PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شارژر وایرلسی برای گوشی الجی جی 4 چی بگیرم؟

sajjadfox
2016/02/21, 09:19
سلام دوستان
اقا من میخوام برای گوشی الجی جی 4 یه شارژ وایرلس بگیرم به نمایندگی الجی زنگ زدم گفت ساپورت میکنه فقط شارژ وایرلس ندارن خودشون که ازشون خریداری کنیم تو بازارم شارژر های مختلفی هست میخوام بدونم کدوم شارژ به این گوشی میخوره شارژ وایرلس اس 6 رو تست کردم نخورد بهش ممنون میشم راهنمایی کامل کنید

Dan
2016/02/24, 21:43
سلام دوستان
اقا من میخوام برای گوشی الجی جی 4 یه شارژ وایرلس بگیرم به نمایندگی الجی زنگ زدم گفت ساپورت میکنه فقط شارژ وایرلس ندارن خودشون که ازشون خریداری کنیم تو بازارم شارژر های مختلفی هست میخوام بدونم کدوم شارژ به این گوشی میخوره شارژ وایرلس اس 6 رو تست کردم نخورد بهش ممنون میشم راهنمایی کامل کنید
برای استفاده از شارژر بی سیم با گوشی G4 باید کاور Quick Circle رو داشته باشید. این گوشی با همه شارژر های qi سازگاری داره.
شارژر LG WCP-300 قیمت مناسبی داره. میتونید همین مدل رو تهیه کنید.

sajjadfox
2016/02/25, 23:33
برای استفاده از شارژر بی سیم با گوشی G4 باید کاور Quick Circle رو داشته باشید. این گوشی با همه شارژر های qi سازگاری داره.
شارژر LG WCP-300 قیمت مناسبی داره. میتونید همین مدل رو تهیه کنید.
الجی جی 4که قابلیت شارژ وارلسی داره تو تبلیغات هاش تو یوتیوب دیدم یعنی اونا الکیه و باید براش قاب بگیرم ؟

Pr0m3en
2016/02/29, 08:56
الجی جی 4که قابلیت شارژ وارلسی داره تو تبلیغات هاش تو یوتیوب دیدم یعنی اونا الکیه و باید براش قاب بگیرم ؟
درود
خوب پشتیبانی میکنه دیگه الان اون کاور رو هر گوشی که نمیاد روی گوشی هائی میاد که پشتیبانی میکنن.

Dan
2016/02/29, 21:29
مشخصات گوشی نسبت به منطقه عرضه فرق میکنه. G4 به طور معمول در اکثر کشور ها بدون تعویض قاب از شارژ وایرلس پشتیبانی نمیکنه. یا اون گوشی مربوط به کشور یا اپراتور خاصی بوده و یا اینکه قاب گوشی تعویض شده بوده.