PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اضافه شدن فهرست مشخصات سیستم شما در پروفایل

Castiel
2012/01/01, 19:19
با سلام خدمت کاربران و سروران گرامی

از این پس می توانید با ورود به بخش مشخصات کاربری شما و فیلد درباره من، مشخصات سیستم دسکتاپ و حتی نوت بوک خود را اضافه کنید
همچنین دو نظر سنجی نیز در انتهای این فهرست وجود دارد که در خصوص پردازنده های جدید اینتل و ای ام دی، و همچنین کارت های گرافیکی سری 7000 شرکت ای ام دی و سری 600 شرکت انویدیا، نظر سنجی قرار گرفته است که با کلیک روی آیکون مداد (ویرایش) می توانید تمامی موارد نام برده را تغییر دهید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص این بخش ارائه کنید.
با تشکر/

Arsn
2012/01/01, 19:32
کار قشنگیه !

ولی کاملتر بشه بهتره ! چرا نمیتونیم مدل ssd مون را بنویسیم ؟! چرا نمیتونیم مدل کولر مون را بنویسیم ؟! چرا انقدر تعداد کارکتر های قابل تایپ پایینه ؟ من میخوام مشخصات رم و کارت گرافیکم را کامل بنویسم نمیشه !

اگه امکانش هست اضافه شود!

*hit m@n*
2012/01/01, 19:33
حسام جان بهتر نبود به جای cpu sandy bridge-e
ivy bridge
رو میگفتی ؟؟؟

با تشکر

Castiel
2012/01/01, 19:38
مرسی از لطف شما دوستان عزیز
علی جان مدل درایو سالید را هم الان اضافه می کنم
در مورد Ivy Bridge هم حق با شماست، تصحیح می شود.

Castiel
2012/01/01, 19:56
شرمنده آقا رفیع عزیز، تصحیحی گردید
دوستان عزیز گزینه ها و مشخصات در بخش مشخصات بروز رسانی گردید و تعداد کاراکترها نیز افزایش یافت.

Arsn
2012/01/01, 19:57
مرسی از لطف شما دوستان عزیز
علی جان مدل درایو سالید را هم الان اضافه می کنم
در مورد Ivy Bridge هم حق با شماست، تصحیح می شود.

آقا حسام شما که داری سالید را اضافه میکنی Cooler را هم اضافه کن ! یه بار زحمت بکشی!

اگه امکانش هست محدودیت کارکتر ها را هم زیاد کن !

doom2009
2012/01/01, 22:21
با تشکر از کار بسیار جالبی که انجام شده کاش می شد بجای امضاء کاربران از عکس هم استفاده کرد سپاس

Castiel
2012/01/01, 23:07
شما عکس هم می توانید برای امضا استفاده کنید

Phantom
2012/01/16, 17:40
درود حسام جان میشه این مشخصات رو حذف بکنید
روز پنجشنبه یکی از دوستانم رو که خدمات کامپیوتری داره با سایت آشنا کردم خواستم عضوش کنم هرچی کردیم شاید ده بار سعی کردیم عضویتشو قبول نمی کرد هر دفعه یه قطعه رو گیر میداد از درایو سالید گرفته تا خنک کننده و...
میشه شرایط ثبت نام آسونتر بشه فقط اطلاعات ضروری کسب بشه ومابقی در پروفایل شخصی به حالت اختیاری باشه
اینجوری طرف باید از هفت خوان ((شایدم بیشتر )) رستم رد بشه تا عضو بشه

Castiel
2012/01/16, 18:54
درود حسام جان میشه این مشخصات رو حذف بکنید
روز پنجشنبه یکی از دوستانم رو که خدمات کامپیوتری داره با سایت آشنا کردم خواستم عضوش کنم هرچی کردیم شاید ده بار سعی کردیم عضویتشو قبول نمی کرد هر دفعه یه قطعه رو گیر میداد از درایو سالید گرفته تا خنک کننده و...
میشه شرایط ثبت نام آسونتر بشه فقط اطلاعات ضروری کسب بشه ومابقی در پروفایل شخصی به حالت اختیاری باشه
اینجوری طرف باید از هفت خوان ((شایدم بیشتر )) رستم رد بشه تا عضو بشه

رفیع جان مشکلی وجود نداره از بابت این موضوع و این مسئله در تمام فرومهای سخت افزاری اجباری هست ولی مشکل این دوست شما این بوده که حوصله ثبت نام نداشته، وگرنه نوشتن و انتخاب این موارد 2 دقیقه هم زمان نمیبره

doom2009
2012/01/17, 00:52
شما عکس هم می توانید برای امضا استفاده کنید

ببخشید دوست گرامی برای اینجانب اینگونه است لطفا راهنمایی بفرمایید سپاس

بتواند عکس آپلود کند برای قرار دادن در امضاخیر بتواند آپلود کند عکس انیمیشن (متحرک) جهت امضاخیر

doom2009
2012/01/17, 00:58
دوست گرامی نمیشه در کنار پستهای ارسالی تاریخ ارسال پست قرار بگیره چگونه در کنار تشکر تاریخ هست ولی یک پست ارسال میشه تاریخ پیوست نداره با تشکر

Castiel
2012/01/17, 08:56
دوست گرامی نمیشه در کنار پستهای ارسالی تاریخ ارسال پست قرار بگیره چگونه در کنار تشکر تاریخ هست ولی یک پست ارسال میشه تاریخ پیوست نداره با تشکر

تاریخ ارسال پست در هدر همان پست (سمت راست) نمایش داده می شود.

ببخشید دوست گرامی برای اینجانب اینگونه است لطفا راهنمایی بفرمایید سپاس

بتواند عکس آپلود کند برای قرار دادن در امضاخیر بتواند آپلود کند عکس انیمیشن (متحرک) جهت امضاخیر
باید از فرمت gif استفاده کنید

doom2009
2012/01/18, 00:11
با تشکر درباره تاریخ اینجانب از شما عذرخواهی می کنم پست جدید که ارسال مینمودم فقط ساعت رو میزد که باید یک روز گذشته باشه که تاریخ به نمایش در بیاد ولی برای مساله انتخاب تصویر بصورت گیف هنوز متوجه نشدم به عکس زیر توجه کنید از کدام قسمت باید تصویر را انتخاب نمود سپاس
4536