PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم اجازه دسترسی کامل به یک پوشه در ویندوز 7

RezaDodangeh
2016/02/28, 23:59
با سلام

چند روز پیش ویندوز رو عوض کردم. ویندوز 7 نصب کردم. اما وقتی خواستم چند فایل RAR که در یکی از درایوها ذخیره کرده بودم اکسترکت کنم ، ویندوز پیغام داد که امکانش نیست! اما وقتی فایل ها رو از پوشه مربوطه به پوشهء دیگری کپی کردم به راحتی اکسترکت شدن

دیروز هم میخواستم یه فیلم دانلود کنم اما وقتی میخواستم پوشه ذخیره رو تعیین کنم ، باز ویندوز پیام میداد که در این پوشه (همون پوشه ای مشکل فایل های RAR رو داشت) نمی تونید فایلی ذخیره کنید و باید از طریق Admin اقدام کنید

لطفاً راهنمایی بفرمائید

Pr0m3en
2016/02/29, 08:52
با سلام

چند روز پیش ویندوز رو عوض کردم. ویندوز 7 نصب کردم. اما وقتی خواستم چند فایل RAR که در یکی از درایوها ذخیره کرده بودم اکسترکت کنم ، ویندوز پیغام داد که امکانش نیست! اما وقتی فایل ها رو از پوشه مربوطه به پوشهء دیگری کپی کردم به راحتی اکسترکت شدن

دیروز هم میخواستم یه فیلم دانلود کنم اما وقتی میخواستم پوشه ذخیره رو تعیین کنم ، باز ویندوز پیام میداد که در این پوشه (همون پوشه ای مشکل فایل های RAR رو داشت) نمی تونید فایلی ذخیره کنید و باید از طریق Admin اقدام کنید

لطفاً راهنمایی بفرمائید

راست کلیک روی پشه یا درایو
propertice>security>edit>add>advance>find now
انتخاب everyone با دابل کلیک
سپس همه رو اوکی کنید و دسترسی full control بدید بهش و تمام.

RezaDodangeh
2016/03/01, 16:12
راست کلیک روی پشه یا درایو
propertice>security>edit>add>advance>find now
انتخاب everyone با دابل کلیک
سپس همه رو اوکی کنید و دسترسی full control بدید بهش و تمام.
تشکر از راهنمایی شما
درست شد