PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در برقراری اتصال مودم روتر وایرلسD-Link 2730U

hoshi
2016/02/03, 00:01
اینترنتی که من استفاده می کنم وایمکس ایرانسل هست نوع مودمی که دارم مودم فضای باز هست که از طریق اتصال کابل lanبهPC از ان استفاده می کنم .یک سالی هست که برای استفاده گوشی وتبلت از اینترنت از روتر وایرلس مدل D-LINK 2730U استفاده می کنم
یعنی وایمکس ایرانسل را از طریق این مودم استفاده می کنم قبلا مشکلی نداشتم تنظیمات را برای رنج کردن این مودم با وایمکس انجام داده بودم ومشکلی نبود از وقتی که ویندوز را عوض کردم دوباره همان تنظیمات را انجام دادم.ولی مشکلی وجود دارد

موبایل وتبلت وای فای را شناسایی می کنند و اتصال برقرار می شود به ظاهر ولی هیچ سایتی را در گوشی یا هر وسیله ای که از طریق وای فای باشد باز نمی کند اشکال کار در کجاست

این هم تصاویری از تنظیمات روتر
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)