PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید سیستم گیمینگ در حد 5 میلیون

saja
2016/03/02, 20:50
سلام خدومت دوستان.
یه سیستم گیمینگ میخوام جمع کنم در حد 5 میلیلون خودم به قطعات زیر رسیدم میدونم نیاز به محکم کاری داره دوستان یه نگاهی بندازن راهنمایی کنید جهت بهتر شدن پکیچ برای خریدن با بیان دلیل باشه فقط اگر قطعه ای رو معرفی میکنید به جای قطعات زیر .
ممنون

MAIN = ASUS Z97-Pro Gamer LGA1150 Z97 Mainboard
CPU = Intel Core™ i5-4460 Haswell Processor
RAM = Corsair Vengeance Pro Red 16GB 8GBx2 2400Mhz DDR3
VGA = GIGABYTE GTX 980 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5 256bit
HDD = WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD
SSD = SanDisk 64GB SATA SSD
MONITOR= Samsung S22E310H 22inch FHD Monitor
CASE = Green X1 Basic Gaming case
DVD-RW = Liteon iHAS122-04 DVD-RW 24X
POWER = GREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU

third person
2016/03/02, 22:38
سلام. با این بودجه بهتره که از نسل جدید پردازنده های اینتل (Skylake) استفاده کنید :

cpu: Intel® Core™ i5-6600
M/B : ASUS Z170 Pro Gaming LGA1151
RAM : Gskill Ripjaws V 8 GB 4GBx2 3000Mhz CL15 DDR4
VGA : GIGABYTE GTX 980 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5
H.D.D: Western Digital Caviar Blue 1TB WD10EZEX
S.S.D: Samsung 850 Evo 120GB
O.D.D: Asus 24X DRW-24D3ST
PSU: GREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum
Case: XIGMATEK MACH III
Monitor: Samsung Full HD S24D595 Plus PLS

مجموعا حدود 5میلیون میشه.

mohsen70
2016/03/03, 13:03
سلام. با این بودجه بهتره که از نسل جدید پردازنده های اینتل (Skylake) استفاده کنید :

RAM : Gskill Ripjaws V 16GB 4GBx2 3000Mhz CL15 DDR4

حاج مهدی میشه به رمی که پیشنهاد دادید یه نگاه دیگه بندازید

third person
2016/03/03, 16:19
حاج مهدی میشه به رمی که پیشنهاد دادید یه نگاه دیگه بندازید
ممنون. 8 گیگ منظورم بود. تصحیح شد.

kingphoenix
2016/03/03, 17:15

RAM : Gskill Ripjaws V 8 GB 4GBx2 3000Mhz CL15 DDR4

با این بودجه و این کانفیگ بنظر من مشکل بزرگی هست.
من وقتی پیشنهاد CPU که ضریب باز نیست میدین مادبورد از سری Z پیشنهاد ندین چون پولشون صرف چیزی میکنن که نیازی نیست بهتره از سری H استفاده کنن که ارزون تر هست و مدلهای گرونش هم که از نظر قیمتی با سری Z نزدیک هست امکانات به مراتب بهتری در رده ی هم قیمتی Z میدن. با این مورد میتونن یحتمل رمشون هم 16 گیگ بکنن چون فرکانسی که سری H پشتیبانی میکنه 2133 هست. درضمن تاکیداً توی بازی رم با فرکانس بالا تاثیر بسیار بسیار کمی توی افزایش راندمان خروجی داره و نیازی نیست ایشون برای بازی رمی با فرکانس 3000 خریداری بکنن.

ولی این موردایی که گفتم میتونه همچنان از سری Z انتخاب بشه به شرط اینکه این دوستمون بعداً قصد داشته باشن CPU با ضریب باز بگیرن و کاربری دیگه ای هم از سیستم در آینده داشته باشن.

third person
2016/03/03, 17:48
من وقتی پیشنهاد CPU که ضریب باز نیست میدین مادبورد از سری Z پیشنهاد ندین چون پولشون صرف چیزی میکنن که نیازی نیست بهتره از سری H استفاده کنن که ارزون تر هست و مدلهای گرونش هم که از نظر قیمتی با سری Z نزدیک هست امکانات به مراتب بهتری در رده ی هم قیمتی Z میدن. با این مورد میتونن یحتمل رمشون هم 16 گیگ بکنن چون فرکانسی که سری H پشتیبانی میکنه 2133 هست. درضمن تاکیداً توی بازی رم با فرکانس بالا تاثیر بسیار بسیار کمی توی افزایش راندمان خروجی داره و نیازی نیست ایشون برای بازی رمی با فرکانس 3000 خریداری بکنن.

ولی این موردایی که گفتم میتونه همچنان از سری Z انتخاب بشه به شرط اینکه این دوستمون بعداً قصد داشته باشن CPU با ضریب باز بگیرن و کاربری دیگه ای هم از سیستم در آینده داشته باشن.
این بیان شما بیشتر شبیه جمله امری بود تا بیان نظر شخصی !!
اما چون در صحن علنی تاپیک مطرح کردید ، این بار رو استثنائا جواب میدم. دفعه بعد لطف کنید که اگر نظر دیگه ای داشتید در پیام خصوصی مطرح کنید تا نظم تاپیک هم بهم نخوره.

اولا که پیشنهاد سیستم و مشاوره در این انجمن در ابتدا بر اساس بودجه (که مهمترین فاکتور مشاوره محسوب میشه) و بعد هم کاربرد کاربر انجام میگیره.

رمهای پیشنهاد شده اولا دارای قیمت مناسبی هستن که در بودجه ایشون قرار میگیره و ثانیا در مورد رمهای DDR4 به علت داشتن تاخیرهای بالا، اگر بشه سعی می کنیم که با پیشنهاد دادن رمهای با فرکانس بالاتر این ضعف رو بپوشونیم. البته تا جایی که بودجه کاربر اجازه بده. ضمن اینکه اختلاف راندمان بین دو فرکانس 3000 و 2133 در بازیها اونقدرها هم کم نیست که شما میگید!
روی همین اصل مادربردی با چیپ Z170 پیشنهاد شد که بتونه از این فرکانس استفاده کنه. پس پول صرف چیزی نشده که نیاز نباشه !!!
ضمن اینکه با پیشنهاد یک برد مناسب با چیپ H170 اونقدر تفاوت قیمت حاصل نمیشه که بشه باهاش 16 گیگ رم تهیه کرد.

ali69
2016/03/03, 19:00

اتفاقا به نظرم با توجه به کاربری شون که گیم هست و هزینه ای که دارن میکنن خرید z170 pro gaming با چیپ شبکه بهتر و چیپ صوتی فوق العاده supremeFX کاملا منطقی تر هست و امکانات بیشتری داره برای ایشون... حالا حتی اگر cpu نخواد ضریب باز باشه.

kingphoenix
2016/03/03, 20:25
Mainboard: Gigabyte GA-H110M-A
CPU: Intel Core i5-6600
Graphic: Gigabyte GTX 980 OC Xtreme Gaming WF 3X 4GB
RAM: GSkill Ripjaws V 2×8GB DDR4 2400MHz CL15 Red
SSD: Samsung 850 EVO 120GB
HDD: Western Digital Green 1TB
PSU: Green GP750B-OC+ Platinum
Case: Green X2 Jaguar Gaming
Monitor: BenQ Full HD GL2460HM

حدوداً 5 میلیون

third person
2016/03/03, 20:37
Mainboard: Gigabyte GA-H110M-A
CPU: Intel Core i5-6600
Graphic: Gigabyte GTX 980 OC Xtreme Gaming WF 3X 4GB
RAM: GSkill Ripjaws V 2×8GB DDR4 2400MHz CL15 Red
SSD: Samsung 850 EVO 120GB
HDD: Western Digital Green 1TB
PSU: Green GP750B-OC+ Platinum
Case: Green X2 Jaguar Gaming
Monitor: BenQ Full HD GL2460HM

حدوداً 5 میلیون
انتخاب این برد رده پایین برای یک سیستم گیمینگ 5 میلیونی هیچ توجیهی نداره. دوست عزیز ، این سیستم به هیچ وجه بالانس نیست. الان دلیل انتخاب این مادربرد در کنار این قطعات چی هست؟! حتما اطلاع دارید که رمها با فرکانس 2400 بوت نمیشن

kingphoenix
2016/03/03, 20:49
انتخاب این برد رده پایین برای یک سیستم گیمینگ 5 میلیونی هیچ توجیهی نداره. دوست عزیز ، این سیستم به هیچ وجه بالانس نیست. الان دلیل انتخاب این مادربرد در کنار این قطعات چی هست؟! حتما اطلاع دارید که رمها با فرکانس 2400 بوت نمیشن

درمورد بالانس نبودن بهتره حرف کلی نزنید ایراد بصورت موردی قید کنید

اگر ایرادی که از این سیستم رم هست لیست ساپورت رم های این مادربورد از ساعت گیگا دریافت کنید و مشاهده کنید.

third person
2016/03/03, 21:06
درمورد بالانس نبودن بهتره حرف کلی نزنید ایراد بصورت موردی قید کنید

اگر ایرادی که از این سیستم رم هست لیست ساپورت رم های این مادربورد از ساعت گیگا دریافت کنید و مشاهده کنید.

این چه وضعشه ؟ هر چی سعی می کنیم با سعه صدر برخورد کنیم ، بدتر سوء استفاده میشه.
الان این جواب سوال بنده بود ؟! این برد ضعیف بالانس این سیستم رو بهم زده . یک کارت گرافیک رده بالا و 16 گیگ رم به همراه پردازنده 6600 رو یک برد با چیپ H110 و مدار تغذیه 4 فازی چه کار می کنه ؟!!

اون لیست ساپورت رم رو فقط شما ندیدی عزیز. مهم اینکه که این مادربرد اجازه فعالیت به فرکانس بالاتر از 2133 نمیده. ولی باز هم مشکلی نیست چون روی فرکانس پایه کار میکنه. ایراد وارد به سیستم شما انتخاب نادرست مادربرد و ارائه یک پیشنهاد غیر بهینه است
به علت ارائه مشاوره غیر بهینه ، عدم پاسخگویی صحیح به مدیریت و ایجاد اخلال در کار تاپیک با وجود تذکر قبلی ، یک اخطار دریافت می کنید.
بحث بیشتر هم ممنوع. صحبتی داشتید در پیام خصوصی
والسلام

aryaiee
2016/03/04, 09:24

دوست عزیز،
شما چرا چیپست Z170 رو فقط در قابلیت های اورکلاک می بینید؟اولا که ایشون ممکنه بعدا بخوان پردازنده رو به مدل های ضریب باز ارتقاء بدن.دوم اینکه چیپست Z170 دارای کاربردهای بسیاری است که از جمله آنها من به 26 رابط HSIO،تمرکز بیشتر بر روی مسیرهای PCI برای استفاده از حافظه های مدرن مثل کلاس NVME و 3 فضای مسیریابی سیستم صوتی در 3 سایز مختلف،قسمت مجزا برای دریافت و پردازش سیگنال های NFC،الگوریتم شسته رفته دریافت HDMI 2.0 و بهترین الگوریتم برای مسیر Alpine Ridge است.توانایی های این چیپست خصوصا در زمینه الگوریتم طراحی با مدل های دیگر به شدت متفاوت است.در نتیجه این بار قبل از دادن دستور به مدیر انجمن،بد نیست یک مقدار مطالعه داشته باشید.

saja
2016/03/06, 02:18
با سلام خدمت دوستان در تایپکی با عنوان : راهنمایی برای خرید سیستم گیمینگ در حد 5 میلیون در لینک مقابل[کلیک کنید] (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
نظر دوستان رو در مورد سیستم گیمینگ تا رنج قیمتی 5 میلیون خواستم که دوستان محبت کردن و نظراتشون رو گفتن و با توجه به بسته شدن تایپک توسط مدیر مجبور شدم ادامه موضوع و سوال رو در اینجا بیان کنم.
با توجه به پیشنهاد دوستان و معرفی سیستم و بررسی مجدد خودم به سیستم با مشخصات زیر رسیدم:

MAIN : GIGABYTE Z170X-Gaming 3 LGA1151 Z170 Mainboard
ASUS Z170 Pro Gaming LGA1151 Z170 Mainboard :
CPU : Intel® Core™ i5-6600 Skylake Processor
RAM : Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4
Gskill Ripjaws V 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4 :
Gskill Ripjaws 4 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4 :
HDD : WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD
SSD : Samsung 850 EVO 120GB SATA3 SSD
MONITOR : Samsung S22E310H 22inch FHD Monitor
Samsung S24D595 Plus 24inch PLS LED Monitor :
Samsung S24D395HP Plus 24inch PLS LED Monitor :
CASE : Green X1 Basic Gaming case
POWER : GREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum
DVD-RW : Pioneer DVR-219LBK DVD-RW 24X

اما چند تا سوال در انتخاب برخی قطعات این سیستم برام پیش اومده و اون اینکه در انتخاب قطعات مین ،رم و مانیتور بین چند نمونه بالا مردد هستم اگر نظرتون رو در مورد تغییرات و همچنین کل سیستم و انتخاب بین کدام مین و رم ومانیتور بفرمایید ممنون میشم
تو مین نظر خودم به GIGA هست به دلیل اینکه فرکانس قابل پشتیبانی رم تا 3600 هست و یه دلیل دیگه ،نمیدونم درست هست یا نه و اون اینکه اینکه چون گرافیک از برد گیگا هست فکر میکنم رو مادر برد گیگا این گرافیک هم بهتر از ایسوس جواب میده[نمیدونم چقدر علمی هست این نظر] در مودرRAM خودم نظرم بیشتر به سری Trident Z هست هم سری جدید رم های جی اسکل هست هم تکنولوژی به کار رفته در اون از سری قبل بهتر شده چه در سرعت چه در مصرف انرژی در مانیتور هم شکل و قیافه مهم نیست و بیشتر کارایی و پایین بودن قیمت به طوری که جمع کردن قطعات در انتهای منجر به نمایش خروجی در مانیتور میشه نمیخوام با این همه هزینه در انتها کار خراب بشه با خریدن مانیتور بی کیفیت.در مورد کیس هم قیافه کیس مهم نیست فقط اینکه قیمت پایین و جادار بودن به نحوی که قطعات بالا درش بدون دردسر جابشن و در انتها هم یه کول ایر متناسب برای سی پیو که در حد 50-70 باشه که با مین و جای رم مشکلی نداشته باشه اگه معرفی کنید ممنون میشم
با تشکر

kingphoenix
2016/03/06, 21:48
دوست عزیز،
شما چرا چیپست Z170 رو فقط در قابلیت های اورکلاک می بینید؟اولا که ایشون ممکنه بعدا بخوان پردازنده رو به مدل های ضریب باز ارتقاء بدن.دوم اینکه چیپست Z170 دارای کاربردهای بسیاری است که از جمله آنها من به 26 رابط HSIO،تمرکز بیشتر بر روی مسیرهای PCI برای استفاده از حافظه های مدرن مثل کلاس NVME و 3 فضای مسیریابی سیستم صوتی در 3 سایز مختلف،قسمت مجزا برای دریافت و پردازش سیگنال های NFC،الگوریتم شسته رفته دریافت HDMI 2.0 و بهترین الگوریتم برای مسیر Alpine Ridge است.توانایی های این چیپست خصوصا در زمینه الگوریتم طراحی با مدل های دیگر به شدت متفاوت است.در نتیجه این بار قبل از دادن دستور به مدیر انجمن،بد نیست یک مقدار مطالعه داشته باشید.

اولاً اگر موردی بود و مجدد نمیخواستین تاپیک به گفته ی مدیری که پستای منو پاک میکنه و پستای خودشو میزاره بمونه تا آخرین پست من که توضیح علت غیر متناسب کانفیگ گذاشتتم الان مشخص نیست و هرکی بیاد فکر میکنه از گاگولستان اومدم پست گذاشتم، به حاشیه نره توی پ.خ درمیون میزاشتین.

الانم نمیدونم پست های قبلی من رد تایید شده و برای شما قابل مشاهده هست یا کلاً حذف شده! ولی درجریان اگر نیستین یکطرفه قضاوت نکنید چون به لطف پاک شدن پستای من شما اطلاع ندارین چی شده.

من به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچ عنوان از سری Z برای داشتن کاربردهای دیگش در این موراد صحبتی نکردم که با گفتن اینا میخوایید بگید من شخص بی اطلاعی هستم و نمیدونم، فقط بدلیل محدودیت بودجه دقت فرمائید در این حالت فقط، چون ایشون نمیخوان خرج بیشتری کنن این موارد به هیچ عنوان به کارشون نمیاد برعکس اگر بتونن هارد SSD یا مانیتور بهتر بگیرن خیلی از بازی کردن لذت میبرن (هرچند که منم هرکاری کردم نمیشد توی این قسمت آفرهای سطح بالاتر داد) و ثانیاً خریدشون تاکید کردن برای بازی هست و این کاربردهایی که شما از سری Z قید میکنید برای این بودجه قابل استفاده نیست قاعدتاً میدونید که سخت افزار مورد نیاز برای استفاده از برخی قابلیت هایی که قید کردین نیاز به هزینه بیشتر داره که ایشون توی این محدودیت بودجه ای که گفتن نمیتونن بهره ای از این موارد ببرن مثل این میمونه شما توی کوچه ی با عرض 2 متری بخوایین هزینه بیشتر کنید با اتوبوس رد بشین خب نیازی نیست راحته موتور بگیرین تا راحت رد بشه چون هدف ابتدا رد شدن از اون کوچه هست.

شما اطلاعات مدیر محترم خودتون بالا ببرین که فرق بوت نشدن سیستم و بالا اومدن در حالت پایه نمیدونستن اومده بودن مثاً مچ گیری بکنن!

مثالاً اون ورژن خروجی HDMI موقعی به کارشون مومد که میخواستن با گرافیک خود هسته مرکزی کارشون انجام بدن الان که کارت گرافیک تقریباً سطح بالایی دارن استفاده میکنن. یا دوباره میگم توی خروجی صدا رنج قیمتی زیر 800 تومن برای مادربورد هیچ کدوم از onboard ها مزیتی که بخاطرش کسی شاخ و شونه بکشه تا فلان مادربورد بگیر بهتره نسبت به اون یکی به هیچ عنوان نداره کسی خواست مادربورد میان رده بگیره و صدای سطح بالایی داشته باشه الزاماً کارت صدای جدا بگیره میتونه حالشو ببره.

و درنهایت اینکه شما خودتون با کمال اطلاعات بدونید و به دیگران هم انگ بی اطلاعی بزنید درست نیست درضمن حتی کسی اینجا از روی بی اطلاعی هم حرفی زد باید برای بالا بردن اطلاعاتش ، تصحیح و تکمیل اطلاعات براش بکنید.

موفق باشید.

================
شرمنده تند حرف زدم چون پست هام اینجا پاک شده بود، از این تاپیک دل چرکینم

saja
2016/03/06, 22:04
با سلام خدمت دوستان و عرض خسته نباشید.
از دوستان خواهش میکنم بحث های حاشیه ای رو کنار بزارن ما یه سوال پرسیدیم و از شما راهنمایی خواستیم هر کس به نسبت دانشش نظر خودشو ارایه بده و در انتها حق انتخاب از بین نظرات رو برای سوال کننده قایل بشه با این کارفکر کنم این جو هم ایجاد نشه.
ممنون

third person
2016/03/06, 23:13
با سلام خدمت دوستان و عرض خسته نباشید.
از دوستان خواهش میکنم بحث های حاشیه ای رو کنار بزارن ما یه سوال پرسیدیم و از شما راهنمایی خواستیم هر کس به نسبت دانشش نظر خودشو ارایه بده و در انتها حق انتخاب از بین نظرات رو برای سوال کننده قایل بشه با این کارفکر کنم این جو هم ایجاد نشه.
ممنون

بنده از شما عذرخواهی می کنم دوست عزیز. ما در این مجموعه تلاش خودمون رو می کنیم که مسایل و بینظمی هایی از این قبیل بوجود نیاد، اما مثل اینکه همیشه همه چیز بر وفق مراد پیش نمیره !
بگذریم ، و اما در مورد سیستم شما :
در مورد مادربرد اون مدل گیگابایتی که فرمودید هم انتخاب خوبی هست . منتهی انتخاب اول بنده همون برد ایسوس پروگیمر هست به دلایلی مثل قیمت پایین تر ، مدار تغذیه بهتر و چیپ صوتی بهتر. میزان فرکانس قابل پشتیبانی توسط پروفایل XMP در برد Gaming 3 هم 3466 هست. نیازی هم به یکسان بودن برند سازنده مادبرد و کارت گرافیک نیست. عملکرد گرافیک 980 گیگا بایت رو هر دو برد تفاوتی نخواهد داشت.

رم رو همون مدلی که عرض کردم بردارید. تفاوت کیفیتش با سری Trident Z ملموس نیست. اگر اوورکلاکر بودید بحث فرق می کرد. سری Ripjaws V هم مثل سری Trident Z برای نسل جدید پردازنده های اینتل طراحی و ساخته شدن. مدلی که عرض کردم خدمتتون زمان تاخیر پایین تری داره یعنی CL15. لذا با همون فرکانس 3000 بردارید بهتره.

مونیتور رو یکی از دو مدل S24D595 یا S24D395HP انتخاب کنید. پنل این مدل ها PLS هست که کیفیت تصویری بهتری نسبت به S22E310H ارائه می کنن.

برای کیس هم باز مدلی رو که گفتم ارجح میدونم. قیمت مناسب در کنار امکانات مناسب و تهویه خوب.

پردازنده ای که تهیه می کنید کولر استوک داره. اگر بخواید کولر غیر استوک تهیه کنید حداقل مدل ThermalRight True Spirit 120M BW Rev.A CPU Cooler رو به قیمت 130 تومن توصیه می کنم. مدل های ارزون تر و در اون محدوده قیمتی که گفتید چندان تفاوتی با کولر استوک در خنک کنندگی ایجاد نمی کنن و فقط پولتون هدر میره.

PC2GAME
2016/03/06, 23:21
MAIN : GIGABYTE H170-Gaming 3 LGA1151 H170
بخاطر هسته مرکزی با ضریب بسته پیشنهاد سری Z نمیشه هزینه بیخودی صرف کردنه (بله من همونم!)
CPU : Intel® Core™ i5-6600 Skylake Processor
RAM : Ripjaws V 16GB 8GBx2 2400Mhz CL15 DDR4
چون مادربورد و هسته مرکزی بصورت پیش فرض با فرکانس 2133 کار میکنه نیازی به گرفتن رم با فرکانس بالاتر نیست اگر احیاناً قصد تغییر داشتین توی زمان تاخیرش مانور بدین نه توی فرکانسش هرچند که تاثیر آن چنانی توی بازی براتون نخواهد داشت چون مانیتور های انتخابی خودتون و مانیتوری که من الان پیشنهاد دادم نهایت با نرخ فریم 60 میتونید بازی ها اجرا کنید اصلاً مهم نمیشه زمان تاخیر رمتون از 15 به 14 بهتر کنید تاثیر بسیار بسیار ناچیز هست!

اینو ترجیحاً زودی بخرین چون گیگابایت الان توی پیشنهاد ویژه هست و افت قیمت حدوداً 500-الی 600 توی برخی کارت هاش داده که اینم یکی از اوناس
HDD : WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD
SSD : Samsung 850 EVO 250GB SATA3 SSD
خیلی مهمه که برخی بازی ها توی هارد SSD انجام بدین درنتیجه 120 نگیرین یدونه 250 حداقل
MONITOR: BenQ 2460HM
مانیتور سامسونگایی که قید کردین تاخیر 5 میلی ثانیه ای دارن ولی پنلی که استفاده شده کتمان نمیکنم کیفیتشون از پیشنهادی من بهتره ولی توی گیم اگر زمان تاخیر بالا باشه توی تصویر گهگاهی سیاهی میفته ولی این مدل بنکیو تاخیر 2 میلی ثانیه هست و کیفیت تصویری خیلی خوبی هم داره، درضمن از گرفتن مانیتور با سایز کمت از 24 هم خودداری کنید تا بتونید از بازی لذت بیشتری ببرین
CASE : Green X1 Basic Gaming case
POWER : GREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum
DVD-RW : Pioneer DVR-219LBK DVD-RW 24X

Pr0m3en
2016/03/07, 07:08
درود.
دوست عزیز سیستمی که آقا مهدی پیشنهاد دادن سیستم خیلی خوبیه فقط خنک کننده غیر استوک هم تهیه بفرمائیط طول عمر بورد و پردازنتون بالا میاد.
درسته که اور نمیکنید ولی باز هم نمیشه به فن های استوک اینتل روی I5 ها اطمینان کرد.
موفق باشید.