PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لپ تاپ dell l503 x

MansoorJ
2016/03/22, 13:11
سلام

وقتتون بخیر

ببخشید میخواستم بدونم لپتاپ با این مشخصات چقدر میارزه
رم 8 گیگ ddr3
گرافیک gt540 4gig
سی پی یو i7 2630qm
هارد 750 گیگ
بلوری ریدر و دیودی رایتر

مدلش هم dell l502 x هست

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Pr0m3en
2016/03/22, 15:50
سلام

وقتتون بخیر

رم 8 گیگ ddr3
گرافیک gt540 4gig
سی پی یو i7 2630qm
هارد 750 گیگ
بلوری ریدر و دیودی رایتر

مدلش هم dell l502 x هست

درود
به نظر من 1800 می ارزه.

Reza Eshraghi
2016/03/22, 18:48
سلام

وقتتون بخیر

رم 8 گیگ ddr3
گرافیک gt540 4gig
سی پی یو i7 2630qm
هارد 750 گیگ
بلوری ریدر و دیودی رایتر

مدلش هم dell l502 x هست

سلام
سال نو مبارک @};-
میخواهید بخرید یا بفروشید ؟
قطعاتش به نسبت زمان خودش متوسط به بالا بوده مخصوصاً CPU که سریQ هست و 4 هسته ای واقعی
اما نسلش چندین ساله که منسوخه و به خاطر همین افت قیمت زیادی میخوره
از CPU و گرافیک 4 نسل جدیدتر اومده و رم هم یک نسل!
به نظرم جزئیات بیشتری بگید که میخواید بخرید یا بفروشید تا بشه روی قیمت ، منطقی نظر داد
خود این خرید و فروش حالات مختلفی داره
یکی میده به فروشنده(مغازه دار که توی کار قطعات کامپیوتر و لپ تاپ هست ) بفروشه براش و اون فروشنده ارزونتر میخره(از کسی مثل شما) و با سود خوبی میفروشه به مصرف کننده دیگری
یکی میفروشه به مصرف کننده مثل خودش و تمام قیمتی که ارزش براش تعیین میشه گیر خودش میاد
اگر قراره بخرید هم شبیه همین حالته . از فروشنده میخرید یا مصرف کننده ؟
اگه از فروشنده میخرید چند قیمت داده و اگه مصرف کننده هست چند قیمت داده ؟
در هردو حالت باید مهلت تست بگیرید و اگر فروشنده هستید مهلت تست بدید 48 تا 72ساعت حداقل
به نظرم اگه پنل (صفحه نمایش لپ تاپ سالم باشه و مشکل سخت افزاری خاصی نداشته باشه و متعلقات و باتری همه سالم و کامل باشند ، درحداقل حالت ممکن با توجه به مکانیکی بودن هارد و عمر تقریبی این لپ تاپ با توجه به نسل قطعاتش ،باید با نرم افزار بررسی بشه میزان سلامت و پرفورمنس هارد و اگه اوضاع خراب بود مقداری کسر قیمت بخوره نسبت به ارزش کلی لپ تاپ

درود
به نظر من 1800 می ارزه.

ببخشید بر چه اساسی 1800 ؟!!
کد رمز نسل این CPU چی هست ؟ سندی بریج یا آیوی بریج یا .... ؟

MansoorJ
2016/03/22, 22:28
سلام
سال نو مبارک @};-
قطعاتش به نسبت زمان خودش متوسط به بالا بوده مخصوصاً CPU که سریQ هست و 4 هسته ای واقعی
به نظرم جزئیات بیشتری بگید که میخواید بخرید یا بفروشید تا بشه روی قیمت ، منطقی نظر داد
یکی میده به فروشنده(مغازه دار که توی کار قطعات کامپیوتر و لپ تاپ هست ) بفروشه براش و اون فروشنده ارزونتر میخره(از کسی مثل شما) و با سود خوبی میفروشه به مصرف کننده دیگری
یکی میفروشه به مصرف کننده مثل خودش و تمام قیمتی که ارزش براش تعیین میشه گیر خودش میاد
در هردو حالت باید مهلت تست بگیرید و اگر فروشنده هستید مهلت تست بدید 48 تا 72ساعت حداقل
به نظرم اگه پنل (صفحه نمایش لپ تاپ سالم باشه و مشکل سخت افزاری خاصی نداشته باشه و متعلقات و باتری همه سالم و کامل باشند ، درحداقل حالت ممکن با توجه به مکانیکی بودن هارد و عمر تقریبی این لپ تاپ با توجه به نسل قطعاتش ،باید با نرم افزار بررسی بشه میزان سلامت و پرفورمنس هارد و اگه اوضاع خراب بود مقداری کسر قیمت بخوره نسبت به ارزش کلی لپ تاپ

سلام
سال نو شما مبارک. انشالله سال خوبی داشته باشید.

قصد فروش لپ تاپ رو دارم تا حالا نیاز به تعمیر نداشته ... فقط یک بار تعویض باتری داشته...و الان باتریش سالم کار میکنه.

میخوام بدونم چقدر بفروشم خوب هست. ممنونم.

MansoorJ
2016/03/22, 22:31
سلام
سال نو شما هم مبارک

من میخوام لپتاپم رو بفروشم و وتاحالا تعمیر نشده و فقط باتریش عوض شده و الان سالم کار میکنه

ممنون میشم راهنمایی کنید با چه قیمیتی بفروشم

ممنونم.

Reza Eshraghi
2016/03/22, 22:45
سلام
سال نو شما هم مبارک

من میخوام لپتاپم رو بفروشم و وتاحالا تعمیر نشده و فقط باتریش عوض شده و الان سالم کار میکنه

ممنون میشم راهنمایی کنید با چه قیمیتی بفروشم

ممنونم.
ببخشید در پست قبل فراموش کردم ورودتون رو به انجمن سخت افزار خوش آمد بگم @};-

میشه نرم افزار HardDisk Sentinel رو دانلود، نصب و اجراکنید و مثل این عکسی که گذاشتم روی مدل هارد که سمت چپ نشون داده میشه با موس انتخابش کنید تا جزئیات اطلاعات رو نشون بده ؟
هیچ لزومی به فعالسازی یا ک*ر*ک نرم افزار نیست (روی عکس کلیک کنید تا بزرگ نشون بده )

45916

خریدار آشنا دارید یا توی بازارچه فروم ها میفروشید یا به فروشنده میدید براتون بفروشه ؟ (با توجه به نکاتی که در پست قبل گفتم تفاوت داره بین قیمت گذاری زمانی که به مصرف کننده بفروشید یا به فرشنده )

MansoorJ
2016/03/22, 22:58
بسیار ممنونم ازتون.
تصویری که گذاشتید رو باز نمیکنه

من نرم افزار رو نصب کردم و این مشخصات هست.

45915

اگر بخوام به آشنا بفروشم چه قیمتی هست ؟
یا اینکه اگر بخوام داخل نرم افزار هایی مثل دیوار قرار بدم با چه قیمیتی قرار بدم؟

Reza Eshraghi
2016/03/22, 23:37
بسیار ممنونم ازتون.
تصویری که گذاشتید رو باز نمیکنه

من نرم افزار رو نصب کردم و این مشخصات هست.

45915

اگر بخوام به آشنا بفروشم چه قیمتی هست ؟
یا اینکه اگر بخوام داخل نرم افزار هایی مثل دیوار قرار بدم با چه قیمیتی قرار بدم؟

مصرف کننده آشنا با فروش اینترنتی داخل انجمن ها و سایت هایی مثل دیوار در کل فرق نداره چون هردو مصرف کننده طرف شما هست حالا اون آشنا ممکنه کمی بهش تخفیف بدید ولی کاربری که آشنا نیست با حداکثر قیمت بهش میدین
برای مصرف کننده 1380 با تلورانس( مثبت/ منفی ) 20 تا 30 هزار تومن
فروشنده بیشتر از 1280 از شما نخواهد خرید در بهترین حالت ممکن !

Pr0m3en
2016/03/23, 12:47
سلام
سال نو مبارک @};-

sandyالان نوتبوک با این قدرت 3 تومنه نوش اینقدر می ارزه به نظرم ولی فروشش اشتباهه(من بودم نیگه میداشتم)