PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ویندوز 10 و چند سوال

tranceyou
2016/01/06, 14:36
با سلام خدمت تمای اعضای خوب سایت سخت افزار و مدیران گرامی

من قصد نصب ویندوز 10 رو دارم روی لپ تاپم که مدلش XPS هست DELL و این دستگاه خودش ویندوز

اصلی 7 رو روش داره و یه پوشه هم درایوراش هست توی درایو C هست ، حالا سوالم اینه که من چه

نسخه ای از ویندوز 10 رو نصب کنم (البته 64) که بدون مشکل و با آپدیت جدید باشه و سوال بعدی این

که آیا مشکلی پیش نمیاد برای دستگاه یعنی فایل ریکاوری که خود ویندوز 7 اصلی توش هست از بیـن

نمیره؟

ErfanDL
2016/01/06, 17:51
با سلام خدمت تمای اعضای خوب سایت سخت افزار و مدیران گرامی

من قصد نصب ویندوز 10 رو دارم روی لپ تاپم که مدلش XPS هست DELL و این دستگاه خودش ویندوز

اصلی 7 رو روش داره و یه پوشه هم درایوراش هست توی درایو C هست ، حالا سوالم اینه که من چه

نسخه ای از ویندوز 10 رو نصب کنم (البته 64) که بدون مشکل و با آپدیت جدید باشه و سوال بعدی این

که آیا مشکلی پیش نمیاد برای دستگاه یعنی فایل ریکاوری که خود ویندوز 7 اصلی توش هست از بیـن

نمیره؟

سلام شما ویندوز 10 نسخه Pro نصب کنید. خیر اون قسمت ریکاوری یک پارتیشن جدا هست از بین نمیره

tranceyou
2016/01/06, 19:23
سلام شما ویندوز 10 نسخه Pro نصب کنید. خیر اون قسمت ریکاوری یک پارتیشن جدا هست از بین نمیره

میشه لطفاً یه لینک بدید که دانلود کنم ، سایتی باشه که تایید شده شما و دیگر عزیزان باشه

Mohammad Ali X
2016/01/06, 23:16
میشه لطفاً یه لینک بدید که دانلود کنم ، سایتی باشه که تایید شده شما و دیگر عزیزان باشه
ویندوز های موجود در سایت های download.ir downloadha و soft98 .معتبر هستند و چیزی ازش اضافه یا کم نشده است.
پیشنهاد میکنم نسخه اینترپرایز 64bit را از سایت دانلودها دریافت و نصب کنید.

ErfanDL
2016/01/07, 07:40
نسخه enterprise برای شبکه های دامین هست و سنگین میباشد شما pro نصب کنید

Sent from my C6833 using Tapatalk

Mohammad Ali X
2016/01/07, 08:42
نسخه enterprise برای شبکه های دامین هست و سنگین میباشد شما pro نصب کنید

Sent from my C6833 using Tapatalk
درسته عرفان عزیز اما بنده رو سیستم نفتی (!) 775 خودم نصب کردم و نه تنها به مشکل خوردم بلکه سرعت سیستم به شدت بالا رفت. به نظر خودم اینترپرایز از pro بهتره .

tranceyou
2016/01/07, 11:16
درسته عرفان عزیز اما بنده رو سیستم نفتی (!) 775 خودم نصب کردم و نه تنها به مشکل خوردم بلکه سرعت سیستم به شدت بالا رفت. به نظر خودم اینترپرایز از pro بهتره .

مشخصات سیستم من اینه (لپ تاپ)
core i7
ram 8
vga : nvidia 540m

Mohammad Ali X
2016/01/07, 12:36
مشخصات سیستم من اینه (لپ تاپ)
core i7
ram 8
vga : nvidia 540m
دوست عزیز هر کدام را نصب کنید مانعی ندارد فقط از سایت هایی که خدمتتون عرض کردم دانلود کنید.