PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قدرت سخت افزار گوشی خودتون رو به رخ همه بکشید

ABS92
2016/03/12, 15:16
با عرض سلام و ادب خدمت همه کاربران و مدیران دوست داشتنی مجموعه سخت افزار@};-

....Let's Start....

چند روز پیش بود که گوشی جدیدم یعنی htc one M8 EYE رو خریدم..روز اول گوشی رو اگه اشتباه نکنم به اندروید 5.0 آپ کردم و یه تست انتوتو نسخه ی 6 ازش گرفتم که امتیازی در حدود 54000 گرفت و توی لیست رنکینگ قبل از گوشی leTv قرار گرفت.

همین دیشب بود که اتفاقی یه Check for Update زدم و دوتا پارت آپدیت جداگانه برای اندروید 6 شناسایی و دانلود شد که بعد نصب هم از نظر ظاهری و هم سرعت و روانی بهبودهایی رو بهمراه داشت...

تا اینجا همه چیز برام رنگ جدید داشت و خیلی خوشحال ازینکه انتخاب خوبی داشتم برای خرید گوشی و خداروشکر واقعا هم گوشی خوبی هست..
قسمت هیجان انگیز اتفاقات به همینجا ختم نشد و بعد از نصب دوتا اپلیکیشن بنچمارک معروف یعنی انتوتو6 و گیک بنچ3 و انجام تست ها باعث تعجب من شد...

45863

45864

این هم از شات های نتایج بنچمارک های انجام شده(البته انتوتو رو دوبار تست گرفتم که بغیر از نتیجه ی کلی بقیه ی موارد اافزایش داشتن) :

45865 45866 45867

با این تست گوشی من با اختلاف حدود 1000 امتیاز پشت سر LG G4 قرار گرفت که واقعا نشون میده یه سیستم عامل بهینه مثل اندروید 6 چقدر میتونه توی عملکرد تاثیر داشته باشه.با این آپدیت سیستم عامل چیزی حدود 10.000 با اسکور گوشی در انتوتو اضافه شد و من شدید به اندروید ایمان آوردم :دی
بنظرم این امتیاز و عملکرد برای یک گوشی ای که مال تقریبا یک سال و خورده ای پیشه خیلی عالی باشه چون بنظر من با چیپ های جدید و البته 64 بیت شدنشون یک جهش داشتن نسبت به چیپ های 32 بیتی.

دوستان و عزیزان لطفا با نظرات و انجام تست ها بر روی گوشی های خودتون و اشتراک اونها در این تاپیک مارو همراهی کنید...

ممنون از همه ی دوستان بابت توجهتون@};-

ABS92
2016/03/16, 14:26
New Record Of My Precious M8 EYE

45892 45893

اختلاف ناچیز با G4(البته حتما با اندروید استوک) رو ببینید....

لطفا دوستان هم مشارکت داشته باشید تا با عملکرد گوشی هامون توی استفاده روزانه و واقعی آشنا بشیم

Pr0m3en
2016/04/25, 10:41
درود
گوشی خودم
Xiaomi Redmi Note 3 pro 32

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ABS92
2016/04/25, 15:17
درود
گوشی خودم
Xiaomi Redmi Note 3 pro 32

درود بر شما

خیلی عالیه...

قدرت چیپ 650 اسنپ واقعا عالیه...

الان دیگه شرکت ها دارن توی میان رده هاشون ازش استفاده میکنن که خیلی خوبه و قدرت خوبی داره

یه گیک بنچ هم بگیر ازش ببینیم ..
ممنون

Pr0m3en
2016/04/25, 18:39
درود بر شما

خیلی عالیه...

الان دیگه شرکت ها دارن توی میان رده هاشون ازش استفاده میکنن که خیلی خوبه و قدرت خوبی داره

ممنون
اره خداییش راضیم ازاش
خدمت شما
فقط برنامه پخش موزیک گوشی هم در حال اجرا بود
اینم صبح گرفتم

kamyar
2016/04/25, 19:50
درود بر شما

خیلی عالیه...

ممنون
سلام
توجه کنید نسخه های Antutu تست شده متفاوت هستند در نتیجه نتایج هم قابل مقایسه نیستند(احتمالا به همان شکلی که با G4 مقایسه میکنید)

بهتر هست شما مشخص کنید با چه ورژنی قرار داده بشه به عنوان مثال 6.0.4 یا 6.1.4 یا... به این شکل میشه امتیاز دستگاه ها رو مقایسه کرد

الان تنها تستی مفیدی که در تاپیک قرار دادید همین Geekbench هست

Pr0m3en
2016/04/26, 12:20
سلام
توجه کنید نسخه های Antutu تست شده متفاوت هستند در نتیجه نتایج هم قابل مقایسه نیستند(احتمالا به همان شکلی که با G4 مقایسه میکنید)

بهتر هست شما مشخص کنید با چه ورژنی قرار داده بشه به عنوان مثال 6.0.4 یا 6.1.4 یا... به این شکل میشه امتیاز دستگاه ها رو مقایسه کرد

الان تنها تستی مفیدی که در تاپیک قرار دادید همین Geekbench هست
الان گیک بنچ گوشی من چطوره؟
در حد g4 هست؟
درضمن هر دو بنچمارک یجور نیستن بازم
فکر میکنم گیک بنچ پردازنده محورتره و انتوتو هم گرافیک محورتر.

kamyar
2016/04/26, 12:35
الان گیک بنچ گوشی من چطوره؟
در حد g4 هست؟
درضمن هر دو بنچمارک یجور نیستن بازم
فکر میکنم گیک بنچ پردازنده محورتره و انتوتو هم گرافیک محورتر.

بله دقیقا به مانند G4 هست

میتونید در سایت رسمی(لینک بالا)امتیاز باقی دستگاه ها رو مقایسه کنید

بله درست فکر میکنید Geekbench تنها تست پردازنده و مقدار کمی رم هست گرافیک تاثیری در نتیجه نهایی ندارد

Pr0m3en
2016/04/26, 12:37
بله دقیقا به مانند G4 هست

میتونید در سایت رسمی(لینک بالا)امتیاز باقی دستگاه ها رو مقایسه کنید

بله درست فکر میکنید Geekbench تنها تست پردازنده و مقدار کمی رم هست گرافیک تاثیری در نتیجه نهایی ندارد
یه چیزیش عجیبه
جفتشون پردازنده 6 هسته ای دارن
ولی قدرت تک هسته ها متفاوت ولی کل هسته ها مشابه!!!
چرا؟

kamyar
2016/04/26, 13:15
یه چیزیش عجیبه
جفتشون پردازنده 6 هسته ای دارن
ولی قدرت تک هسته ها متفاوت ولی کل هسته ها مشابه!!!
چرا؟

به خیلی از موارد مثل دمای دستگاه هنگام تست(وسط تست دما بره بالا),ورژن اندروید,ورژن برنامه(به عنوان مثال اگر اندروید 6 هستید با ورژن 3.4.1 تست کنید)و.... مربوطه
شما جزِِِییات تست خودتون رو با لینک بالا مقایسه کنید ببینید کجا امتیاز ها بیشترین تفاوت رو دارند

Pr0m3en
2016/04/26, 19:34
به خیلی از موارد مثل دمای دستگاه هنگام تست(وسط تست دما بره بالا),ورژن اندروید,ورژن برنامه(به عنوان مثال اگر اندروید 6 هستید با ورژن 3.4.1 تست کنید)و.... مربوطه
شما جزِِِییات تست خودتون رو با لینک بالا مقایسه کنید ببینید کجا امتیاز ها بیشترین تفاوت رو دارند
من روی کیسم چون فن داره موقع تست گوشی رو میزارم رو کیس و خداییش هم خنکه
ولی اصلا عقل جور در بیرون نماید نگه اینکه به از صحبت هاتون به این نتیجه رسید که توی سینگل و مولتی کور و تست های مختلف پردازنده ها با هم اختلاف دارند
در این صورت خیلی جالبه 😇

kamyar
2016/04/26, 22:09
من روی کیسم چون فن داره موقع تست گوشی رو میزارم رو کیس و خداییش هم خنکه
ولی اصلا عقل جور در بیرون نماید نگه اینکه به از صحبت هاتون به این نتیجه رسید که توی سینگل و مولتی کور و تست های مختلف پردازنده ها با هم اختلاف دارند
در این صورت خیلی جالبه
بله دقیقا درست متوجه شدید امتیاز تک هسته و چند هسته ای متفاوت هست حتی اگر با یک دستگاه چند بار تست بگیرید

الان این تست های دستگاه خود بنده هست هر یک با اختلافی دقیقه ای از هم گرفته شده اند اما همانطور که میبینید نتیجه تک هسته ای در تست دوم بالاتر شده ولی چند هسته ای کاهش داشته