PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی لپ تاپ سامسونگ سری ۷ Choronos و زمان عرضه آن

Yaser_Aramesh
2011/12/31, 16:58
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

در نمایشگاه IFA (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که سپتامبر امسال برگزار شد سامسونگ لپتاپ سری 7 Choronos خود رو معرفی کرد و طی اخبار منتشر شده قراره این لپ تاپ رو در سوم ژانویه سال جدید با دو اندازه و دو رنگ سیاه و سفید به بازار داخلی (کره) عرضه کنه.بیایید به برخی مشخصات و ویژگی های این لپ تاپ بپردازیم.

پردازنده

این نوت بوک دارای پردازنده ی 4 هسته ای Intel Core i7 2675QM است که می تواند همراه با تکنولوژی ExpressCache و 8GB حافظه ی فلش روی مادربرد سرعت وب گردی را دو برابر کند.درضمن به وسیله ی این تکنولوژی زمان بیدار شدن لپ تاپ از حالت خواب (Sleep) به دو ثانیه رسیده!!!!

پردازنده گرافیکی

پردازنده گرافیکی به کار رفته HD6750M با حافظه ی 1GB است که یکم آدم را دل سرد میکند!چون سامسونگ میتوانست از یک پردازنده ی گرافیکی خیلی بهتر استفاده کند.واقعا یکی از نقاط ضعف این لپ تاپ همین است!

حافظه ی رم

سامسونگ عوض پردازنده گرافیکی را در قسمت حافظه ی رم در آورده و لپ تاپ خودش رو به یک رم 8GB از نوع DDR3 مجهز کرده.

صفحه نمایش

این لپ تاپ با دو سایز 15 و 15.6 اینچ عرضه خواهد شد که رزولوشن آنها 900*1600 است که دارای نکنولو ضد بازتاب هستند و میتوانند تجربه ی خوبی را به کاربر در موقعیت های مختلف بدهند.درضمن این نمایشگرها قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ هستند و یک تکنولوژی پنل اختصاصی روشنایی 300nit رو ارائه میده.

باتری

باتری این لپ تاپ 8 سلولی است و دوام 9 ساعتی در حالت تمام شارژ دارد.

دیگر مشخصات

این لپ تاپ دارای بلوتوث 3 به همراه دو پورت USB 3.0 و یک پورت USB 2.0 است و در کنار اینها دارای پورت HDMI نیز هست.همچنین نور پشت کیبورد و سه بلندگوی این لپ تاپ را نباید از قلم انداخت و
این لپ تاپ توسط یک بدنه ی آلومنیومی زیبا پوشانده شده که زیبایی خاص و کمیابی به آن می دهد

سخن پایانی

این لپ تاپ یک لپ تاپ قوی است و تنها نقطه ی ضعف آن که در چندین سایت مطرح شده کارت گرافیک نسبتا ضعیف آن است که البته باعث نمی شود دوستداران سامسونگ و لپ تاپ های خوب از خریدن این لپ تاپ زیبا و قدرتمند منصرف شوند!

نگارش : یاسر آرامش

Castiel
2011/12/31, 17:07
واقعا کارت گرافیکی خیلی قدیمی و ضعیف است.

rajah
2011/12/31, 18:15
آقا کارت گرافیک 6750 اینطوری که شما می گید ضعیف نیست یه سری به این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)بزنید

این نوت بوک گیمینگ نیست که کارت بالایی داشته باشه و این کارت در حد همین نوت بوکه

*hit m@n*
2011/12/31, 18:23
واقعا کارت گرافیکی خیلی قدیمی و ضعیف است.

حسام جان درسته ضعیفه ( ولی نه اونقدر ) ( مگه لپ تاپ گیمه که gtx 580 داشته باشه )

ولی دیگه اونقدرها هم قدیمی نیست
واسه نسل قبلی amd هست دیگه
تازه نسل جدیدم که فقط یکیش اومده

تو سر مال نزن (:|

با تشکر

Castiel
2011/12/31, 18:29
حداقل یک سال از نظر تکنولوژی از سایر شرکتها عقب است!
6570 برای سال 2012؟؟؟!!!

Yaser_Aramesh
2011/12/31, 18:31
حسام جان درسته ضعیفه ( ولی نه اونقدر ) ( مگه لپ تاپ گیمه که gtx 580 داشته باشه )

ولی دیگه اونقدرها هم قدیمی نیست
واسه نسل قبلی amd هست دیگه
تازه نسل جدیدم که فقط یکیش اومده

تو سر مال نزن (:|

با تشکر

در هر صورت جواد جان میتونست خیلی بهتر باشه....اصلا وقتی من مدل این گرافیک رو تو مشخصات این لپ تاپ دیدم اول فکر کردم اشتباه بعد چند تا سایت رو چک کردم دیدم درسته....
اصلا انتظار نمی رفت!!!
سامسونگ چرا همچین کاری کرده عجیبه!!

rajah
2011/12/31, 18:47
در هر صورت جواد جان میتونست خیلی بهتر باشه....اصلا وقتی من مدل این گرافیک رو تو مشخصات این لپ تاپ رو دیدم اول فکر کردم اشتباه بعد چند تا سایت رو چک کردم دیدم درسته....
اصلا انتظار نمی رفت!!!
سامسونگ چرا همچین کاری کرده عجیبه!!

مثل اینکه شما کوتاه نمیاید باز میگم یه سری به این پست (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بزنید ونتایج بنچمارک ها رو ببینید

این نوت بوک برای افراد گیمر نیست داداش.......

Amoo
2011/12/31, 19:28
فکر کنم مهمتر از شدت ضعف و قدرت گرافیک این سیاست شرکت های سازنده باشه که کمتر محصولی رو با جمیع صفات تولید میکنند تا بتوانند سری جدید محصولاتشون رو بفروش برسانند.