PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پخش صدا خروجی HDMI

mohammacl
2015/12/26, 10:40
سلام دوستان

اگه یه کیس رو با HDMI به تلویزیون وصل کنیم مگه نباید صوت رو هم انتقال بده ؟؟ جالب اینجاست که اگه یه اسپیکر رو به خروجی هدفون تلویزیون وصل کنم صدا پخش میشه ولی خود تلویزیون صدا رو پخش نمیکنه !

Mohammad Ali X
2015/12/26, 11:23
سلام دوستان

اگه یه کیس رو با HDMI به تلویزیون وصل کنیم مگه نباید صوت رو هم انتقال بده ؟؟ جالب اینجاست که اگه یه اسپیکر رو به خروجی هدفون تلویزیون وصل کنم صدا پخش میشه ولی خود تلویزیون صدا رو پخش نمیکنه !
مشخصات سیستم شما چیه ؟
از کارت گرافیک خروجی گرفتید یا از مادربورد؟
اگر از کارت گرافیک خروجی تصویر بگیرید صوت منتقل نمیشود و باید از کارت صدا خروجی صوتی بگیرید.

mohammacl
2015/12/26, 16:06
مشخصات سیستم شما چیه ؟
از کارت گرافیک خروجی گرفتید یا از مادربورد؟
اگر از کارت گرافیک خروجی تصویر بگیرید صوت منتقل نمیشود و باید از کارت صدا خروجی صوتی بگیرید.
سیستم خودم که نیست سیستم آموزشگاهه . چجوری از کارت صدا خروجی بگیریم ؟ اگه صدا منتقل نمیشه چطور اسپیکر رو به خروجی TV وصل میکنیم صدا داره ؟ راهی جز HDMI نیست که هم صدا و هم تصویر منتقل بشه یعنی ؟

drjackool
2015/12/26, 17:50
برو تو تنظیمات تلوزیون احتمالاً صدای خروجی اسپیکر رو بستن و یا گذاشتن فقط خروجی از هدفون.

aryaiee
2015/12/26, 19:49
توی تنظیمات گرافیک صدای hdmi رو فعال کنید.در تنظیمات controlpanel هم موجوده.

mohammacl
2015/12/27, 09:51
توی تنظیمات گرافیک صدای hdmi رو فعال کنید.در تنظیمات controlpanel هم موجوده.
پورت HDMI به مادربورد وصله . توی تنظیمات صدا هم یه دیوایس هست به اسم Digital audio S/PDIF که فعاله . ولی صدایی از TV شنیده نمیشه
مشخصات:
44971

Dan
2015/12/27, 18:26
پورت HDMI به مادربورد وصله . توی تنظیمات صدا هم یه دیوایس هست به اسم Digital audio S/PDIF که فعاله . ولی صدایی از TV شنیده نمیشه
مشخصات:
44971
اگر هدفتون پخش صدا از طریق HDMI هست همونطور که امیرحسین جان گفتند باید خروجی روی گزینه HDMI تنظیم کنید. گزینه S/PDIF مربوط به خروجی خودش میشه و شما کاری به اون ندارید.