PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید ستگاه HD MEDIA PLAYER

beautiful_mind
2016/01/08, 05:52
سلام.

قصد خرید یه دستگاه HD MEDIA PLAYER رو دارم.

تو نت سرچ کردم ولی نتونستم به اطلاعات کامل و منسجمی برای انتخاب مدل مناسب برسم.

برای من کیفیت تصویر بالا و ساپورت کامل بیشتر فرمت های تصویری و صوتی موجود اعم از اینکه بتونه 3D /4K و ... ساپورت کنه مهمه.

با فایل زیرنویس به راحتی مچ بشه .

قبلا تو بازار مدیا پلیر های مثل مدل Western Digital Tv Live Streaming Media Player بود که با فرمت زیرنویس SRT بعضا به مشکل برمی خوردند.

ولی گویا مدیا پلیرهای جدید با سیستم انروید برنامه ریزی شدند (مثل : ZidooX9) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و این مشکل حل شده.

بتونه هارد های اکسترنال مدل های مختلف رو ساپورت کنه.

در کل اطلاعات زیادی از این دستگاه ها و مدل های مختلف موجود در بازار ندارم.

تا 1 میلیون میتونم هزینه کنم.

پاینده باشید@};-@};-@};-

aryaiee
2016/01/11, 05:29
دوست عزیز شما بفرمائید که اول هدفتون چیه دقیقا.اگر میخواید شبکه داخلی استریم راه اندازی کنید،بفرمائید.اگر از نت میخواهید محتوا بگیرید که 4K نمیتونید با سرعت ما.اگر صرفا میخواید محتوای 4K رو شبکه کنید هم بفرمائید.اول باید روی کاربرد به نتیجه برسیم.

beautiful_mind
2016/01/15, 21:27
دوست عزیز شما بفرمائید که اول هدفتون چیه دقیقا.اگر میخواید شبکه داخلی استریم راه اندازی کنید،بفرمائید.اگر از نت میخواهید محتوا بگیرید که 4K نمیتونید با سرعت ما.اگر صرفا میخواید محتوای 4K رو شبکه کنید هم بفرمائید.اول باید روی کاربرد به نتیجه برسیم.

سلام.

همانطور که در پست اول اشاره کردم قصد خرید یه دستگاه HD MEDIA PLAYER رو دارم.

میخواهم فرمت های مختلف صوتی و تصویری (mkv/mp4/vob/2k/4k/3d ,...) رو هماهنگ با فرمت های رایج زیرنویس از منابعی مانند هارد های اکسترنال و فلش روی tv تماشا کنم.