PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن اسپیکر همراه mini x6u

shahidamlaki
2016/02/27, 05:36
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

من یه اسپیکر مدل mini x6u از دخترخاله ام گرفتم جهت پخش فایل در کنفرانس درسی که فردا (یکشنبه دارم) ابتدا کار می کرد ولی بعدش که چند دقیقه باهاش کار نکردیم و دوباره خواستیم کار کنیم هرکاری کردیم روشن نشد

در حالی که یک سره چراغ چشمک زن آبی رتگش داره چشمک می زنه شارژش رو هم فول کردم هر کاری می کنم روشن نمیشه
چه کار میشه کرد؟
45787
با تشکر و سپاس فراوان

Pr0m3en
2016/02/27, 07:34
با چه چیزی سعی میکنید که پخش کنید صدا رو؟
AUX یا رم ریدر یا .....
اگه AUX هست کابل رو چک کنید و با یک پخش کننده دیگه هم تست بفرمائید اگه هم نیست با AUX یه تست کنید ببینید کلیتش درسته یا نه.

shahidamlaki
2016/02/27, 10:00
از طریق بلوتوث دارم سعی می کنم چون فک کنم کابلش مشکل داره اول که از دختر خاله ام گرفتم کابل رو میزدم پخش نمی کرد ولی با بلوتوث هم به لپ تاپ وصل کردم هم موبایل خودم و هم موبایل رفیقم کار می کرد ولی الان دیگه اصلا کار نمیکنه ولی انگار روشن هست ولی فلش رو هم که قبلا می خوند الان همون فلش رو میزنم اصلا نمیخونه

یعنی انگار هیچ کاری انجام نمیده حتی خاموش و روشن هم نمیشه یعنی قبلش هرکاری می کردی یه حرفی می زد مثلا می گفت به انگلیسی فلش لود نمی شود یا شارژش کم شده بود می گفت که شارژش کمه ولی الان هیچ سکوت محض شده
فقط گوشمو بغلش میزارم یه صدای خفیف خش میشنوم

فقط و فقط چراغ چشمک زن آبی روشنه و چشمک می زنه

aryaiee
2016/02/27, 11:04
از طریق بلوتوث دارم سعی می کنم چون فک کنم کابلش مشکل داره اول که از دختر خاله ام گرفتم کابل رو میزدم پخش نمی کرد ولی با بلوتوث هم به لپ تاپ وصل کردم هم موبایل خودم و هم موبایل رفیقم کار می کرد ولی الان دیگه اصلا کار نمیکنه ولی انگار روشن هست ولی فلش رو هم که قبلا می خوند الان همون فلش رو میزنم اصلا نمیخونه

یعنی انگار هیچ کاری انجام نمیده حتی خاموش و روشن هم نمیشه یعنی قبلش هرکاری می کردی یه حرفی می زد مثلا می گفت به انگلیسی فلش لود نمی شود یا شارژش کم شده بود می گفت که شارژش کمه ولی الان هیچ سکوت محض شده
فقط گوشمو بغلش میزارم یه صدای خفیف خش میشنوم

فقط و فقط چراغ چشمک زن آبی روشنه و چشمک می زنه
من با این محصول کار نکردم آیا باتری هاش در دسترس است؟دکمه ریست ندارد؟

shahidamlaki
2016/02/27, 13:27
نه فقط دکمه پاور برای خاموش و روشن کردن داره که اصلا از کار افتاده

hossein951ann
2016/02/27, 16:20
با درود

آیا باتریهان آن شارژ کافی دارد و یا به شارژر متصل شده است ؟؟؟؟