PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید هدست

alireza0o0
2016/01/11, 20:54
سلام به همه
قصد خرید هدست تا قیمت 60 تومن دارم
بیشتر برای گیم میخوام
شما پیشنهادتون چیه ؟
خیلی ممنون

third person
2016/01/11, 21:45
سلام
Creative Headset HS 350

alireza0o0
2016/01/11, 23:03
سلام
Creative Headset HS 350
امکانش هست یک مقدار در موردش توضیح بدید
به جز این دیگه نیست؟
خیلی ممنون

alireza0o0
2016/01/11, 23:20
سلام
Creative Headset HS 350
نظرتون در موردهLogitech H150 Stereo Headset چیه؟؟

third person
2016/01/11, 23:31
امکانش هست یک مقدار در موردش توضیح بدید
به جز این دیگه نیست؟
خیلی ممنون
با این بودجه انتخاب های شما محدوده . بله مدل Logitech H150 هم هست.
هدستی که به شما معرفی کردم ، دارای درایورهای 40 میلیمتری هست که با امپدانس 32 اهم ، محدوده فرکانس 20 هرتز تا 20 کیلو هرتز رو پوشش میده و برای این رنج قیمت بسیار مناسبه. ضمن اینکه کریتیو از جمله برندهای فعال و قدیمی در زمینه صوت هست که محصولات قابل اعتمادی تولید می کنه.
این مدل باس قویتری نسبت به مدل لاجیتک داره ولی در مورد اختلاف کیفیت صداشون اطلاعی ندارم.
در کل کریتیو رو پیشنهاد می کنم.

alireza0o0
2016/01/12, 08:35
با این بودجه انتخاب های شما محدوده . بله مدل Logitech H150 هم هست.
هدستی که به شما معرفی کردم ، دارای درایورهای 40 میلیمتری هست که با امپدانس 32 اهم ، محدوده فرکانس 20 هرتز تا 20 کیلو هرتز رو پوشش میده و برای این رنج قیمت بسیار مناسبه. ضمن اینکه کریتیو از جمله برندهای فعال و قدیمی در زمینه صوت هست که محصولات قابل اعتمادی تولید می کنه.
این مدل باس قویتری نسبت به مدل لاجیتک داره ولی در مورد اختلاف کیفیت صداشون اطلاعی ندارم.
در کل کریتیو رو پیشنهاد می کنم.
خیلی ممنون از راهنماییتون
بینه کریتیو و لاجیک کدومشون در استفاده طولانی گوش رو کمتر خسته میکنه؟
کریتیو دکمه خاموش کردن میکروفون داره؟
یه سوال دیگه هم داشتم
چقدر باید به بودجم اضافه کنم که بتونم یه هدست باکیفیت بخرم
خیلیم گرون نباشه البته

third person
2016/01/12, 11:16
خیلی ممنون از راهنماییتون
بینه کریتیو و لاجیک کدومشون در استفاده طولانی گوش رو کمتر خسته میکنه؟
کریتیو دکمه خاموش کردن میکروفون داره؟
یه سوال دیگه هم داشتم
چقدر باید به بودجم اضافه کنم که بتونم یه هدست باکیفیت بخرم
خیلیم گرون نباشه البته
هر دو هدست وزن کمی دارن و لذا برای استفاده طولانی مدت مناسبن. البته ظاهر بالشتک های مدل کریتیو به گونه ای هست که چون گوش ها رو فرا می گیره ، به نظر در استفاده طولانی مدت راحت تر میاد ( خودم تست نکردم ) .
بله دکمه Mute برای میکروفون داره.
برای هدست گیمینگ که کیفیت بهتری داشته باشه باید بالای 100 تومن هزینه کنید . مثلا مدل SteelSeries Siberia Neckband Gaming Headset به قیمت 150 تومن.

alireza0o0
2016/01/12, 21:51
هر دو هدست وزن کمی دارن و لذا برای استفاده طولانی مدت مناسبن. البته ظاهر بالشتک های مدل کریتیو به گونه ای هست که چون گوش ها رو فرا می گیره ، به نظر در استفاده طولانی مدت راحت تر میاد ( خودم تست نکردم ) .
بله دکمه Mute برای میکروفون داره.
برای هدست گیمینگ که کیفیت بهتری داشته باشه باید بالای 100 تومن هزینه کنید . مثلا مدل SteelSeries Siberia Neckband Gaming Headset به قیمت 150 تومن.
نتونستم سایتی پیدا کنم که مشخصاتهs
teelSeries Siberia Neckband Gaming Headset رو داشته باشه (یکی پیدا کردم که انگلیسی بود) شما خودت سایتی میشناسی مشخصاتشو داشته باشه؟
میشه چندتا هدست دیگه تو همین رنجه 100تا150 معرفی کنید؟
و اینی که معرفی کردین میکروفونش جلو دهن قرار نمیگیره؟(کجا قرار میگیره؟؟؟)
کلا میشه یه توضیحه کوتاه در مورده محله قرار گیری میکروفون بدین و اینکه بگین کدوم نوع میکروفون کمتر نویز و صداهای اطراف رو جذب میکنه؟
خیلی ممنون :emoji_smiley-120:

third person
2016/01/12, 23:20
نتونستم سایتی پیدا کنم که مشخصاتهs
teelSeries Siberia Neckband Gaming Headset رو داشته باشه (یکی پیدا کردم که انگلیسی بود) شما خودت سایتی میشناسی مشخصاتشو داشته باشه؟
میشه چندتا هدست دیگه تو همین رنجه 100تا150 معرفی کنید؟
و اینی که معرفی کردین میکروفونش جلو دهن قرار نمیگیره؟(کجا قرار میگیره؟؟؟)
کلا میشه یه توضیحه کوتاه در مورده محله قرار گیری میکروفون بدین و اینکه بگین کدوم نوع میکروفون کمتر نویز و صداهای اطراف رو جذب میکنه؟
خیلی ممنون :emoji_smiley-120:
سایت خود کمپانی تولید کننده یا سایت های فروش ایرانی و خارجی ، مشخصات رو دارن.
میکروفون این مدل هم به صورت جمع شونده هست که جلوی دهان میشه تنظیمش کرد.
برای افرادی که به صدای اطراف حساس هستن ، قابلیتی در برخی میکروفون ها وجود داره به نام Noise Reduction. اگر شما هم حساسید به این موضوع ، میکروفون مدل SteelSeries 3Hv2 Gaming Headset دارای این قابلیت هست. حدود 160 تومن هم قیمت این مدل هست.

alireza0o0
2016/01/14, 11:28
نظرتون در مورده SteelSeries Guild Wars 2 Headset چیه؟؟اینکه میکروفونش رو سیمه مشکلی نذاره؟

third person
2016/01/14, 11:53
از لحاظ کیفیت صدا ، در این رنج قیمت معمولا یکسان هستند. فقط طراحی و ساخت متفاوته.
نه چه مشکلی. فقط مثل مدل 3Hv2 قابلیت Noise Reduction نداره که چندان هم مهم نیست بنظرم.