزیزم تبریک میگم.

47695