PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تنظیم Mac ****** مودم

i am dead
2016/02/22, 15:34
عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت دوستان عزیز
یه مودم D-Link DSL-2750U (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) گرفتم اقا الان موندم چطوری مک ادرسش رو تنظیم کنم!
میخوام ببینم چطوری میشه کاری کرد که فقط مک ادرس هایی که به دستگاه میدیم اجازه دسترسی داشته باشن و همه به غیر از اونها دسترسیشون قطع بشه؟تنظیماتش با باقی مودم ها فرق داره، یه روتر TL-WR741ND داریم خیلی راحت با فعال کردن مک ادرس میشه بین گزینه Allow یاDeny انتخاب کرد که مک ادرس های ورودی دسترسی داشته باشن یا برعکس باشه

سوال بعدی اینکه چطور میشه سرعت اینترنت رو کنترل کرد توی این مدل؟منظورم اینه که نزاریم سرعت از 50 کیلو بایت بیشتر بشه
میشه توی این مدل مشخص کرد هر کاربر چه مقدار حجم مصرف کرده؟

ErfanDL
2016/02/22, 19:10
عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت دوستان عزیز
یه مودم D-Link DSL-2750U (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) گرفتم اقا الان موندم چطوری مک ادرسش رو تنظیم کنم!
میخوام ببینم چطوری میشه کاری کرد که فقط مک ادرس هایی که به دستگاه میدیم اجازه دسترسی داشته باشن و همه به غیر از اونها دسترسیشون قطع بشه؟تنظیماتش با باقی مودم ها فرق داره، یه روتر TL-WR741ND داریم خیلی راحت با فعال کردن مک ادرس میشه بین گزینه Allow یاDeny انتخاب کرد که مک ادرس های ورودی دسترسی داشته باشن یا برعکس باشه

سوال بعدی اینکه چطور میشه سرعت اینترنت رو کنترل کرد توی این مدل؟منظورم اینه که نزاریم سرعت از 50 کیلو بایت بیشتر بشه
میشه توی این مدل مشخص کرد هر کاربر چه مقدار حجم مصرف کرده؟
تو قسمت Wireless > mac fi**lter میتوانید مک دستگاه ها رو اضافه کنید

i am dead
2016/02/23, 07:16
تو قسمت Wireless > mac fi**lter میتوانید مک دستگاه ها رو اضافه کنید
اقا عرفان عزیز اول ممنون که زحمت کشیدید و پاسخ دادید،ولی مک ادرس این دستگاه توی گزینه ای که شما گفتید نیست توی سربرگ اصلی Advance هستش دقیقا نوشته Mac Filt****g فقط باید گزینه Enable رو بزنی و با زدن Add مک ادرسرو بدی تمومه.
برای تنظیم سرعت هم مجداد باید از سربرگ Advance زیر مجموعهQos رو انتخاب کنید و محدودیت سرعت رو اعمال کنید

نکته دوم اینکه این پیام اصلا مال بنده نبود و یکی از دوستان توی محل کار این پیام رو با اکانت بنده دادن.
به هر حال از زحمتی که کشیدید و پاسخ دادید ممنون:emoji_smiley-120::emoji_smiley-173: