PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی جهت آپدیت بایوس مادر بورد ga-p55-ud3l

Hessam
2011/12/31, 15:51
با سلام خدمت دوستان گرامی؛
اگه امکان داره بگید: چه جوری میشه بایوس این مادربورد گیگابایت رو آپدیت کرد؟
لطفاً توضیحات کامل (قدم به قدم) بدید تا به ترتیب اجرا کنم...
خیلی ممنون.

saeid6574598
2011/12/31, 18:08
البته این تاپیک می بایست در قسمت " مشاوره و راهنمایی " قرار می گرفت .

دوست عزیزم یک سری به این لینک بزن . خالی از لطف نیست . در این لینک می توانی آپدیت بایوس مادربوردهای مختلف را دانلود کنید .

لیــنـک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Hessam
2012/01/02, 07:59
البته این تاپیک می بایست در قسمت " مشاوره و راهنمایی " قرار می گرفت .

دوست عزیزم یک سری به این لینک بزن . خالی از لطف نیست . در این لینک می توانی آپدیت بایوس مادربوردهای مختلف را دانلود کنید .

لیــنـک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

لطفاً شما لینک فارسی بدین...
ضمناً از کجا میشه فهمید که ورژن چنده مادربورد؟

Editor In chief
2012/01/02, 08:43
دوست عزيز براي بروز‌رساني بايوس ابتدا با استفاده از نرم‌افزار Cpu-Z بدون اين که نيازي به Pause زدن در ابتداي بوت سيستم داشته باشيد مي توانيد در زبانه دوم نسخه بايوس را مشاهده کنيد مانند F2
بعد از اين وارد سايت گيگابايت شده و در بخش Support and Downloads بايوس مادربورد خود را دانلود کنيد. البته به نسخه مادربورد دقت کنيد مثلا V1.0 يا V1.1
بعد از دريافت بايوس و Extract آن با استفاده از نرم‌افزاري که در ديسک نوري خود مادربورد و يا سايت موجود است به راحتي مي‌توانيد بايوس خود را بروز‌رساني کنيد. اين نرم‌افزار در بخش دانلود خود سايت وجود دارد.

با تشکر

Hessam
2012/01/02, 17:06
با تشکر از شما...
ادمین محترم؛ در صورت لزوم تاپیک رو به بخش "مشاوره و راهنمایی" انتقال بدید.
راستش من خیلی از این مباحث تخصصی چیزی نمی دونم. شما می تونید قدم به قدم بهم بگید که چکار کنم؟
اینم عکس مربوط به Cpu-Z. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ضمناً سربرگ سوم مربوط به مادربورد بود.

TideHunter
2012/01/02, 17:38
مشکلتو تو نمایندگی سایت سازنده هم می تونی مطرح کنی ؟( آواژنگ )