PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک دستگاه NOKIA Lumia 735 با قیمت مناسب

ABS92
2016/02/28, 14:39
با عرض سلام و ادب خدمت تمامی عزیزان و مدیران محترم

همونطور که از عنوان هم مشخص هست قصد فروش گوشی نوکیا لومیا735 خودم رو دارم
گوشی رو 4 ماه پیش بدون گارانتی خریدم و تا الان هم بخوبی ازش استفاده و همچنین نگه داری کردم
بدون خط و خش و کاملا سالم
زیاد حاشیه نمیرم چون جزییات کار در عکس ها قابل مشاهده هست.

قیمت پایه رو 460 و

قیمت فوری رو 470 میذارم.

شهرکرد و اصفهان تحویل حضوری و در غیر اینصورت بوسیله پست پیشتاز و هزینه هم بعهده ی خودم.

این هم شماره ی تماس من : 09389807909
دلیل فروش هم نیاز مالی و جهت خرید گوشی جدید هست.
یک بار دیگه هم عرض میکنم که گوشی کاملا سالم و عاری از هرگونه مشکل ظاهری ، نرم افزاری و سخت افزاری هست.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط شرمنده عکسارو با سایز نسبتا بزرگ گذاشتم تا جزییات بهتر مشخص باشه.موفق و موید...

ABS92
2016/02/29, 19:55
UP @};-@};-@};-

ABS92
2016/03/01, 19:22
فروخته شد..

لطفا بسته شود@};-