PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کار نکردن اسپیکر پایینی در گوشی htc one e9 plus

farzad93
2016/01/25, 04:20
با سلام خدمت متخصصان گرامی وبسایت سخت افزار مگ
من حدود یک هفته ایست که گوشی htc one e9 plus خریدم. اما امروز متوجه یک مشکلی شدم.اینکه اسپیکر پایینی گوشی کار نمیکنه. این در حالیه که اسپیکر بالایی خیلی خوب کار میکنه. من تو اینترنت هم گشتم و بنظر میومد که همچین مشکلی تو گوشیهای htc مخصوصا تو مدل m8 زیاد پیش اومده. حالا راه حلی داره واسه درست شدنش؟ مشکلش سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

Dan
2016/01/25, 10:24
با سلام خدمت متخصصان گرامی وبسایت سخت افزار مگ
من حدود یک هفته ایست که گوشی htc one e9 plus خریدم. اما امروز متوجه یک مشکلی شدم.اینکه اسپیکر پایینی گوشی کار نمیکنه. این در حالیه که اسپیکر بالایی خیلی خوب کار میکنه. من تو اینترنت هم گشتم و بنظر میومد که همچین مشکلی تو گوشیهای htc مخصوصا تو مدل m8 زیاد پیش اومده. حالا راه حلی داره واسه درست شدنش؟ مشکلش سخت افزاریه یا نرم افزاری؟
هر دو مورد ممکنه. اگر نرم افزاری باشه معمولا با آپدیت ، ریست فکتوری و وایپ کردن گوشی حل میشه. اگر با هیچکدوم از این موارد حل نشد ممکنه سخت افزاری باشه. اگر گوشی گارانتی داشته باشه کار خیلی راحت تر میشه و میتونید به گارانتی مراجعه کنید.

mahyarSAMSUNG
2016/01/25, 12:01
اچ تی اس تو دو مدل عرضه میشه ک با سیستم صدای boomsound و معمولی . اونایی ک بوم ساند دارن هردو اسپیکر کار میکنه و کیفیت صدای بهتری داره ولی اونایی ک ندارن تک اسپیکره هستن و کیفیت صدای بدی دارن . باید دید e9 شما از چه مدلیه .معمولا پردازنده مدیاتک داشته باشه همین مشکل رو دارن .از یه جای دیگه هم میشه فهمید ک یه حروفی بعد مدلش داشته باشه مثلا مدل های ۸۱۶ و ۸۱۲ همراه با حرف s یا ... باشن .۸۱۶s .اینا همشون بازم سیستم صداشون ضعیف تره